999 rezultate për

kontrollojne

Tjetër operacion anti-kanabis, Shqiponjat dhe FNSH kontrollojnë Krujën Mëngjesin e sotëm, mwsohet se 20 furgona të FNSH, Shqiponja dhe Forcave operacionale kanë zbarkuar në Krujë ku po zhvill
Policia ndalon Majk, i kontrollojnë makinën Policët e trafikut e kanë ndalur sërish reperin Majk, shkruan Albeu.com Majk nuk po mund t'i kalojë koha pa bërë prob
Izraelitët kontrollojnë tregun e diamanteve në botë Izraeli është një nga importuesit më të mëdhenj të diamanteve në botë, e më pas eksportues i tyre në trajtë të përpunuar
Basha publikon emrat: Këto janë bandat që sundojnë qytetet e Shqipërisë Ashtu sikurse lajmëroi më herët Basha ka nisur bashkëbisedimin e tij më gazetarët. Ai përballë tyre nga selia e PD-së th
A do të na i kontrollojnë serbët telefonatat tona? Pritet firma e Ramës “Telekom Serbia” ka kërkuar zyrtarisht autorizimin e qeverisë shqiptare për të blerë “Telekom Albanian”. Top Channel rap
Mediat Belge jepin alarmin: 5 familje mafioze kontrollojnë Shkodrën "Shkodra, Palermoja e re është në duart e pesë familje mafioze" Kështu e kanë cilësuar mediat belge qytetin e
Serbët tmerrohen nga UÇK, kontrollojnë Eliza Hoxhën Një fotografi e Eliza Hoxhës që përmbante mbishkrimin UÇK dhe katalogu i saj janë ndaluar nga policia kufitare serbe.
Britanikët vënë alarmin: Mafia shqiptare ka pushtuar tregun e kokainës Mafia shqiptare në muajt e fundit është në qendër të autoriteteve të huaja por edhe mediave të ndryshme ndërkombëtare.
Gallatë me serbët: Shqiptarët kontrollojnë futbollin në Serbi Gazeta serbe “Kurir” ka paralajmëruar zbulimin e një skandali në futbollin serb, ku pretendon se një grup i organizuar s
Kush janë 3 familjet e mëdha që kontrollojnë median në Shqipëri? Tre familje dhe interesat përreth tyre kontrollojnë pothuajse krejtësisht tregun televiziv të vendit. Frangaj, Hoxha
Analisti shqiptar çmend publikun: Alienët kontrollojnë tokën! (VIDEO) Analisti dhe shkrimtari shqiptar Alfred Cako ka çuditur publikun gjatë një interviste në "Zonë e Lirë" me Arian Çanin.
Xhafaj flet hapur: 5 grupe kriminale kontrollojnë Shkodrën Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka marrë pjesë në analizën e Policisë së Shkodrës ka folur me tonë të forta në lidhj
Doktori dhe miku i Ivanoviçit flet për mafien në veri të Mitrovicës E përditshmja irlandeze, The Irish Times, ka shkruar një artikull për vrasjen e Oliver Ivanoviç dhe kontrollin që mafia
Francezët japin alarmin: Shqiptarët kontrollojnë trafikun e drogës në vend "Në Shqipëri të gjithë janë gati të vijnë në Francë për të shitur drogë" Ky është titulli i portalit francez Le Progr
Krijojnë qeveritë dhe kontrollojnë politikën, këta janë 17 oligarkët e Europës Lindore (FOTO LAJM) Një grup prej 17 gazetarësh investigativ të Europës Lindore kanë bërë një hetim tronditës se kush janë njerëzit më të fu
Akuzohet për korrupsion, kryeministrit i kontrollojnë shtëpinë Rezidenca zyrtare e kryeministrit izraelit Benjamin Netanyahu është kontrolluar sot nga policia si pjesë e një hetimi m
Kryeprokurori i Roterdamit: Shqiptarët zotër të drogës në Holandë! “Shqiptarët janë kthyer në zotër të trafikut të drogës në Holandë dhe kontrollojnë portin më të madh në Evropë”, kështu
"20 familje mafioze kontrollojnë Shqipërinë", analisti reagon ndaj deklaratës së Lu-së Analisti shumë i njohur, Fatos Lubonja ka reaguar në lidhje me deklaratën e ashpër të Ambasadorit Lu, i cili është shpr
PSP futet në komunën e Prilepit, hetuesit kontrollojnë dokumentacionin e punës Hetuesit e Prokurorisë Speciale kanë hyrë sot në komunën e Prilepit për të kontrolluar dokumentacione lidhur me punën e
Deputeti i PD plas “bombën”: Kush janë 15 personat që kontrollojnë kanabisin Sekretari për Aksionin Qytetar në PD, Ervin Salianji ka deklaruar se aksioni i fundit i qeverisë për të luftuar kanabisi