999 rezultate për

kontrate

William refuzon përsëri kontratën e re nga Chelsea Willian ka hedhur poshtë përsëri një ofertë të një kontrate dy vjeçare nga Chelsea, por anësori vonon të marrë një vendi
Barcelona merr mësim nga rasti "Neymar", klauzolë të frikshme për Ansu Fatin Te Barcelona janë shumë të kënaqur me Ansu Fatin. Talenti 17-vjeçar ka qenë një nga lajmet e pakta të për katalanët
Kontrata faraonike që Reali kishte përgatitur për Levan (FOTO LAJM) Janë publikuar detaje nga kontrata që Real Madrid ishte gati t’i ofronte Robert Lewandowskit kohë më përpara. Kontrat
Lajme të reja mbi të ardhmen e Hysajt Me ardhjen e Gennaro Gattusos, situata e Hysajt ka ndryshuar plotësisht. Ashtu si e gjithë skuadra është rikthyer që
Zlatan Ibrahimovic e ndan mendjen, kjo do të jetë e ardhmja e suedezit Zlatan Ibrahimovic do të qëndrojë te skuadra e Milan. Ylli suedez i futbollit, Ibrahimovic, është në fundin e kontrat
Gianni De Biasi zyrtarisht trajner i Azerbajxhanit Gianni De Biasi rikthehet në krye të një përfaqësueseje futbolli. Ish-trajneri i Shqipërisë ka firmosur kontratën me Fed
Shaqiri i vendosur, kërkon shkëputjen e kontratës me Liverpoolin për të kaluar te Fenerbahce Xherdan Shaqiri është i vendosur për t’u larguar nga skuadra e Liverpoolit gjatë kësaj vere. Madje, mësohet se Shaqiri k
Mandzukic rikthehet në Serinë A, gati firma me skuadrën e njohur Sulmuesi kroat Mario Manxhukic pritet t’i bashkohet Fiorentinës, njofton "Sportitalia". Manxhukiq 34-vjeçar ka shkëpu
ZYRTARE/ Gjasula nuk vazhdon kontratën me Paderborn, ja ku do kalojë Paderborni nuk ia doli të sigurojë mbetjen në Bundesligë, ndërsa tani ka mbetur edhe pa shërbimet e futbollistit luftara
Lajm i mirë për juventinët: Dybala shumë pranë kontratës së re Paulo Dybala dhe Juventus mesa duket kanë gjetur gjuhën e përbashkët për një kontrate të re. “Tuttusport” raporton s
"Lufta" për Kumbullën vazhdon, talenti mund të rinovojë kontratën me Verona Duket se tashmë prej disa kohësh emri i Marash Kumbullës është kthyer në një futbollist të lakuar në tregun e transferi
Manchester City ka vetëm në qëllim, të zgjasë kontratën me Guardiolën Manchester City do të përpiqet ta bindë Pep Guardiolan që të nënshkruajë kontratë afatgjate në Etihad Stadium, pas shfuq
"Po ta kisha emrin portugez do të isha ende te Olimpiakos", Besnik Hasi: Ju tregoj gabimin më të madh në karrierë Besnik Hasi është një nga trajnerët më të suksesshëm shqiptar në botën e futbollit. Ish-kapiteni i Kombëtares, aktua
Barcelona e dorëzuar, PSG përgatitet për rinovim të kontratës me Neymar PSG ka nisur nga puna dhe do të vendosë për të ardhmen e Neymarit. Brazilianit i skadon kontrata në vitin 2022 dhe dr
Ibrahimovic: Ky nuk është Milani im, unë nuk luaj për kontratë Zlatan Ibrahimoviç insiston se ai nuk luan për kontratë dhe pretendon se gjithçka ka ndryshuar në klub. Në një inter
ZYRTARE/ Milani nënshkruan kontratë bashkëpunimi me Jay Z Ac Milan dhe reperi Jay Z kanë nënshkruar kontratë bashkëpunimi. Skuadra italiane dhe kompania e reperit amerikan, "R
Rinovoi për një vit me skuadrën nga Katari por Xavi e ka derën e hapur te Barcelona Xavi ka rinovuar kontratën me skuadrën nga Katari, Al Sadd deri në vitin 2021. Por "Mundo Deportivo" bën të ditur se
Mandzukic shkëput kontratën me Al-Duhailin, kërkohet nga Milani dhe Benevento Sulmuesi kroat Mario Manxhukic ka shkëputur kontratën me klubin nga Katari, Al-Duhail. Manxhukic 34-vjeçar ka njoftua
ZYRTARE/ Nuk ka shpresa për Barçën, Xavi rinovon me Al-Sadd A do të marrë Xavi Hernandez drejtimin e Barcelonës? Kjo ishte tema që po diskutohej ditët e fundit në mediat spanjolle,
E BUJSHME: Messi nuk rinovon kontratën dhe largohet nga Barcelona Është përfolur shpeshherë se Lionel Mesi mund të ndryshojë destinacion në fundin e karrierës për të gjetur motive të rej