999 rezultate për

kontaktet

Preket nga koronavirusi efektivi i RENEA-s Ditën e sotme ministria e Shëndetësisë konfirmoi 52 raste të reja me koronavirus, teksa një prej tyre mësohet të jetë nj
Koronavirusi në Kosovë: 1.147 të infektuar, 30 viktima dhe 874 të shëruar Që nga shpërthimi i koronavirusit në Kosovë më 13 mars deri më 4 qershor janë evidentuar 1.147 raste me këtë virus me gj
Liverpool i nis kontaktet për transferimin e Vinicius Liverpool do sulmuesin e Real Madrid, Vinicius Junior, dhe ka nisur kontaktet për transferimin e tij. Liverpool, ash
Aguero largohet nga Manchester City pas 9 vitesh? Real dhe Inter nisin kontaktet Sergio Aguero karrierën mund ta vazhdojë te Real Madrid ose Inter. Ka spekulime në rritje se 31 vjeçari do të largohe
Juventus-Zidane, rikthehen kontaktet Juventusi nuk ka hequr dorë nga Zinedin Zidane. Zidane është rikthyer në listën e dëshirave të Juventus, me këta të
Shkon në 71 numri i të shëruarve nga koronavirusi në Kosovë Sot më 15 prill 2020, janë shëruar edhe pesë (5) pacient, bazuar në rekomandimet e OBSH-së ku dy mostra rezultojnë negat
Shkon në 108 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë Dy raste të tjerë janë konfirmuar pozitiv këtë të martë në Kosovë duke e çuar në 108 numrin e personave të infektuar me
S'ka më dhënie dore e përqafime, shihni si takohen mjekët shqiptarë në QSUT (VIDEO) Ish ministri i Shëndetsisë mjeku Arben Beqiri ka zbuluar mënyrën më të fundit të takimit të mjekëve në QSUT. Kirurg i
"I vetëizoluar në shtëpi", Cana mesazh për koronavirusin Edhe ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana përcolli apelin drejtuar të gjithë qytetarëve për të kufizuar konta
Dy vjeçari humb kontaktet me prindërit në Durrës Një fëmijë i moshës afërsisht 2 vjeç ka humbur kontaktet me prindërit ditën e sotme në qytetin e Durrësit. Fëmija ës
Simptomat e para dhe si të mbrohemi prej koronavirusit Koronavirusi ka prekur 77 mijë persona deri më tani në rang botëror, ndërsa numri i të vdekurve ka shkuar në mbi 2 300,
Juventus i fiksuar pas Icardit, bardhezinjtë nisin kontaktet me PSG Pavarësisht se nuk ia doli ta veshë bardhezi gjatë merkatos së verës, Drejtori Sportiv i Juventusit Fabio Paratici nuk e
Sancho pranë largimit nga Dortmund, klubi legjendar nis kontaktet Sky Sport Deutschland ka lëshuar bombën e ditës. Sipas kanalit sportiv gjerman, Jadon Sancho ka marrë vendimin që të
De Biasi te Irani? Pas dy vitesh, Gianni de Biasi pritet të rikthehet në stol dhe ta bëjë në një kombëtare, që kur udhëhoqi Shqipërinë për
Messi do vetëm Agueron në Barcelonën, këshillon klubin të nisë kontaktet Lionel Messi do Sergio Agueron te Barcelona. Mungesa e Luis Suarezit ka shtyrë kapitenin e katalanasve të kërkojë një pa
Valverde rrezikon shkarkimin, Barcelona nis kontaktet me Xavi Hernandez Pas eliminimit në gjysmëfinalet e Superkupës së Spanjës nga Atletico e Madridit si dhe ecurisë së dobët në javët e fundi
U nxorr nga pallati para se të shembej, 7 vjeçari humb kontaktet me familjen Rlejt Vata, është 7-vjeçari i cili u nxor nga pallati në Thumanë para se të shembej, por që më pas ka humbur kontaktet
Gazetarët shqiptarë futen në kampin e tmerrshëm në Siri, por humbin kontaktet Grupi i xhirimit të A2 arriti të hyjë në kampin Al Hawl në Siri. Gazetari Julian Kasapi së bashku më operatorin Endr
Lëkundet pozita e Zidane, Reali nis kontaktet me Mourinhon Real Madridi po mendon ta kthejë në klub trajnerin Jose Mourinho, pas rezultateve të dobëta të trajnerit aktual, Zinedin
Tottenham nis kontaktet me Mourinhon Jose Mourinho mund të rikthehet në Londër. Por, këtë radhë jo duke e drejtuar Chelsean, por rivalin lokal, Tottenham, i