999 rezultate për

kontrolli

Ishte fshehur brenda një banese të braktisur, çfarë i gjeti policia të riut Policia e Maliqit ka arrestuar një person i cili është kapur me lëndë narkotike në një ndërtesë të braktisur. Sipas p
CR7 del jashtë kontrollit, godet me takë në gju kundërshtarin dhe ndëshkohet me të verdhë (VIDEO) Cristiano Ronaldo zhvilloi një paraqitje zhgënjyese mbrëmjen e djeshme në barazimin 3-3 ndaj Sassuolos. Gjatë lojës a
Humbi kontrollin e motoçikletës, ndërron jetë 38-vjeçari Një 38-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi mjeti tip motoçikletë, me të cilin ishte duke udhëtuar ka përfunduar jashtë rruge.
Policia në aksion, dhjetra dronë në gjurmim të plantacioneve me kanabis (VIDEO) Policia e Shtetit vijon kontrollet e territorit, nga toka dhe ajri, me qëllim parandalimin, evidentimin dhe goditjen e t
Tritan Shehu: Situata nga virusi jashtë kontrolli Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu thotë se Ministria e Shëndetësisë vë në dyshim cilësinë e testimeve të
OBSH: Pandemia ka dalë jashtë kontrollit, përhapet me një ritëm të shpejtë Pandemia koronavirus nuk është frenuar, por ka marrë një tjetër ritëm më të shpejtë përhapjeje. Alarmi është lëshuar nga
FSSHK ngre alarmin: Situata po del jashtë kontrollit, Kosova rrezikon të bëhet Wuhani i Ballkanit Federata e Sindikatave të Shëndetësisë së Kosovës është shprehur se situata e COVID-19 në vend është duke dalë jashtë ko
Kreu i OBSH-së jep alarmin e radhës: Koronavirusi ka dalë jashtë kontrollit Kreu i Organizatës Botërore të Shëndetësisë, Tedros Adhanom Ghebreyesus thotë se shpërthimi i pandemisë së COVID-19, vij
Makina humb kontrollin e përplas këmbësoren, ndërron jetë 28 vjeçarja Ditën e sotme, rreth orës 17:20, në rrugën Shkodër-Bardhaj vendi quajtur ura e Bardhajve, mjeti me tip Alfa Romeo, ka hu
Motori humb kontrollin, plagosen dy efektivët e policisë Një aksident i rëndë është regjistruar këtë pasdite në Orikum ndërsa është përfshirë një mjet i policisë së shtetit, e p
Sekuestrohen mbi 31 mijë euro të padeklaruara në Rinas Dy persona janë proceduar penalisht pasi janë kapur me 31 400 euro të padeklaruara në Rinas. Shtetasi G.Q. i lindur n
"Mall" dhe municion luftarak, arrestohet 30-vjeçari në Pogradec Një 30-vjeçar është vënë në pranga në qytetin e Pogradecit. I riu është kapur me drogë, armë dhe municion luftarak. P
Kontrolle edhe në rrugë, makinat nuk do të kontrollohen më vetëm tek kolaudimi Një ligj i ri për qarkullimin e automjeteve dhe mjeteve i publikuar në Fletoren Zyrtare, parashikohet që krahas kontroll
Bandat shqiptare luftë të hapur në rrugët e Londrës, si e morën kontrollin e shpërndarjes së "mallit" Bandat shqiptare po zhvillojnë një luftë të hapur në rrugët e Londrës, paralajmërojnë ekspertët vendas, ndërsa ata përpi
Mbi 2 milion euro, zbardhet identiteti i shoferit të kamionit që u vu në pranga Lidhur me sekuestrimin e 2 milionë eurove që u kapën në Portin e Durrësit, të cilat ishin të vendosura brenda një kamion
Humb kontrollin e motorit: 65-vjeçari transportohet në gjendje të rëndë në spital Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Vlorë-Pëshkëpi. Një 65-vjeçar ka humbur drejtimin e motorit me të cil
Po zihej me fëmijën, gruaja humbet kontrollin e mjetit dhe përplaset me bordurën Një aksident është regjistruar tek mbikalimi i Saukut në Tiranë. Një makinë tip "Benz" është përplasur me bordurën an
Me granatë në xhep, si u kap 57 vjeçari në Elbasan Një 57-vjeçar me iniciale R.V. nga Elbasani është arrestuar nga policia pasi gjatë kontrollit fizik i është gjetur një g
Humbi kontrollin e biçikletës, plagoset i riu në Sauk Një aksident ka ndodhur në Sauk, Tiranë. Shtetasi i mitur me iniciale K.M., 15 vjeç, duke qarkulluar me biçikletë dys
Meta propozon Arben Shehun si drejtorin e ri të KLSH Presidenti i Republikës Ilir Meta ka propozuar emrin e ri e kreut të KLSH-së pas mbarimit të mandatit të Bujar Leskaj.