999 rezultate për

kontraten

AC Milani ofron kontratën e re për Çalhanoglun Reprezentuesi i Hakan Çalhanoglut është takuar me Milanin dhe thuhet se klubi ka rritur ofertën në katër milionë euro pë
Ramos dhe Reali nuk po arrijnë një marrëveshje, United përgatit kontratën dyvjeçare për spanjollin Real Madridi nuk është duke ia dal të rinovojë kontratën e qendërmbrojtësit Sergio Ramos. Kapiteni kërkon rinovim për
"Real Madrid nuk do ta bëjë gabimin e njëjtë me Ramosin, siç bëri me Ronaldon" Jorge Valdano mendon se Sergio Ramos do ta vazhdojë kontratën me Real Madridin, me këta të fundit që nuk do ta përsërisi
ZYRTARE/ 53 vjeçari rinovon kontratën edhe për një vit Futbollisti i Yokohoma FC, Kazuyoshi Miura, ka rinovuar kontratën e tij edhe për një vit. Kazuyoshi Miura është 53 ve
Sevilla rinovon zyrtarisht kontratën me trajnerin Lopetegui Sevilla blindon Julen Lopeteguin. Ecuria e mirë me ish-trajnerin e Spanjës në stol i cili sezonin e kaluar i udhëhoqi an
Po kalon një super formë, Tottenham "blindon" Son Pavarësisht situatës së krijuar nga pandemia e Covid-19 dhe ndërprerjes për momentin të rinovimeve me futbollistët, drej
Ylli i Realit pranon ulje të pagës për të rinovuar kontratën Mesfushori Luka Modric ka pranuar zbritjen e pagës për të qëndruar të Rea Madridi. Real Madridi ka dominuar në javët
Arsyeja kryesore pse Ramos nuk po nënshkruan një kontratë të re Ditët e fundit, lajmet në lidhje me kontratën e Sergio Ramos dhe largimin e tij të mundshëm nga klubi, kanë pushtuar med
De Bruyne nuk pajtohet me ofertën City-t, konsideron dëgjimin e ofertave të tjera Manchester City është duke hasur vështirësi që ta bind mesfushorin Kevin de Bruyne, të nënshkruajë kontratën e re. Be
De Bruyne i gatshëm për të rinovuar kontratën me Man.City-n Mesfushori i Manchester City, Kevin De Bruyne, është afër të rinovojë kontratën me klubin nga Manchesteri. Sipas gaze
ZYRTARE/ Juventusi zgjat kontratën me Jeep, kaq do të përfitojë në sezon Në këto kohë krize, edhe euro më e vogël ia vlen të merret. Prandaj, skuadra e Juventusit mund të buzëqesh. Zonja e Vjet
Ndërpreu kontratën me Atleticon, Juventusi interesohet për Diego Costan Emrat e mëdhenj nga e gjithë Evropa janë gati të luftojnë për Diego Costa, i cili disa orë më parë ndërpreu kontratën me
Ylli spanjoll refuzon të rinovojë me Napolin Mesfushori i Napolit, Fabian Ruiz, thuhet se ka refuzuar të nënshkruaj kontratën e re. Mesfushori spanjoll, Fabian Ru
Më në fund afër, Calhanoglu-Milan drejt akordit për rinovim Hakan Çalhanoglut do takohet me Milanin nesër për të diskutuar rinovimin e kontratës. Sipas Tuttosport, të dy palët
Roma nuk ka ndërmend ta lëshojë Pellegrinin, i përgatit rinovimin Roma dëshiron të "blindojë" Lorenzo Pellegrinin. Sipas mediave italiane, rinovimi i kontratës së mesfushorit është një n
Lajm i hidhur, MMA do të ndërpresë kontratën me 60 luftëtarë Presidenti i Mixed Martial Arts, Dana White, ka kumtuar një lajm të hidhur, pasi që tregoi se do t’ju ndërpriten kontrat
Messi do të bashkohet me Neymar te PSG? Francezët kanë edhe një plan B Paris Saint-Germain është mes ekipeve të interesuara për të afruar Leo Messin në fund të sezonit, pasi argjentinasi të p
E ardhmja e Wijnaldum në pikëpyetje, Klopp shpreson që holandezi të rinovojë kontratën Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka kërkuar nga mesfushori Gini Wijnaldum, të rinovojë kontratën. Holandezit i sk
Dështim, PSG prish kontratën para kohe me sulmuesin spanjoll Paris Saint Germain ka ndërprerë bashkëpunimin me mesfushorin 28-vjeçar spanjoll Jese Rodriguez. Lajmin e ka dhënë vetë
Ibrahimovic: Kështu më bindi Pioli të rinovoja me Milanin Zlatan Ibrahimovic rrëfehet në një intervistë për Sky Sport Italia. Fillimisht bomberi suedez tregoi prapaskenat sesi e