999 rezultate për

konventat

Avokati i Popullit: Shqipëria shkeli ligjet dhe konventat me dëbimin e Harun Çelik! Avokati i Popullit i ka dërguar një raport të plotë Policisë së Shtetit në lidhje me shkeljet që janë bërë për procedura
Rama i bindet Erdoganit, shkel konventat ndërkombëtare dhe i çon "haraçin" në Stamboll Akoma nuk është harruar tërmeti i frikshëm që tronditi Shqipërinë me 26 nëntor dhe që mori 51 jetë. Në këto ditë të acar
Dëbimi i gylenistit, PD akuzon drejtpërdrejt Ramen: Pse u zgjodh 1 janari?! (FOTO LAJM) Partia Demokratike ka reaguar ashpër ndaj vendimit për dëbimin e një mësuesi turk, sepse policia e shtetit dyshon se ai
Si po ia bën Kosova "hyzmetin" Erdoganit duke shkelur edhe konventat ndërkombëtare Vetëm 9 rreshta arsyetim jep Gjykata e Hatayt në Turqi për supozimet e saj se shtetasi turk i arrestuar në Kosovë Ugur T
Lëvizja për Reforma PDSH: Respektoni Konventat ndërkombëtare për trajtimin e të burgosurve! Duke ndarë shqetësimin me familjarët e të vrarëve dhe të burgosurve nga aksioni i Kumanovës, Lëvizja për Reforma në PDSH
RTK nuk duhet të transmetojë Kongreset apo Konventat e partive politike Kryetari i bordit të RTK-së, Rrahman Paçarizi u ka bërë thirrje partive politike që të heqin dorë nga presioni i tyre pë
Konventat ndërkombëtare dhe ligjet e rregullojnë çështjen e ndihmave Presidentja e vendit, Atifete Jahjaga gjatë qëndrimit të saj në SHBA, duke folur rreth konvojit me ndihma humanitare nga
Greqia te ceshtja came, shkel Konventat nga Isuf B. BajramiNë kohën e sotme përveç Serbisë, edhe Greqia është shteti në