999 rezultate për

kontrolleve

Shqiptarët e pabindur, gjobiten 1231 qytetarë që u kapën pa maskë Gjatë fundjavës janë ndëshkuar me masë administrative 1231 qytetarë që nuk kanë zbatuar masat për parandalimin e përhapj
Nuk duan të binden, kaq qytetarë u gjobitën sot për shkeljen e masave anti-Covid Gjatë 24 orëve të fundit janë evidentuar dhe ndëshkuar me masën administrative 3.000 lekë secili, 455 qytetarë që janë k
Rritet ndjeshëm numri i gjobave, sa qytetarë dolën pa maskë Policia e Shtetit ka gjobitur 923 shtetas që nuk zbatuan masat anticovid, gjatë 48 orëve të fundit. “Si rezultat i ko
Mbi 1 mijë gjoba dhe disa arrestime, ndëshkohen të tjerë qytetarë që shkelën masat anti-Covid Gjatë 4 ditëve të fundit, në të gjithë vendin, janë ndëshkuar me masën administrative 3.000 lekë secili, 1332 qytetarë q
Policia bën kërdinë: Gjobiten 612 qytetarë e 20 menaxherë, 7 shtetas përfundojnë në komisariat Shërbimet e Policisë, gjatë kontrolleve të në gjithë vendin, për respektimin e masave anticovid, kanë ndëshkuar me masë
Vlora sërish në "lupën" e kontrolleve, FSHN dhe Policia zbarkojnë në qytetin bregdetar Prej disa ditësh në qytetin e Vlorës, vijojnë kontrolle në rrugët kryesore. Policia e Vlorës në bashkëpunim me të Tir
RENEA dhe FNSH në aksion, sekuestrohet makina e kunatit të Lul Berishës Vijon aksioni i FNSH-së, Shqiponjave, Patrullës së Përgjithshme, Policisë Kriminale dhe asaj të Qarkullimit Rrugor me pi
Policia në super aksion, çfarë u gjet në pikën doganore në Kakavijë Policia Kufitare në Kakavijë ka goditur 4 raste të krimeve ndërkufitare, si rezultat i kontrolleve të shtuara, analizës
Bllokohet "bisha" luksoze dhe 80 mijë euro, çfarë ndodhi në Kakavijë Policia Kufitare në Kakavijë ka bllokuar një tjetër mjet luksoz të vjedhur. I sekuestrohen 70900 euro një shtetasi, i
800 forca policie në Shkodër, kontrolleve nuk i shpëtojnë as fëmijët (VIDEO) Një "batalion" me forca policore ka zbarkuar në Shkodër këtë të enjte, teksa pritet që kreu i qeverisë të vijë për të mb
Nata nis me aksion në Tiranë, policia kap disa persona të rrezikshëm (VIDEO) Policia e Tiranës ka vënë në pranga tre persona ndërsa kanë verifikuar dhe kontrolluar 129 persona dhe 77 mjete. Gjat
FNSH blindon Durrësin, arrestohet i shumëkërkuari me tre emra Policia e Durrësit, Forca e Posaçme “Shqiponjat”, e mbështetur nga FNSH, kanw kryer kontrolle të befasishme për kapjen e
Kujdes çfarë hani, shkatërrohen sasi të mëdha mishi në Maqedoni Agjencia për ushqim ka shkatëruar 414 kg mish dhe produkte të mishin pasiqë janë prodhuar në kushte joadekuate dhe të pa
Rikthehet në burg deputeti i VMRO-DPMNE Deputeti i VMRO-DPMNE, Krsto Mukovski mbrëmë është kthyer në burgun e Shutkës pas kontrolleve mjekësore në Klinikat e Sh
Alarm për bombë në 14 ndërtesa, evakuohen 3 mijë persona në Rusi Më shumë se 3 mijë persona u evakuuan në Moskë, pas raportimeve anonime se janë vendosur bomba në 14 ndërtesa në kryeqyt
Sekuestrohen 31 kg marijuanë në Ohër (VIDEO) 31.3 kilogramë marijuanë janë sekuestruar gjatë kontrolleve në një kasolle në afërsi të kampit “Andon Dukov” në Ohër.
Avioni i Kardashianëve nuk i shpëton kontrolleve të reja të vendosura nga Trump Pas udhëtimit 4-ditor në Kosta Rika, Avioni privat i Kim Kardashian është kontrolluar nga autoritetet amerikane të emig
Vetëvendosje në Kuvend, rikthehen kontrollet (FOTO LAJM) Sot mbahet seanca e rregullt parlamentare në Kuvendin e Kosovës, ku janë parë që janë drejtuar për të marrë pjesë dhe de
Arrestohet 39-vjeçari që mbante kallashnikov me 30 fishekë në shtëpi Një 39 vjeçar është prangosur pasi mbante kallashnikov me 30 fishekë në banesën e tij. Shtetasi B.SH., në Vlorë ësht
UEFA befason Kombëtaren shqiptare UEFA ka befasuar Kombëtaren Shqiptare në grumbullimin e saj në Vjenë, teksa skuadra ishte duke zhvilluar seancën stërvit