999 rezultate për

konsultua

Mbyllet pjesa e parë e finales së Championsit, Liverpool në avantazh minimal Kanë përfunduar 45 minutat e para në finalen e Champions Leagues ndërmjet Liverpoolit dhe Tottenhamit. Skuadra e drej
E frikshme, në aksionin te Komuna e Parisit rrezikuan të vdisnin të pafajshëm Lorenc Vangjeli ka folur në studion e emisionit “Opinion” për aksionin që u zhvillua në zonën e Komunës së Parisit ditën
Gazetari i përmendi djalin, reagon ashpër deputetja e LSI-së Një koment i gazetarit Artus Zheji në emision ka bërë që të reagojë deputeten e LSI-së, Edlira Hyseni, e cila nuk pranoi
Emri, VMRO kundërshton draft-marrëveshjen e nisur në Greqi Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski kritikon edhe veprimin e fundit të Qeverisë për zgjidhjen e kontestit me emrin,
Visho Ajazi ambasador në NATO, emri nuk u konsultua me Metën Kryeministri Rama ka propozuar vetëm pak ditë më parë ish-kreun e SHISH Visho Ajazi Likën si ambasador të Shqipërisë në
Deda i përmend "pataten e nxehtë" Bulliqit Deputeti i Kuvendit të Kosovës si dhe anëtari i Komisionit për Integrime Evropiane, Ilir Deda, ia ka parashtruar tri pye
“Thaçi për Ushtrinë e Kosovës u konsultua me Vuçiçin” Numri dy i Qeverisë së Kosovës, Ramiz Kelmendi, gjatë një interviste për “Zërin” është shprehur se presidenti Hashim Tha
Konfirmon Kremlini: Nuk kemi pasur kontakte me ShBA-në për Sirinë Administrata e presidentit Trump nuk është konsultuar me Rusinë para së të bënin planin për zonat e sigurta për refugjat
Koalicioni PDK e LDK nuk konsultohet me Listën Serbe Partia Demokratike e Kosovës dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, nuk janë konsultuar me partnerin tjetër Listën Serbe për
Biznesi: Qeveria nuk u konsultua, nuk dimë ku të ankohemi Së fundmi Qeveria ka legjitimuar rritjen e taksave për prodhimin vendas, pavarësisht asaj çka trumbetohet se prodhuesit
Pas Blushit, edhe Dokle publikon libër Pas Ben Blushit, një tjetër deputet socialist ka publikuar libër. Ai është Namik Dokle. Libri i tij titullohet “Vajza
Wilton: Reformat e pakonsultuara me publikun janë tirani Në forumin rajonal për reformën e sistemit gjyqësor, nënkryetari i Prezencës së OSBE-së në Shqipëri, Robert Wilton, nga
Kodi i Proçedurës Penale, SHBA kritikon Komisionin e Ligjeve Letra e Ambasadës Amerikane drejtuar Komisionit të Ligjeve lidhur me pr/ligjin e proçedurës penale dhe atë kundër krimit
Aleanca me PAAK, Rama: Asnjë vendim s’do merret pa u konsultuar me ju Partia për Personat me Aftesi te Kufizuara çeli sot fushatën. Në këtë ceremoni mori pjesë edhe kreu i PS-së Edi Rama i c
Çollaku: Thaçi u konsultua, s'u largua nga dialogu Këshilltari i lartë i kryeministrit të Kosovës, Bekim Çollaku pas spekulimeve të shumta të mediave serbe se kryeministri
Berlusconi rikandidon për postin e kryeministrit Ish kryeministri Silvio Berluskoni do të rikandidojë për të marrë sërish postin e kryeministrit të Italisë. Lajmi bëhet