999 rezultate për

kontakte

Conte mohon kategorikisht kontaktet me Juventusin, paralajmëron padi për shpifje ntonio Conte është njeriu në qendër të vëmendjes në Serie A gjatë këtyre ditëve. Trajneri i Inter raportohet të ketë
Shkëputi kontaktet me Presidentin Thaçi? Reagon Ambasada Britanike Ambasada e Britanisë së Madhe ka mohuar raportimin e sotëm në të cilin thuhej se misionet të huaja në Kosovë, përfshirë
Qindra kontakte në ditë, punonjësi i OSHE infektohet me COVID-19 Mes personave të infektuar me koronavirus në Durrës është edhe një punonjës i OSHEE. Për këtë arsye rreth orës 12:00
Preket nga koronavirusi efektivi i RENEA-s Ditën e sotme ministria e Shëndetësisë konfirmoi 52 raste të reja me koronavirus, teksa një prej tyre mësohet të jetë nj
Infektohet me COVID-19 një punonjës në Bashkinë Durrës Në Durrës janë konfirmuar tre raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit. Abcneës.al raporton se dy raste
Koronavirusi në Kosovë: 1.147 të infektuar, 30 viktima dhe 874 të shëruar Që nga shpërthimi i koronavirusit në Kosovë më 13 mars deri më 4 qershor janë evidentuar 1.147 raste me këtë virus me gj
Liverpool i nis kontaktet për transferimin e Vinicius Liverpool do sulmuesin e Real Madrid, Vinicius Junior, dhe ka nisur kontaktet për transferimin e tij. Liverpool, ash
Rikthehet koronavirusi në Lushnje, rastet e reja patën kontakte me të tjerë nga Tirana Prej dy ditësh, vatra e koronavirusit në vend po zgjerohej vetëm në Tiranë, për tu rikthyer sot në Lushnje. Rastet e rej
Rashica largohet nga Werder? Reagon klubi gjerman S’ka oferta e as kontakte mes klubeve për Rashicën. Klube të shumta nga Anglia dhe Italia sipas shumë mediave interes
Skuadrat në Premier League marrin "dritën jeshile" për stërvitje në grup Futbolli anglez po bën edhe hapa të tjerë të rëndësishëm drejt rikthimit të futbollit në normalitet. Premierliga prit
Aguero largohet nga Manchester City pas 9 vitesh? Real dhe Inter nisin kontaktet Sergio Aguero karrierën mund ta vazhdojë te Real Madrid ose Inter. Ka spekulime në rritje se 31 vjeçari do të largohe
Dy raste të reja në Fier, kontakte të farmacistit të infektuar Dy raste të reja janë konfirmuar ditën e sotme në Fier, pas disa ditësh në "qetësi". Mësohet se dy rastet e reja jane
Juventus-Zidane, rikthehen kontaktet Juventusi nuk ka hequr dorë nga Zinedin Zidane. Zidane është rikthyer në listën e dëshirave të Juventus, me këta të
Shkon në 71 numri i të shëruarve nga koronavirusi në Kosovë Sot më 15 prill 2020, janë shëruar edhe pesë (5) pacient, bazuar në rekomandimet e OBSH-së ku dy mostra rezultojnë negat
Gjermania nuk heq dorë nga COVID-19, Merkel zgjat pezullimin e kontakteve mes njerëzve Qeveria gjermane dhe landet federale kanë rënë dakord të zgjasin kufizimet ekzistuese të kontakteve deri më 19 prill. U
Shkon në 108 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë Dy raste të tjerë janë konfirmuar pozitiv këtë të martë në Kosovë duke e çuar në 108 numrin e personave të infektuar me
Rrëfehet personi nga Struga që u rrit me Ibrahimovic: Nëna ime e ka ushqyer, mbaj ende kontakte me të (VIDEO) Kjo është lagja Rosengard në Malmo të Suedisë. Në këtë vendbanim ka lindur dhe është rritur si futbollist legjenda suede
Frikë nga koronavirusi, lojtari i Bundesligës që doli pozitiv kishte kontakte me Milot Rashicën Futbollisti i Hertha Berlinit Maximilian Mittelstadt u konfirmua se është infektuar me koronavirus. Mediet gjermane
Lojtari i infektuar me koronavirus te Hertha ka pasur kontakte me Milot Rashicën Lojtari i Hertha Berlinit, Maximilian Mittelstadt doli sot pozitiv në testet e koronavirusit. Por, sipas mediave gjer
Jeta nën koronavirus dhe pa kontakte sociale Gati katër javë avantazh ka Gjermania kundrejt Italisë në luftën kundër virusit Corona, thonë virologët. Por ky avantazh