999 rezultate për

konsultuar

Gazetari i përmendi djalin, reagon ashpër deputetja e LSI-së Një koment i gazetarit Artus Zheji në emision ka bërë që të reagojë deputeten e LSI-së, Edlira Hyseni, e cila nuk pranoi
Emri, VMRO kundërshton draft-marrëveshjen e nisur në Greqi Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski kritikon edhe veprimin e fundit të Qeverisë për zgjidhjen e kontestit me emrin,
Deda i përmend "pataten e nxehtë" Bulliqit Deputeti i Kuvendit të Kosovës si dhe anëtari i Komisionit për Integrime Evropiane, Ilir Deda, ia ka parashtruar tri pye
Konfirmon Kremlini: Nuk kemi pasur kontakte me ShBA-në për Sirinë Administrata e presidentit Trump nuk është konsultuar me Rusinë para së të bënin planin për zonat e sigurta për refugjat
Koalicioni PDK e LDK nuk konsultohet me Listën Serbe Partia Demokratike e Kosovës dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, nuk janë konsultuar me partnerin tjetër Listën Serbe për
Pas Blushit, edhe Dokle publikon libër Pas Ben Blushit, një tjetër deputet socialist ka publikuar libër. Ai është Namik Dokle. Libri i tij titullohet “Vajza
Wilton: Reformat e pakonsultuara me publikun janë tirani Në forumin rajonal për reformën e sistemit gjyqësor, nënkryetari i Prezencës së OSBE-së në Shqipëri, Robert Wilton, nga
Kodi i Proçedurës Penale, SHBA kritikon Komisionin e Ligjeve Letra e Ambasadës Amerikane drejtuar Komisionit të Ligjeve lidhur me pr/ligjin e proçedurës penale dhe atë kundër krimit
Aleanca me PAAK, Rama: Asnjë vendim s’do merret pa u konsultuar me ju Partia për Personat me Aftesi te Kufizuara çeli sot fushatën. Në këtë ceremoni mori pjesë edhe kreu i PS-së Edi Rama i c
Berlusconi rikandidon për postin e kryeministrit Ish kryeministri Silvio Berluskoni do të rikandidojë për të marrë sërish postin e kryeministrit të Italisë. Lajmi bëhet