999 rezultate për

kontrollet

Dollia shkoi huq, Rama nuk plotëson dëshirën e Majkos për të hequr kufirin me Kosovën Nga Ervin Shkulaku Ministri i Diasporës Pandeli Majo ka një dëshirë të mocme që siç duket Edi Rama nuk ka për
Policia ndalon 6 emigrantë të paligjshëm në Korçë Policia Kufitare ka mundur të ndalojë 6 emigrantë që kishin hyrë në mënyrë të paligjshme në territorin shqiptar. Emig
Armë, drogë dhe municione luftarake, arrestohet i forti në Patos Një i ri vetëm 24 vjec ëhstë vënë në prangat e Policisë në Patos. Alban Urlateanu u arrestua pasi u kap me armë në au
Policia gjithë natën në këmbë, çfarë ndodhi në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO) Policia Rrugore e Tiranës vijon kontrollet me Radar në rrugën interurbane Tiranë-Durrës për parandalimin e aksidenteve d
Policia shpëton 9 jetë shoferësh, çfarë ndodhi gjatë natës në Tiranë (VIDEO) Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar përgjatë fundjavës kontrollet me drager e radar në rrugët interurbane dhe urbane duk
Zbulohet "laboratori" i armëve në Tiranë, arrestohet 50-vjeçari në Farkë Policia në Tiranë vazhdon kontrollet për rritjen e parametrave të sigurisë. Policia bën me dije se gjatë kontrolleve
Arrestohen 7 shoferë e gjobiten 900, policia bën namin në Elbasan Policia në Elbasan në kuadër të kontrollove ditët e fundit ka arrestuar 7 shoferë të cilit u kapën në gjendje të dehur.
Lekaj "inatin" për aksidentet rrugore po e nxjerr te Kontrollet Teknike Ministria e Infrastrukturës ka shprehur përkushtim në shtimin e masave të sigurisë në trafik duke paralajmëruar mbikëqyr
Vijojnë kontrollet në bregdet, 6.9 mln lekë gjoba në veri Hetimi Tatimor po vijon me kontrollet dhe verifikimin e subjekteve, që ushtrojnë veprimtari ekonomike në sektorin e turi
Lehtësohen kontrollet në kufi, lajm i mirë për emigrantët Kuvendi miratoi rezolutë që lehtëson procedurat kufitare për mërgimtarët. Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë votuar
U fut për t'u larë, mbytet muxhahedini iranian në Durrës Një shtetas iranian është mbytur gjatë ditës së djeshme në liqenin e fshatit Rrotull pasi ishte futur për t'u freskuar.
Policia nuk ndalet nga gjobat: Fundjava nuk është për t'u vrarë (VIDEO) Policia në Tiranë ka vijuar kontrollet edhe përgjatë natës së mbrëmshme në rrugët kryesore. Në një video të bërë publ
Policia bën namin me gjoba te Komuna e Parisit, ndëshkohen 83 shoferë Vijon puna nga Policia Rrugore e Tiranës për zgjidhjen e shqetësimeve të qytetarëve, përsa i përket problematikës së qar
Aksion në rrugët e Tiranës, 83 shoferë të gjobitur tek Komuna e Parisit (VIDEO) Policia e Tiranës ka vazhduar kontrollet e rrepta nëpër rrugët e kryeqytetit për të evidentuar dhe ndëshkuar shkelësit e
Flet Mjeku specialist për vdekjen e futbollistëve: Ndodh 1 në 100 mijë raste Të eliminohet rreziku i vdekjes së menjëhershme është e mundur. Kontrollet tek atletët profesionistë mund të reduktojnë
Qerimaj mbron Begajn: Ne nuk kemi doktorë që të na tregojnë se për çfarë kemi nevojë (VIDEO) Dhe Erkand Qerimaj tregoi emocionet që i jep medalja e vedit të tretë në Kampionatin Botëror të Peshëngritjes. Sport
Shtohen kontrollet ndaj mjekëve në QKUK Në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK) ka disa javë që ka nisur të funksionojë sistemi i ri i pagesës. Pas
Gazetari hedh poshtë deklaratën e Berishës LIVE: Opozita po zhbën atë që ka Deklarata e ish-kryeministrit Sali Berisha për kontrollet e shtuara në aeroportin e Malpensas dhe sipas qytetarit dixhi
Pançevski nuk i trembet Janevës: Jam i pastër! Prokuroria Speciale po analizon materialet e konfiskuara nga kontrollet që kryen në kabinetin dhe shtëpinë e ish-kryetar
Kontrollet në rrugë, Rama pezullon policinë gri Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë ka pezulluar kontrollet në rrugë që ushtrohen aktualisht nga ajo që njihet si p