999 rezultate për

kontrata

Manchester City fut "hundët" për Erling Haaland Manchester City i është bashkuar garës me Manchester Unitedin dhe Real Madridin për sulmuesin e Borussia Dortmundit, Erl
Reja: Nuk më lidhin paratë dhe kontrata me Shqipërinë, duhet të rregullojmë shënjestrën Trajneri i kombëtares shqiptare, italiani Edy Reja, ka dalë ditën e sotme në konferencë për shtyp dhe ka folur në lidhje
I përfundon kontrata në qershor, klubet evropiane në radhë për Agueron Shtypi anglez flet për një interes të Interit për Sergio Agueron. Sulmuesi argjentinas është në vitin e fundit të kon
"Nuk ia dilja dot me këto kontrata", një ishi Rangers lë futbollin 25-vjeç për t’u bërë pemëtar Shpesh kemi dëgjuar që shumë lojtarë të njohur kanë sakrifikikuar gjithçka për të ndjekur ëndrrën e tyre të futbollit, m
KONTRATA/ Një tjetër dhuratë për inceneratorin e Elbasanit (FOTO LAJM) Një kontratë e dytë autorizon kompaninë koncesionare “Albtek Energy” për të shfrytëzuar për 25 vjet impiantin e prodhimi
218 miliardë lekë! BIRN: Qeveria shqiptare do të japë 6 kontrata të reja koncesionare Gjashtë kontrata të reja koncesionare që qeveria shqiptare ka në plan të akordojë gjatë vitit të ardhshëm parashikojnë n
I skadon kontrata, Milan me ide të qarta për yllin e Marseille Raportime nga Spanja dhe Franca shkruajnë për një marrëveshje mes AC Milan dhe Florian Thauvin. Kontrata e Thauvin sk
Kontrata faraonike e Neymar me sponsorin e ri, fiton më shumë se Ronaldo dhe Messi Neymar ka nënshkruar marrëveshje me vlerë 25 milionë euro në vit me sponsorin e ri "PUMA". Kjo është kontrata individual
Kryemadhi nxjerr "të palarat" e Qeverisë, çfarë i bëjnë punonjësve për të paguar të tjerë me kontrata 6 mujore Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi nuk heziton të hedhë akuza ndaj qeverisë kur bëhet fjalë për pagat. Në një intervis
"Shkundet" Teuta, gjashtë lojtarë firmosën kontratat e reja Periudhe rinovimesh te Teuta. Gjashtë futbollistë kanë nënshkruar marrëveshjet me durrsakët dhe mes tyre janë emra të sp
Kontrata faraonike që Reali kishte përgatitur për Levan (FOTO LAJM) Janë publikuar detaje nga kontrata që Real Madrid ishte gati t’i ofronte Robert Lewandowskit kohë më përpara. Kontrat
Ibrahimovic dhe Donnarumma janë gati për të rinovuar kontratat me Milanin Zlatan Ibrahimovic dhe Gianluigi Donnarumma po afrohen më tej për të zgjatur kontratat e tyre me Milanin, pasi përfundua
Helikopter privat për të takuar Raiolën, Ibra dhe Donaruma braktisin stërvitjen me Milanin Zlatan Ibrahimoviç dhe Xhanluigji Donaruma kanë marrë një helikopter privat për të takuar agjentin, Mino Raiola në Monte
Zidane ka disa kërkesa për Perez Carvajal, Varane duhet të rinovojnë kontratat, derisa Isco të mos shitet. Zinedine Zidane tashmë ka vendosur për skua
Ribery thërret Gotzen e Mandzukic te Fiorentina Ylli francez i Fiorentinës, Franck Ribery, ka ftuar Mario Gotzen dhe Mario Manxhukicin që t’i bashkohen atij te klubi it
Me plot yje, ja formacioni me lojtarët që u skadon kontrata këtë verë (FOTO LAJM) Klubet evropiane mund të përfitojnë disa lojtarët shumë cilësorë në këtë verë, pasi atyre u skadon kontrata nga sot (30
Callejon "divorcohet" nga Napoli Anësori spanjoll duket se do të largohet nga Napoli këtë verë, por këtë mund ta bëjë para përfundimit të sezonit, pasi k
Punëtorët e Google kërkojnë të shkurtojnë kontratat me policinë Më shumë se 1600 punonjës të Google po kërkojnë që kompania të ndalojë shitjen e teknologjisë në departamentet e policis
Në Serie A lojtarëve në huazim do tu zgjatet kontrata deri më 31 gusht 30 futbollistë të Serisë A ishin në "ajër" për shkak të zgjatjes në kohë të sezonit futbollistit si rrjedhojë e pandemis
Konfirmuan largimin e Silvas dhe Cavanit, por lojtarëvë u mbaron kontrata para fundit të sezonit Thiago Silva dhe Edinson Cavani do të jenë pa kontratë në fund të muajit qershor. Dy veteranëve iu përfundon kontrata