999 rezultate për

kontratĂ

Roma nis negociatat me Alissonin për rinovimin e kontratës Roma dhe Alisson Becker do ta vazhdojnë karrierën me njëri-tjetrin. Real Madrid, Chelsea, Paris Saint Germain, Liverpool
Gazetarja i kujton foton me Obamën, Rama: PS ka bërë kontrata lobimi I ftuar në Neës 24, Kryeministri Rama është ballafaquar nga gazetarja se edhe kohë më parë, Rama bëri të njëjtën gjë si
E respektuat më kot Fiorentinën, kontrata dhe paratë për familjen e Astorti janë gënjeshtra Kapiteni i Fiorentin Davide Astori u nda nga jeta mëngjesin e të djelës dhe kjo preku jo vetëm klubin dhe qytetin por mb
Këtë javë Mustafës i skadon kontrata, le Telekomin në gjendje mjeruese Kryeshefi ekzekutiv i Telekomit të Kosovës (TK), Agron Mustafa, erdhi në krye të kësaj ndërmarrjeje publike në fillim të
Lidhet kontrata historike e gazit mes Izraelit dhe Egjiptit Izraeli nënshkroi një kontratë të konsideruar historike për furnizimin e Egjiptit me gaz natyror , njoftoi sot kryeminis
Nuk është më sekret, Ausilio e pranon se Interi dëshiron rinovimin me Icardin Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio ka sqaruar së fundmi situatën lidhur me rinovimin e kontratës me Mauro Icardin
Sherr LIVE mes Malltezit dhe ministrit Klosi: Je injorant komplet! Hec-et që u përfolën se do ndërtoheshin në lumin Osum, shkaktuan shumë zhurmë në politikën shqiptare. Ministri i Turi
Plas brenda PS-së, Erion Braçe del hapur kundër Edi Ramës Si rrallë herë më parë, PS ka marrë një goditje nga brenda saj në lidhje me lejet e ndërtimit të dy hidrocentralëve në l
Plas nĂ« maxhorancĂ«, Braçe akuzon rĂ«ndĂ« qeverinĂ« Erion Braçe ka reaguar ashpĂ«r ndaj qeverisĂ« sĂ« kryeministrit Edi Rama. PĂ«rmes njĂ« statusi nĂ« profilin e tij nĂ« ‘Faceboo
Firmoset kontrata për rrugën e Arbrit, brenda këtij viti nis puna Në mjediset e Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë u krye firmosja e kontratës së koncesionit për Rrugën e Arbrit
Mediat gjermane të sigurta për të ardhmen e Ozilit Mesut Ozil është bindur për të qëndruar për shkak të ardhjes së Pierre-Emerick Aubameyang. Gazeta gjermane Bild thotë
PesĂ« vjet pas shitjes, publikohet pjesĂ«risht kontrata pĂ«r shitjen e KEDS-it Ministria e Zhvillimit Ekonomik ka bĂ«rĂ« publike kontratĂ«n me investitorin “Limak-Çalik”, pesĂ« vjet nga shitja e kompanis
UKT apel qytetarëve, të nxitojnë me lidhjen e kontratave Kur ende nuk kanë mbetur shumë ditë nga afati për të formalizuar lidhjet e jashtëligjshme me ujësjellësin, UKT i bën thi
Shkëndija ndërpret me mirëkuptim kontratat me dy futbollistët Shkëndija e Tetovës ndërpret me mirëkuptim kontratat me dy futbollistë, Andurrahimin dhe Asanin, të cilët nuk po gjenin
Kontrata e çmendur e Sanchezit, këta janë 10 lojtarët me pagë më të lartë në Premier League (FOTO LAJM) Transferimi i Alexis Sanchez tek Manchester United, përveçse ka bërë bujë të madhe në Angli, ka thyer edhe një rekord pë
Dy futbollistët e Arsenalit do të nënshkruajnë kontratat e reja me klubin Mesut Ozil dhe Jack Wilshare do të qëndrojnë në Arsenal edhe për disa vite të tjera. Dy mesfushorët, Mesut Ozil dhe J
Nuk mjafton kontrata e punës, të marrësh azil në Gjermani është mision i pamundur Ata pak azilantë ballkanas që fitojnë të drejtë qëndrimi në Gjermani kalojnë nga Komisioni i Rasteve të Vështira. Por nj
Khedira në dyshim për të ardhmen, mund të transferohet në MLS Mesfushori gjerman, Sami Khedira është në dyshim nëse duhet të vazhdojë kontratën me Juventusin, apo duhet të transferoh
Kontrata pĂ«r Termocentralin e ri tĂ« KosovĂ«s publikohet nesĂ«r Qeveria e KosovĂ«s do tĂ« bĂ«jĂ« publike kontratĂ«n pĂ«r ndĂ«rtimin e termocentralit “Kosova e Re” nesĂ«r. MarrĂ«veshja me kom
Pagesa e faturave të ujit, zbardhet urdhri i Ramës për administratën Punonjësit e administratës shtetërore që kanë borxhe ndaj shoqërive të ujësjellësve do të duhet detyrimisht të shlyejnë