999 rezultate për

kontrollin

Çmenduri, 30 vjeçari inskenon aksident me motor për t'i propozuar të dashurës (VIDEO) Një moment për tu mbajtur mend gjithë jetën, jo vetëm si propozim, por edhe një frikë për më të keqen. Një motoçiklis
Aksident në Fushë-Krujë, vdes pasagjeri dhe plagoset rëndë shoferi Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar mëngjesin e sotëm, në aksin e vjetër Thumanë-Fushë Krujë. Dyshohet s
Cikloni godet Greqinë: Varka me 50 migrantë humb kontrollin në det Cikloni “Ianos” godet ishujt e Greqisë. Një barke me rreth 50 migrantë ka humbur kontrollin ne zonën detare midis Katako
Humbi kontrollin e automjetit, gjen vdekjen 35-vjeçari Një 35-vjeçar që po drejtonte automjetin tip “Volkswagen” ka humbur jetën në një aksident ditën e sotme. Ai ka humbur
Makina humb kontrollin, humb jetën shoferi Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth një orë më parë në Orikum. Mësohet se një automjeti tip Ford ka humbur kontrollin
Humbi kontrollin e motoçikletës, ndërron jetë 38-vjeçari Një 38-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi mjeti tip motoçikletë, me të cilin ishte duke udhëtuar ka përfunduar jashtë rruge.
Makina humb kontrollin e përplas këmbësoren, ndërron jetë 28 vjeçarja Ditën e sotme, rreth orës 17:20, në rrugën Shkodër-Bardhaj vendi quajtur ura e Bardhajve, mjeti me tip Alfa Romeo, ka hu
Motori humb kontrollin, plagosen dy efektivët e policisë Një aksident i rëndë është regjistruar këtë pasdite në Orikum ndërsa është përfshirë një mjet i policisë së shtetit, e p
Bandat shqiptare luftë të hapur në rrugët e Londrës, si e morën kontrollin e shpërndarjes së "mallit" Bandat shqiptare po zhvillojnë një luftë të hapur në rrugët e Londrës, paralajmërojnë ekspertët vendas, ndërsa ata përpi
Humb kontrollin e motorit: 65-vjeçari transportohet në gjendje të rëndë në spital Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Vlorë-Pëshkëpi. Një 65-vjeçar ka humbur drejtimin e motorit me të cil
Po zihej me fëmijën, gruaja humbet kontrollin e mjetit dhe përplaset me bordurën Një aksident është regjistruar tek mbikalimi i Saukut në Tiranë. Një makinë tip "Benz" është përplasur me bordurën an
Humbi kontrollin e biçikletës, plagoset i riu në Sauk Një aksident ka ndodhur në Sauk, Tiranë. Shtetasi i mitur me iniciale K.M., 15 vjeç, duke qarkulluar me biçikletë dys
Humbi kontrollin e makinës dhe ra në humnerë, vdes i riu në Prrenjas Një 34 vjeçar ka humbur jetën në një aksident në Prrenjas, në fshatin Dritaj. Shtetasi me iniciale I.D, 34 vjeç isht
Teoria që po qarkullon në Gjermani: Pandemia synon kontrollin e popullit, çfarë fshihet pas? Disa politikanë gjermanë kanë shprehur shqetësimin, se teoritë konspirative mbi pandeminë e Coronës kanë mbërritur ndërk
Trump dhuron pagën tremujore për të ndihmuar betejën me koronavirusin Presidenti Donald Trump dhuroi rrogën e tij tremujore për të ndihmuar “përballjen, kontrollin dhe luftimin e koronavirus
Enrike Cerezo ironizon Klopp: "Anfield" është shumë i vjetër, nuk kalon kontrollin teknik “Mirë se vini në ‘Anfield’, nuk ka mbaruar asgjë akoma”. Këto janë fjalët me të cilat mbrëmë Jurgen Klop kërcënoi Atleti
Shkodër, shoferi humb kontrollin dhe përplaset me pemën Një drejtues automjeti ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një pemë pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rret
Makina humb kontrollin dhe përfundon në lumë, humb jetën 35 vjeçari Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një 35 vjeçari në Elbasan. Një automjet mësohet se ka dalë nga rruga dhe ka për
Shoferi humb kontrollin, përplaset me 4 automjete të tjera (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë natës në autostradën që lidh Lezhën me Laçin. Drejtuesi i një automjeti, për sh
Koronavirusi në Shqipëri: Është rritur rreziku por ne s’kemi asnjë rast! Ministria e Shëndetësisë dhe Instituti i Shëndetit Publik shprehen se vendi ynë është ende në shkallën rreziku të ulët p