999 rezultate për

kontribuar

Kosova ka kontribuar për paqen dhe stabilitetin rajonal Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme të Shqipërisë, Edmond Haxhinasto, mori pjesë në punimet e Mbledhje
Topi: Mirënjohje dhe respekt të madh për të gjithë të rënët Me rastin e 99 vjetorin e Pavarësisë presidenti Bamir Topi ka organizuar një pritje në Pallatin e Brigadave. Presidenti
Topi:Mirënjohje dhe respekt të madh të gjithë të rënët Me rastin e 99 vjetorin e Pavarësisë presidenti Bamir Topi ka organizuar një pritje në Pallatin e Brigadave. Presidenti
Shqipëria do kontribuojë për Libinë Ministri Shqiptar i Mbrojtjes, Arben Imami tha se, Shqipëria do të angazhohet për të kontribuar në periudhën e tranzicio
Brischambaut: Zgjedhjet, në afatin kushtetues Sekretari i Përgjithshëm i OSBE-së Marc Perrin De Brischambaut ka deklaruar se në Shqipëri ekzistojnë të gjitha kushtet