999 rezultate për

kontaktuar

I publikoi foto nga shtrati, Arjoni tregon nëse e kanë kontaktuar vëllezërit e Anës Arjon Luli ka folur edhe një herë për raportin me Ana Lleshin në “Përputhen”, me të cilën thotë se krijoji lidhje. M
Vajza 15-vjeçare rrëfen si u dhunua nga tre persona në Gjilan Tre persona u arrestuan si të dyshuar për dhunimin e një vajze 15-vjeçare. Janë shumë afër njëra tjetrës. Shtëpia
Nga tenisi në pasarelë, sportistja seksi bën namin tani si modele (FOTO LAJM) Tenistja Eden Silva është kontaktuar nga një agjenci modelingu gjatë kohës kur qëndronte e mbyllur në shtëpi prej situat
E BUJSHME/ Gjimshiti te Milan? Agjentët e shqiptarit janë kontaktuar nga kuqezinjtë Prej disa kohësh, Milan është në kërkim të një qendër mbrojtësi. Në listën e lojtarëve të kërkuar nga drejtuesit e kl
Deulofeu pranë rikthimit në Serinë A, dy skuadra në garë për spanjollin Xherard Deulofeu e dëshiron me patjetër rikthimin në Serinë A, aty ku ka luajtur në të kaluarën për skuadrën e Milanit,
Nga tenisi në pasarelë, sportistja seksi bën namin tani si modele (FOTO LAJM) Tenistja Eden Silva është kontaktuar nga një agjenci modelingu gjatë kohës kur qëndronte e mbyllur në shtëpi prej situat
Ahmeti thotë se ka kontaktuar me Ziadin Selën për çështjen e kryeministrit shqiptar I ftuar në emisionin Pressing, kreu i BDI-së Ali Ahmeti tha se pas zgjedhejve të 15 korrikut do të takoj krerët e partiv
Milani me hapa konkret për Rashicën, "kuqezinjtë" kontaktojnë me Altin Lalën Milot Rashica do të largohet nga Werder Bremen në merkaton e verës. Për sulmuesin kosovar janë interesuar ekipe të sh
Sadiku: Pres të kthehem në La Liga, Levante më ka kontaktuar Armando Sadiku shpreson që vitin tjetër të ketë mundësnë që të tregojë se sa vlen në La Liga, aty ku la diçka përgjysëm
Werner marrëveshje me Chelsea? Reagon Leipzig: Nuk na ka kontaktuar askush Dy ditë më parë u raportuar se Timo Werner kishte arritur akordim me Chelsean dhe vetëm pas përfundimit të Bundesligës,
Jorginho te Juventusi? Agjenti jep detajet e fundit Kampionët e Serisë A Juve raportohet se janë të interesuar të ribashkojnë trajnerin Maurizio Sarri me Jorginho në Torino
Hoqi dorë nga Werner, Liverpooli synon Traoren Raportohet se Jurgen Klopp personalisht ka kontaktuar Traoren, për një lëvizje të mundshme te Liverpool. Bisedimet me
U futën emrin në listën për shembjen e teatrit, Ema Andrea dhe Kozeta Kurti: S'kemi firmosur asgjë! Peticioni i ri i artistëve që kërkojnë Teatër të ri, te godina aktuale, të publikuar në mënyrë të beftë dje në media, du
Endri Çekiçi: Kam kontaktuar me shumë klube por dëshira ime është të luaj në Spanjë Talenti shqiptar i Olympia Ljubjanës, Endri Çekiçi u shpreh për Ora Sport se dëshira e tij është për të luajtur në kampi
"100 mijë euro ose do të denoncoj", Balotelli shantazhohet nga 18-vjeçarja Futbollistët e famshëm jo pak herë kanë qenë pre e shantazheve nga vajza me të cilat ata kanë pasur një marrëdhënie. Duk
Kush është këngëtarja që i vodhën makinën për rrëmbimin e bujshëm të Jan Prengës Rrëmbimi i Jan Prengës dhe më pas vrasjes e zhdukjes së trupit të tij duket se është pasojë e një marrëdhënie të dështua
Super lajm për Kosovën, Zeneli e konfirmon datën e rikthimit në fushë Arbër Zeneli e ka konfirmuar që në Janar do të rikthehet në fushën e blertë. Ai këtë e ka bërë duke kontaktuar me dis
Paratici mohon kontaktet me Guardiolan Drejtori i Juventusit, Fabio Paratici, ka konfirmuar se ata nuk do ta prezantojnë trajnerin e ri derisa të përfundojë ky
Pannuçi rreth Romës: Nuk më kanë kontaktuar Roma ka shkarkuar Di Françeskon javën që lamë pas dhe vendin e tij e zuri Klaudio Ranieri. Por pa u vendosur ky trajner,
Flet Calderon: Perez ka kontaktuar Mourinhon Ish-presidenti i Real Madrid, Ramon Calderon tha në një intervistë për Sky Sports se Florentino Perez ka kontaktuar javë