999 rezultate për

konsumatoret

COVID-19, besimi në ekonomi nga bizneset dhe konsumatorët bie në nivele minimale historike Goditja që i ka dhënë ekonomisë Covid-19 ka bërë që treguesi i ndjesisë ekonomike (TNE) gjatë tremujorit të dytë të shën
ALBtelecom ofron 50% më shumë internet për të gjithë aktivizimet e paketave të reja nga konsumatorët celular Në shenjë solidariteti me situatën e jashtëzakonshme të virusit Covid 19, ALBtelecom ofron 50% më shumë internet për çdo
Rritet çmimi i sufllaqes, reagojnë konsumatorët Që nga fillimi i majit, çmimi i sufllaqes pritet të shkojë nga 2.20 në 3 euro në Greqi duke shkaktuar një reagim të fort
Kujdes, qendra e Prishtinës mbetet pa ujë Kompania Rajonale e Ujësjellësit Prishtina njofton konsumatorët në zonën qendër të qytetit të Prishtinës me zona përreth
Sulme dashakeqe për të dëmtuar imazhin e EHW Kompania EHW, ka reaguar pas sulmeve të ditëve të fundit në media. EHW deklaron se këto sulme kanë qellim prishjen e
Një qytet i tërë në Kosovë mbetet pa ujë të pijshëm Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina” sh.a. njofton konsumatorët e qytetit të Podujevës se, që nga ora 10.00 e m
Një lagje e madhe në Prishtinë nuk do të ketë ujë për shtatë orë Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina sh.a.” njofton konsumatorët e lagjes “Kalabria” në Prishtinë se, sot duke fi
Jemi bërë Kolumbi, shqiptarët janë konsumatorët më të mëdhenj të kokainës në botë (VIDEO) Duket e pabesueshme, por sipas prestigjiozes "The Economist", Shqipëria ka numrin më të madh të përdoruesve të kokainës
Kujdes, këto lagje të Prishtinës sot s'kanë ujë Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina”, ka njoftuar konsumatorët se disa lagje të Prishtinës sot do të mbesin pa u
Ujësjellësi përzihet në fe, nëse nuk do të ishte Ramazan dy fshatra do ishin pa ujë KRU ” Prishtina ” sh.a. njofton të gjithë konsumatorët e fshatit Makovc dhe Llukar, se gjatë ditës së sotme, ekipet e mi
Maqedonia nesër në errësirë Prej orës 8 e deri në 13 banorët e fshatit Lubanc të Shkupit, pushimorja Lubanci, një pjesë e konsumatorëve të fshatit M
Në këto lagje të Prishtinës nesër s'ka ujë Kompania Rajonale e Ujësjellësit ”Prishtina” sh.a. njofton konsumatorët e lagjes Mati, zonës qendër, Komunës së Graçani
Për shkak të punimeve teknike ndërpritet uji i pijshëm në Drenas Kompania Rajonale e Ujësjellësit "Prishtina” sh.a, njofton të gjithë konsumatorët e Komunës së Drenasit se, gjatë ditës
Gjoba e deri në arrestime, sot miratohet ligji për vendosjen e sahateve në puse Nëse keni një pus në shtëpi, brenda 6 muajsh duhet të lidhni një kontratë me ujësjellësit për të vendosur matësat ose do
Audi Q8 e gatshme ta përjashtoj nga loja BMW X6 Audi është afër finalizimit të modelit të ri Q8, ndërsa siç tregojnë këto foto spiunazhi, pronarët e BMW X6 së shpejti m
E pazakontë në Europë, risi në Finlandë për konsumatorët (FOTO LAJM) Një furrë buke në Finlandë pretendon se është e para furrë në botë që si bazë në bukë ka insekte të thara të përziera me
Alarmante! Shqiptarët, konsumatorët më të mëdhenj të kokainës në botë Shqipëria jo vetëm që është kthyer në një “Kolumbi” kanabisi, por është kthyer edhe në konsumuesen më të madhe të kokain
“Çmenden” punonjësit e OSHEE, gjobisin konsumatorët me dreka Një procesverbal i OSHEE-së është bërë virale në rrjetet sociale, kjo për shkak procesvberbali “dënon me gjobë” një sht
Ja si mashtrojnë kompanitë e mëdha të ushqimit Kompanitë shumëkombëshe të ushqimit dhe pijeve kanë mashtruar dhe keqorientuar blerësit në Evropën lindore prej vitesh,
Reagon VALA pas shqetësimeve nga numri me prefiks +382 Pas shqetësime të ngritura nga qytetarët në vend për thirrjet telefonike nga shtetet e huaja dhe ato të rajonit, është p