999 rezultate për

kontratat

Mbërrijnë letërporositë nga Amerika, PD nën hetim për lobimin në Washington Në Prokurorinë e Tiranës kanë mbërritur letërporositë e kërkuara në Shtetet e Bashkuara të Amerikes për hetimin që po kr
“Kontratat e vdekjes”, si i vinin urdhrat killerave shqiptarë nga burgu famëkeq i Greqisë Të tjera ngjarje kriminale janë zbardhur nga autoritetet pas shkatërrimit të bandës shqiptaro-greke që vepronte në burgu
Ju heqim nga puna! Rama kërcënon nëpunësit publik me kontratat e ujit Qeveria Rama po përsërit një precedent të kritikuar të viteve të mëparshme duke i kërcënuar nëpunësit publik me bukën e
Chelsea rrezikon ta pësojë keq Lajme aspak të mirë vijnë nga klubi i Chelsea-t. FIFA po heton kontratat e transferimeve të më shumë se 100 lojtarëve mi
Ish-mbrojtësi i Interit: Nuk i lexoja fare kontratat kur i firmosja Shumë pak mund ta besojnë por është e vërtetë. Ish- lojtari i Milanit dhe Nigerisë, Taribo Uest, kishte një ves shumë të
Interi i rinovon kontratat 6 futbollistëve Inter ka lajmëruar zyrtarisht se ka rinovuar kontratat e gjashtë lojtarëve, përfshirë Marcelo Brozovic, Matias Vecino, A
Tare dhe Lotitto gati t'i rinovojnë kontratat yjeve të skuadrës Presidenti i Lazios, Claudio Lotitto ka vendosur të rinovojë kontratat me disa nga yjet e skuadrës së tij, për të cilët
Rama krenohet me një rrugë që ende nuk ka nisur të ndërtohet (VIDEO) Kryeministri i vendit Edi Rama e ka nisur mëngjesin me postimin e një video, duke na njohur kështu me një projekt të rën
Basha jep "llogari" në Uashington për kontratat e lobimit Kreu i PD, Lulzim Basha gjendet në Uashington ku ka dhënë një intervistë për VOA. Ndër të tjera ai është pyetur edhe
Ronaldo afër Italisë, shikoni kush është “aleati” i Juventusit për transferimin e portugezit Cristiano Ronaldo kërkon një sfidë të re në karrierën e tij, dhe me shumë mundësi ai do të zgjedhë Torinon si qytetin ku
Mos ikni në Itali! Ylli portugez ka një thirrje për lojtarët Mesfushori i Interit, Joao Mario, i ka paralajmëruar lojtarët e Sporting CP, të cilët i kanë shfuqizuar kontratat e tyre
A ka fuqi prokuroria të hetojë kontratat e majme që shkatërruan Telekomin? Gjashtë kontrata dhe disa anekskontrata të nënshkruara nga Telekomi i Kosovës gjatë periudhës 2009-2018 janë dorëzuar në
Krimet Ekonomike hetojnë kontratat milionshe të PTK-së, kush janë të pangopurit Sindikata e Telekomit të Kosovës ka dorëzuar sot në Departamentin e Krimeve Ekonomike 13 kontrata me anekse, ku 6 prej t
Pesë vjet pas shitjes, publikohet pjesërisht kontrata për shitjen e KEDS-it Ministria e Zhvillimit Ekonomik ka bërë publike kontratën me investitorin “Limak-Çalik”, pesë vjet nga shitja e kompanis
Shkëndija ndërpret me mirëkuptim kontratat me dy futbollistët Shkëndija e Tetovës ndërpret me mirëkuptim kontratat me dy futbollistë, Andurrahimin dhe Asanin, të cilët nuk po gjenin
Dy futbollistët e Arsenalit do të nënshkruajnë kontratat e reja me klubin Mesut Ozil dhe Jack Wilshare do të qëndrojnë në Arsenal edhe për disa vite të tjera. Dy mesfushorët, Mesut Ozil dhe J
INPO organizon debatin për shkeljet e prokurimit Në kuadër të “Javës Kundër Korrupsionit” të mbështetur nga Ambasada e SHBA-së në Kosovë, Iniciativa për Progres (INPO),
Wenger nuk do t'ia dijë për kontratat: Askush nuk largohet Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka thënë se nuk do të ketë shetje lojtarësh në janar. Jack Wilshere, Theo Walcot
Ministria e Infrastrukturës nuk lejon qasje në kontratat milionëshe Lëvizja FOL e ka cilësuar si të kufizuar qasjen në dokumentacionin e kontratave për tenderë me vlera të larta. Sipas
Akuzat për kontratat e padeklaruara të PD, reagon për herë të pare KQZ Lajmi se Prokuroria ka nisur hetime për një kontratë të lidhur nga kryedemokrati Lulzim Basha me një kompani Amerikane l