999 rezultate për

kontrates

E BUJSHME/ Mbappe i thotë "jo" PSG, mendja te Reali Mbappe po refuzon rinovimin e kontratës teksa mendjen e ka te Reali. Kylian Mbappe nuk ka pranuar të ulet dhe të nisë
Wijnaldum refuzon rinovimin e kontratës, Liverpool përgatit një tjetër ofertë E ardhmja e Georgino Wijnaldum vazhdon të jetë në pikëpyetje. Liverpool i ka ofruar sërish rinovimin mesfushorit holande
Dybala mund ta lërë Juventusin vetëm me një kusht Futbollisti i Juventus, Paolo Dybala, mund të largohet nga "Bianconerët" nëse nuk përmbushen kërkesat e tij. Sipas "T
Prestigjozja spanjolle: Reali arrin akordin me Alaban Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar së fundmi në mediat spanjolle. Bëhet fjalë për yllin e Bajernit, David Alaba.
Reali shumë pranë transferimit të Alaba, zbulohen detajet e kontratës Real Madrid thuhet se është afër të transferojë mbrojtësin e Bayern Munchen, David Alaba. Real Madrid dëshiron të për
Situata te Milani nuk është aq e qetë sa duket, Donnarumma drejt largimit Portier i i AC Milan, Gianluigi Donnarumma, mund të largohet nga klubi, bën të ditur "Corriere della Sera". Pas refuz
Ylli spanjoll refuzon të rinovojë me Napolin Mesfushori i Napolit, Fabian Ruiz, thuhet se ka refuzuar të nënshkruaj kontratën e re. Mesfushori spanjoll, Fabian Ru
I kënaqur te Chelsea, Lampard kërkon të rinovimin e kontratës Frank Lampard ka thënë se ai dëshiron të zgjatë kontratën si trajner i Chelseas edhe më gjatë. Ish-mesfushori angleze
Thiago Silva ambientohet te Chelsea, kërkon të vazhdojë kontratën Thiago Silva tashmë i ka dhënë dritën e gjelbër agjentit të tij për të negociuar mundësinë e vazhdimit të kontratës së t
Daily Mail: Zgjatja e kontratës së Guardiolas do të thotë se edhe Messi do të transferohet te Man City Pep Guardiola do rinovojë edhe për dy vite kontratën me Manchester City. Gazetari anglez i Daily Mail, Martin Samuel
Plotësohet kushti i Messit, Guardiola dhe Man City arrijnë marrëveshje për vazhdimin e kontratës E ardhmja e Pep Guardiolas do të jetë te Manchester City. Trajneri katallan dhe skuadra e Manchester Cityt kanë arrit
De Bruyne konfimon se po negocion me City-n për rinovimin e kontratës Ylli i Manchester Cityt, Kevin de Bruyne ka zbuluar se ka nisur bisedimet për të rinovuar kontratën. Belgu ka kontrat
Pep Guardiola pranë rinovimit të kontratës me Manchester City-n Trajneri Pep Guardiola, është afër që të rinovojë kontratën me Manchester Cityn. "Qytetarët" janë duke ‘luftuar’ për
Neymar i bindur, njofton drejtorin sportiv për rinovimin e kontratës Ylli i PSG-së, Neymar ka njoftuar drejtorin sportiv Leonardo që dëshiron të rinovojë kontratën. Sipas Telefoot, brazi
Ka "rilindur", Milani po përgatit rinovimin e kontratës për Ibrahimovic Vitet janë thjesht numra për një si Zlatan Ibrahimoviç, që ndonëse me 39 të tillë mbi supe, po kalon një rini të dytë me
Te Napoli kanë besim se Gattuso do ta rinovojë kontratën Bashkëpunimi midis Gennaro Gattuso dhe Napoli mund të vazhdojë. Të tretët në Serie A dy pikë pas Milanit, skuadra napoli
Sarri "rregullohet" me Juventusi, gati për stolin e Fiorentinës Maurizio Sarri është shumë pranë zgjidhjes së kontratës me Juventusin. Sipas asaj që raporton Tuttomercatoweb trajner
Milani ka prioritet rinovimin e kontratës me Donnarumman Skuadra e Milan po mendon për kontratat e yjeve që aktualisht i ka në skuadër. Një nga problemet është Gigi Donnarumma.
Unioni i Gazetarëve reagon për mbylljen e kontratës së RTSH nga Liga “Duke parë mënyrën se si është trajtuar emisioni sportiv në RTSH, që nuk është koherent dhe mbështetës për futbollin, Li
Calhanoglu drejt largimit nga Milani Hakan Calhanoglu mund të largohet nga Milani. Mesfushori turk është në vitin e fundit të kontratës me klubin italian