999 rezultate për

kontakt

Lëkundet pozita e Zidane, Reali nis kontaktet me Mourinhon Real Madridi po mendon ta kthejë në klub trajnerin Jose Mourinho, pas rezultateve të dobëta të trajnerit aktual, Zinedin
Tottenham nis kontaktet me Mourinhon Jose Mourinho mund të rikthehet në Londër. Por, këtë radhë jo duke e drejtuar Chelsean, por rivalin lokal, Tottenham, i
E BUJSHME/ Tottenhami nis kontaktet me Jose Mourinhon Ka një pasiguri në rritje për të ardhmen e Mauricio Pochettino në stolin e nënkampionëve të Europës. Madje, Tottenham
E FUNDIT/ Po ngjisnin malin me këmbë, humbasin kontaktet dy vajza Kemi njoftim se ne aksin rrugore kembesore nga Vuthajt në drejtim te PK Theth (maja e Pejes) kane mbetur në mal dy vajza
Shtatë lloje të brendshmesh që nuk duhet t’i mbani kurrë Për një arsye madhore, moskujdesi ndaj të brendshmeve mund të shkaktojë probleme serioze te organet gjenitale. Mbathjet
Kishin humbur kontaktet me familjarët, 2 turistët belg gjenden në Tropojë Dy turistë belgë, të cilët ishin raportuar të humbur prej disa orësh, janë gjetur në Tropojë. Bujtina ku ata po qëndr
Humbasin kontaktin me familjet 2 fëmijë të klasës së 6-të Kanë humbur kontaktet me familjet e tyre 2 fëmijë në fshatin Kastritot të Dibrës teksa burime bëjnë me dije se janë të k
Termetet, AMF pranë qytetarëve: Për çdo problem me sigurimin ose pyetje na kontaktoni! Tërmetet e ditëve të fundit kanë shkaktuar shqetësim të madh tek qyetarët për jetën dhe pronën. Mësohet se një numër i m
Klopp ankohet për penalltinë që iu dha Napolit (VIDEO) Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, u duk i zhgënjyer nga penalltia që ekipit të tij iu dha në disfavor, në humbjen 2-
Bie në kontakt me rrymën, humb jetën i riu Një person ka humbur jetë pak minuta më parë në zonën e Thethit. një i ri ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në rret
30 vjeçari bie në kontakt me rrymën elektrike dhe rrëzohet nga shtylla Një 30-vjeçar ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në Tiranë teksa po rregullonte rrjetin e internetit në një shtyllë
Bie në kontakt më rrymën elektrike, ndërron jetë një person në Deçan Një person ka vdekur sot si pasojë e goditjes nga energjia elektrike. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 13:00, në
E përditshmja franceze: Coutinho ka arritur marrëveshje me Arsenal Sipas gazetës së njohur franceze L’Equipe, Philippe Coutinho është blerja e fundit e Arsenalit. Raportohet se Barcelo
Bie në kontakt me rrymën elektrike, ndërron jetë 58-vjeçari në Mirditë Nje 58-vjeçar ka humbur jeten sot ne Mirdite pasi ka rene ne kontakt me rrymen elektrike. Policia njofton se rreth or
Trajneri i Romës kontakton personalisht Hysajn Elseid Hysaj në merkato i ngjan një telenovele. Disa seri, disa zhvillime dhe të dhëna që kundërshtojnë njëra-tjetrën ng
Nuk pritej, Haradinaj: Pas dorëheqjes më kontaktuan shumë kryeministra, por jo Rama Ramush Hararinaj spjegon arsyet e dorëheqjes së tij për televizionin T7 në Kosovë. Ai ka dhënë detaje rreth ftesës së
5 vjeçari humb kontaktet me familjen në Spille, apel për gjetjen e prindërve Në plazhin e Spillesë në Durrës një djalë 5-vjeçar ka humbur kontaktet me familjarët e tij. Samuel Xhepa kërkon prind
Ataku kardiak, evitoni kontaktin direkt me ujin e ftohtë Gjithmonë gjatë periudhës së plazhit të shumtë janë personat që humbasin jetën kur futen në det. Kjo për shkak të kontak
Një tjetër person humb jetën pasi bie në kontakt me rrymën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Babicë të Vlorës. Një 63-vjeçar ka ndërruar jetë pasi ka hyrë në kont
Bie në kontakt me rrymën, ndërron jetë punonjësi i OSHEE Një ngjarje e rëndë është shënuar sonte në mbrëmje në qytetin bregdetar të Vlorës, ku një punonjës i OSHEE ka humbur jet