999 rezultate për

kontrollet

Britania shton kontrollet kufitare në mes të valës së infeksioneve të reja Sekretari i Jashtëm i Britanisë, Dominic Raab thotë se kontrollet kufitare do të rriten mes rritjes së infeksioneve të k
Nuk pyeti për rregulla, gjobitet pronari i lokalit në Kuçovë Policia e Beratit ka ndëshkuar më masë administrative 1.000.000 lekë, 1 subjekt në lagjen “Tafil Skëndo”, në Kuçovë.
Komisioni për Shëndetësi në Kosovë kërkon të rikthehen kontrollet mjekësore në pikat kufitare Shtetet fqinje kanë regjistruar numër në rritje të rasteve të reja ditore me COVID-19 në javën e fundit, por megjithatë,
Blindohet Vlora, FNSH zbarkon në qytet Policia e Tiranës, ajo e Vlorës dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë zbarkuar në qytetin bregdetar. Mësohet se for
Kontrollet me radarë, drager dhe dronë çojnë në pranga 53 shoferë Policia Rrugore vijon punën për evidentimin dhe ndëshkimin e drejtuesve të mjeteve që nuk respektojnë rregullat e qarkul
AKSION/ Pezullohen 145 leje drejtimi, arrestohen 44 shoferë dhe vendosen 1941 gjoba Gjatë 72 orëve të fundit policia rrugore ka pezulluar 145 leje drejtimi, 44 drejtues mjetesh të arrestuar dhe 1941 masa
Policia zbarkon në shtëpitë e të infektuarve me COVID-19: 3 masat që duhen respektuar Policia vijon kontrollet për monitorimin e zbatimit të masave, me qëllim parandalimin e përhapjes së COVID-19. Gjatë
Messi kryen kontrollet mjekësore, a do të jetë i gatshëm ndaj Bayernit? Tifozët e Barça mund të jenë të qetë. Leo Messi do të jetë në gjendje të luajë të premten e ardhshme (21:00), kundër Bay
Alarmante! 23 turistë shqiptarë rezultojnë pozitiv nga kontrollet në kufirin grek 23 turistë shqiptarë kanë rezultuar të infektuar me Covid-19 nga kontrollet e ushtruara në kufirin grek, raportoi Zëvend
Tre muaj mbyllur, rihapet aeroporti i Shkupit dhe Ohrit Me fluturime për në Suedi dhe Gjermani, aeroporti në Shkup u hap përsëri. Kontrollet e rrepta janë akoma në hyrje të aer
Policia dhe ushtria në rrugë, vijojnë kontrollet për ata që vijnë nga Italia Shefi i shtabit të përgjithshëm të FA, gjenerali Bardhyl Kollcaku dhe komandanti i Policisë Ushtarake, Altin Kurti do të
Flet eksperti gjerman: A janë të vlefshme kontrollet kufitare? Cila është mbrojtja më e mirë nga koronavirusi Virusi Korona po përhapet me shpejtësi në Europë. Sipas Prof. Dr. Gerard Krause, drejtor i Departamentit të Epidemiolgj
Basha i bën thirrje qeverisë për koronavirusin: Nisni kontrollet në pikat kufitare Kreu i opozitës, Lulzim Basha i ka bërë apel qeverisë që të nisin menjëherë kontrollet në pikat kufitare për të shmangur
Kontrollet në Tiranë, 4 persona përfundojnë në pranga Katër persona kanë përfunduar në prangat e Policisë italiane pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Ditëve të fu
Kontrolle të befasishme "blindave" dhe makinave luksoze, çfarë ndodhi mbrëmë në gjithë vendin Policia ka vijuar mbrëmë në orët e vona të natës kontrollet në të gjithë rrugët e Shqipërisë për elementë kriminalë duke
Nuk ndalen kontrollet, FNSH "blindon" Sarandën Kontrollet e vazhdueshme nëpër qytetet e shqipërisë duket se nuk do të ndalen. Policia e Shtetit vijon planin e masav
Aksion "blic", kontrolle të shumta në akset kryesore në qytetin e Fierit (VIDEO) Në akset hyrëse dhe dalëse të qytetit të Fierit është shtuar prania e uniformave blu dhe forcave të ndërhyrjes së shpejt
Kryen kontrollet mjekësore, zbulohet sa do të mungojë Sadio Mane (VIDEO) Sadio Mane është dëmtuar në ndeshjen mes Liverpoolit dhe Wolves. Sulmuesi senegalez ditën e sotme bëri një skaner për
Policia rrugore u bën "zborin" shoferëve: Heq 48 patenta dhe vendos 1150 gjoba Polícia e Tiranës ka vijuar kontrollet në rrugë kundër shoferëve problematikë. Policia Rrugore shkruan se vetëm për
Kontroll në Portin e Durrësit, dyshohet të jetë fshehur kokainë Policia ka nisur kontrollet në kontenierët që ndodhen në Port, pasi dyshohet se në një prej tyre ka kokainë. Kontroll