999 rezultate për

kontakti

Ataku kardiak, evitoni kontaktin direkt me ujin e ftohtë Gjithmonë gjatë periudhës së plazhit të shumtë janë personat që humbasin jetën kur futen në det. Kjo për shkak të kontak
Turistët e bllokuar në Kanionet e Holtës, nxirret trupi i pajetë i 25-vjeçares, 2 të zhdukur Gjendet trupi i një 25-vjeçareje të mbytur në Kanionet e Holtës në Gramsh. Viktima ka inicialet E.S, ndërsa trupi ësh
Me emra dhe vendlindje, këta janë 62 të zhdukurit shqiptarë në Greqi Shpetim Zinxhiria Nga dita në ditë dalin në dritë emrat dhe identideti i shqiptarve që kanë humbur gjurmët në Greqi,
E FUNDIT/Aksident i rëndë, ndërron jetë bashkë me të shoqen oficeri shqiptar në Rumani Ka humbur jetën në Rumani oficeri i kontaktit të Shqipërisë, Ervin Delvina bashkë me bashkëshorten e tij rumune. Poli
Vdes pas kontaktit me rrymën imami nga Peja Imami nga Peja Ramë Blakaj, dje pasdite pas një incidenti me rrymë në xhaminë e fshatit Novosellë të Pejës, raporton Ex
Gjyqësori përgjegjës gjithashtu për dhunën në familje Për dhunën në familje në një formë përgjegjës janë edhe institucionet gjyqësore për shkak të neglizhencës së rasteve që
Atletico Madrid akuzon VAR-in përmes rrjeteve sociale (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Reali i MAdriditit arriti të fitonte derbin ndaj Atletikos në shtëpinë e këtyre të fundit me rezultatin
Mjekët japin njëzëri alarmin: Lentet e kontaktit mund t’ju verbojnë Lentet e kontaktit mund t’ju shkaktojnë verbëri për shkak të një infeksioni të rrallë. Spitali i syve në Londër ka vënë
Bëni kujdes nga lentet e syve, mund të humbni shikimin Chad Groeschen nga Cincinnati në Ohio, ra të flinte pa hequr lenten e kontaktit nga sytë dhe prej kësaj shkujdesje humbi
Panik dhe kaos në qiell, avioni humb kontaktin me qendrën Dy avionë luftarakë janë lëshuar në qiellin italian ditën e sotme rreth orës 8.30 pasi një avion Antonov i Ukrainës hum
Kjo është deklarata që zbuloi kontaktin mes Modric dhe Inter Zbardhet e vërteta mes flirtimit ndërmjet Luka Modriç dhe skuadrës së Interit. Është gazetari historik i “AS”, Manole
Rama dhe ministrat kanë humbur kontaktin me realitetin, por shqiptarët nuk kanë më shpresë Pas një përmirësimi të lehtë në tre muajt e parë të vitit, besimi që kanë individët dhe biznesi në ecurinë e ekonomisë k
Ka shumë rrezik, pse s'duhet të lini shishe me ujë në makinë (VIDEO) Lënia e shisheve të ujit në veturë mund të përcillet me rrezik të madh për pasagjerin dhe veturën, e sidomos gjatë ditëv
Ka shumë rrezik, pse s'duhet të lini shishe me ujë në makinë (VIDEO) Lënia e shisheve të ujit në veturë mund të përcillet me rrezik të madh për pasagjerin dhe veturën, e sidomos gjatë ditëv
Kolegu i punës rrëfen kontaktin e fundit me aktorin, habitet për vetëvrasjen Vdekja e aktorit të ri në moshë nga Gjakova ka tronditur sot opinionin e Kosovës pasi sipas policisë bëhet fjalë për një
Sonila s'ia përton Ramës: Hap edhe një Big Brother, ke humbur kontaktin me realitetin Kryeministri Edi rama ka njoftuar se tashmë ERTV do të ketë një rubrik të re, me lajmet qeveritare. Gazetarja Sonila
Krijesa misterioze që po tmerron banorët në Argjentinë (FOTO LAJM) Një qënie e pazakontë po tmerron qytetarët e qytetit Santa Fe në Argjentinë, shkruan albeu.com. Sipas mediave lokale
Rusia humb kontaktin me satelitin e ri të motit Rusia ka humbur kontaktin me një satelit të lëshuar moti vetëm disa orë pas nisjes së saj nga një kozmodrom i ri. “Ko
Lentet e kontaktit e lanë të verbër përgjithmonë (FOTO LAJM) Claire Wilkinson, 38 vjeç, nga Brisbane, u verbua pasi një parazit ishte fshehur në lentet e saj të kontaktit, përcjell
Disa elementë misteriozë që duhet t'i dini për kështjellën që vendosi fatin e Kosovës Artikulli është publikuar më 2001, në Itali në revistën LIMES, në një nga revistat më të rëndësishme në Evropë, si dhe n