999 rezultate për

kontrollit

Plas sherri në Tiranë, 39 vjeçari kërcënon me armë një tjetër Policia e Tiranës ka arrestuar një 39-vjeçar pas denoncimit ndaj tij se kërcënoi një person. Ngjarja ka ndodhur pas n
Drogë dhe dhunë, 4 persona arrestohen në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar 4 persona dhe dy të tjerë janë proceduar penalisht. Në njoftimin e policisë thuhet se
Qëlluan me armë në ajër duke terrorizuar banorët, arrestohen dy persona Policia e Lezhës ka arrestuar dy persona, të cilët qëlluan me armë zjarri në ajër duke terrorizuar edhe banorët. Ngjarja
Greqia bën tamponin para kontrollit të pasaportës: Kthehet në Shqipëri kushdo që del pozitiv Greqia ka propozuar shtim të masave anti-covid dukë bërë që kontrolli shëndetësor në pikat kufitare me Shqipërinë dhe ve
Dasho për masat e reja: Shqipëria është rast i çuditshëm, situata jashtë kontrollit Në një komunikim përkrah Komitetit Teknik të Ekspertëve, për masat gjatë fundvitit, sa i takon kufizimit të përhapjes së
Qeveria gati për koncesionin e radhës, gazetari: 200 mln USD për kolaudimin e makinave Nga Klodian Tomorri Pak ditë më parë përmes një shkrese zyrtare, Ministria e Infrastrukturës ka urdhëruar k
I dënuar për përndjekjen e italianes, arrestohet 65 vjeçari pas kontrollit në shtëpi Një 65-vjeçar është arrestuar nga policia e Kavajës pasi në shtëpinë e tij u gjet një pistoletë me silenciator dhe munic
Akuza e fortë e PD-së: Pacientët po trajtohen në ambulanca, situata ka dalë jashtë kontrollit Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia thotë se qeveria nuk ka marrë asnjë masë konkrete për të përballuar pandeminë dhe se pac
Pandemia jashtë kontrollit në Tiranë, si u kthye në zonë të kuqe Të premten (06.05) Tirana është cilësuar nga ekspertët anti-Covid-19 si “zonë e kuqe”. Ky cilësim, që shpreh gjendjen e
Armë në makinë, arrestohet 23 vjeçari në Tiranë Një 23-vjeçar ka rënë në pranga në Tiranë nga forca e posaçme “Shqiponjat”. Te “Mbikalimi i Rinasit”, gjatë orëve të
Drogë dhe armë, vlonjati e pëson pas kontrollit të shtëpisë Një 36 vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës pasi ju gjetën 22 kg kanabis sativa, 2130 fara kanabisi dhe municion
DETAJET/ Kapet në Rinas britanikja me rreth 22 mijë paund në çantë Strukturat Doganore gjatë kontrollit të ushtruar në bashkëpunim me punonjësit e Policisë Kufitare, sekuestruan një shumë
5 shenja tregojnë se hormonet tuaja kanë dalë tërësisht jashtë kontrollit Çoni dorën nëse gjatë javëve të fundit jeni ndjerë të lodhura, të fryra apo nevrike. Ju duken të njohura këto shenja? At
Tapë në timon dhe kanabis me vete, arrestohen 6 persona në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar gjashtë persona në orët e fundit. Sipas bluve të kryeqytetit të arrestuarit akuzohen për
Dalin jashtë kontrollit shifrat e reja në Francë, mbi 30 mijë të infektuar vetëm sot Në 24 orët e fundit në Francë është rritur ndjeshëm numri i rasteve të reja me COVID-19. Mësohet se sot në Francë ja
I doli zjarri jashtë kontrollit, policia arreston 59 vjeçarin dhe bën njoftimin e rëndësishëm Policia e Tiranës ka arrestuar një 59 vjeçar për zjarrvënien në fshatin Kashar nr. 2. Si pasojë e përhapjes së zjarri
Ndezi zjarr në tokën e tij por i doli jashtë kontrollit, e pëson 65 vjeçari Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 6, pas marrjes së njoftimit se në fshatin Roshje, Njësi
Vinin nga Anglia, sekuestrohen mijëra paund në Rinas Strukturat Doganore gjatë kontrollit të ushtruar në bashkëpunim me punonjësit e Policisë Kufitare, sekuestruan një shumë
I riu shqiptar habit italianët: Në vetëm një muaj fitoi një "thes" me euro I riu sipas mediave lokale vendase, kishte mbi 9,000 euro para të gatshme në shtëpi, që besohet se janë të ardhura nga a
I doli situata jashtë kontrollit, si përfundoi pas hekurave kryeplaku i fshatit Një zjarr masiv në pyjet e Beratit ka çuar në pranga kryeplakun e zonës. Kryeplaku i fshatit Skrevan kishte ndezur zj