999 rezultate për

kontrollo

Habit aktorja e njohur: Covid-19 do të rregullojë demografinë që s'mund ta kontrollojmë Aktorja e njohur Brigitte Bardot i ka habitur të gjithë me deklaratën që ka bërë së fundmi për Covid-19. Ajo është shpre
Pse flasim në gjumë dhe si ta kontrollojmë atë (FOTO LAJM) Të flasësh në gjumë pa qenë i vetëdijshëm është shumë e zakonshme. Studimet kanë zbuluar se deri në 66% e njerëzve ka
Messi nuk kontrollon veten ndaj gjyqtarit, çuditërisht nuk ndëshkohet (VIDEO) Skuadra e Barcelonës mbrëmë barazoi me Alaves në një ndeshje në kuadër të xhiros së tetë në La Liga. Messi ishte i n
Rreziku që na kanoset të gjithëve: Truri-kokoshkë! Truri-kokoshkë është një term tejet i diskutuar kohëve të fundit. Duke qenë se njerëzit e kanë të pamundur të jetojnë pa
Pse flasim në gjumë dhe si ta kontrollojmë atë (FOTO LAJM) Të flasësh në gjumë pa qenë i vetëdijshëm është shumë e zakonshme. Studimet kanë zbuluar se deri në 66% e njerëzve ka
Gjiknuri pas konfrontimit me Valterin: Nuk dinë të kontrollojnë emocionet Deputeti socialist, Damian Gjiknuri mohoi të ketë kërcënuar deputetin e opozitës parlamentare, Halit Valteri. Gjiknur
HOROSKOPI/ Mund të debatoni me shefin tuaj sot, kontrolloni veten Dashi Është koha të përjetoni gjëra të reja në jetën. Rutina juaj e përditshme po bëhet paksa e mërzitshme! Nëse aktual
Kush i kontrollon mendimet tuaja? Shqetësimi është një gjendje e mendjes bazuar të frika. Ai punon ngadalë, por me këmbëngulje. Ai është tinëzar dhe delik
Dy ekzekutimet mafioze, RENEA blindon Elbasanin e kontrollon shtëpi me shtëpi Pas dy vrasjeve që kanë tronditur vendin, RENEA po zhvillon një operacion blic në Elbasan dhe Peqin. Dyshohet se aks
Kur nuk ka tualet në horizont, 7 rregullat e arta si të kontrolloni fshikëzën e urinës Kur fshikëza juaj e urinës është gati e mbushur, filloni të ndjeni nevojën për të shkuar në banjë. Kjo mund të sjellë nj
Kontrolle edhe në rrugë, makinat nuk do të kontrollohen më vetëm tek kolaudimi Një ligj i ri për qarkullimin e automjeteve dhe mjeteve i publikuar në Fletoren Zyrtare, parashikohet që krahas kontroll
Nëse partneri ju kontrollon fshehurazi celularin, vuan nga këto 6 probleme psikologjike Studimet tregojnë se 34% e grave dhe 62% e burrave bien pre e dëshirës për të kontrolluar telefonin e partnerit të tyre.
Regjimi në Korenë e Veriut ndalon marrëdhëniet s*ksuale midis adoleshentëve: Është armiqësor! Koreja e Veriut ndalon seksin midis adoleshentëve, duke e quajtur atë “armiqësor”. Prindërit dhe mësuesit rrezikojnë
Çfarë është aplikacioni që synon të kontrollojë koronavirusin dhe a cenon privatësinë? Mbretëria e Bashkuar ka filluar fazën fillestare të përdorimit të aplikacionit të saj për të ndihmuar në gjurmimin e për
Haziri thotë se ekipi i psikiatërve nuk arriti për pak minuta në konvikt ta kontrollojë 26 vjeçarin Kreu i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri i ftuar në emisonin Frontal në T7 ka folur për vdekjen tragjike të 26-vjecarit
Rama paralajmëron pronarët: Task-Forca do kontrollojë çdo biznes Kryeministri Rama ka kujtuar edhe njëherë bizneset se nëse kanë të drejtën për të qëndruar hapur, duhet të kenë vërtetim
Kini kujdes! Nga e hëna ushtria kontrollon tregjet në Tiranë Nga dita e hënë do të nisë zbatimi i rregullave të ashpra nga qeveria në tregjet e Tiranës, me qëllim parandalimin e për
Të "fshehtat" e aeroportit, 9 sekretet e atyre që na kontrollojnë pasaportat dhe bagazhet (FOTO) Aeroportet shpesh ndihen si vende të huaja me grupet e tyre të rregullave dhe natyrisht, sekreteve. Vetëm njerëzit që p
Çmime stratosferike: Ngrihet Task-Forca që kontrollon dyqanet, farmacitë e furrat e bukës Task-Forca e përbërë nga 4 institucione, Policia e Shtetit, Agjencia Kombëtare e Ushqimeve, Hetimi Tatimor dhe Agjencia
Rama paralajmëron daljen e ushtrisë në rrugë: Do kontrollohet çdo makinë Viktima e parë shqiptare sapo është shënuar në Shqipëri, dhe pikërisht pas konfirmimit ka dalë në një komunikatë edhe kr