999 rezultate për

kontrollohet

Rama paralajmëron daljen e ushtrisë në rrugë: Do kontrollohet çdo makinë Viktima e parë shqiptare sapo është shënuar në Shqipëri, dhe pikërisht pas konfirmimit ka dalë në një komunikatë edhe kr
Kontrollohet makina e një prokuroreje? Në kuadër të hetimit të hapur nga Prokuroria për Ndjekjen e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, është bastisur shtëpi
Tiede: Në Krujë ka magazinë me drogë që kontrollohet nga kryetari i bashkisë Gazetari i gazetës gjermane “Bild” Piter Tiede i ftuar në emisionin “Të paekspozuarit” në “News 24” u pyet në lidhje me
Kontrollohet shtëpia e ish-presidentit, e pabesueshme shuma që gjendet Policia dhe prokuroria po vazhdojnë me hetime ndaj ish-presidentit sudanez, Omar Al Bashid. Në kontrollën e fundit bë
Tmerr në qiell, avioni kontrollohet nga era (VIDEO) Pasagjerët e një avioni britanik përjetuan momente tmerri, pasi avioni me të cilin fluturonin u lëkund në ajër nga erëra
Joveski tregon si do të kontrollohet Prokuroria Speciale Publike Prokurori shtetëror publik, Lubomir Joveski për MIA-n tha se thelbësore është të vendoset se kush do të kryejë kontroll
Çfarë mund të fshihet aty? Studentëve u kontrollohet edhe supa nga policia (VIDEO) Edhe ose jashtë bie një shi i dendur, studentët që janë në protestë prej 11 ditësh nuk kanë hequr dorë nga kauza e tyre,
RENEA, FNSH e 20 blinda rrethojnë Niklën, kontrollohet dhe banesa e Durim Bamit Një aksion i policisë së Shtetit ka nisur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Nikël. 20 makina forcash speciale,
E FUNDIT/ Droga lum, kapet me 9.7 kg kokainë shqiptari në Stamboll (VIDEO) Një 48 vjeçar shqiptar është kapur me 9.7 kilogram kokainë në valixhen e tij në aeroportin ndërkombëtar "Ataturk" në Sta
Si të kontrollohet sheqeri në gjak Diabetikët e tipit 2 paralajmërohen të largohen nga yndyrat e rrezikshme trans, pasi ato rrisin rezistencën ndaj insulin
Vrasja e Ivanoviçit, kurthi i mirëmenduar i Serbisë ndaj Kosovës Serbia është duke shfrytëzuar çdo rast për të delegjetimuar autoritetin e Republikës së Kosovës dhe institucioneve të sa
Sela: Të kontrollohet procesi zgjedhor, qytetarët të votojnë të lirshëm Kandidati për kryetar të Struges si dhe kryetari i Aleancës për Shqiptare para pak çastesh ka votuar në vendlindjen e ti
Saimir Tahirit do t'i kontrollohet banesa dhe ndalohet lëvizja jashtë Shqipërisë Saimir Tahiri nuk do të jetë deputet i Partisë Socialiste deri në përfundim të hetimeve. Këtë e ka shprehur kryeminsitri
Socialisti jep alarmin: Elbasani kontrollohet nga ligjet e bandave Deputeti i PS, Pjerin Ndreu tha se raporti mes dy bandave në Elbasan është një histori që është vështirë të menaxhohet.
Si u qëllua me anti-tank hoteli ku qëndroi Cristiano Ronaldo në Elbasan (VIDEO) Qyteti i Elbasanit është shënjestruar si qyteti më kriminal në vend dhe që kontrollohet nga bandat. Ky përfundim ka a
Artan Hoxha plas "bombën": Elbasani kontrollohet nga kriminelë, ja ç'ndodhi mesnatën e 18 shtatorit Gazetari i kronikës në “News 24”, Artan Hoxha ka folur sot në studion e lajmeve në News 24 për ngjarjen e ndodhur mesnat
Një pjesë e policisë kontrollohet nga VMRO-ja (VIDEO) Kryetari i Lidhjes Social-demokrate të Maqedonisë, Zoran Zaev, i cili ka qenë i ftuar në emisionin "Click PLus" në "TV 2
Politika dhe biznesi në alarm nga përgjimet, hoteli i njohur në "Bllok" kontrollohet për "çimka" Deklarata e shtetasit izraelit në prokurori po nxjerr edhe detaje të reja në lidhje me frikën e përgjimeve nga politikan
Shqetësonin ish-ministrin Manjani, urdhri: Të kontrollohet çdo telefonatë nga burgu! Ishte kthyer tashmë në një zakon shqetësimi me telefonata nga të dënuarit ndaj Ministrit të Drejtësisë. Mësohet se kr
Conte jep leksione lojtarëve se si duhet të kontrollohet topi (VIDEO) Tekniku Italian Antonio Conte gjatë stërvitjes së skuadrës në një moment ka pranuar një top nga Diego Costa, por Conte m