999 rezultate për

konsulent

Hakeri theu mijëra fjalëkalime, bëhet konsulent banke vetëm 13 vjeç Një 13-vjeçar është bërë konsulent banke, ndërsa më herët kishte arritur që të thyente mijëra fjalëkalime të përdoruesve
BE i jep shuplakë Ramës: Korrupsion, tarifa e rrugës shumë e lartë Qeveria shqiptare ka një zbatim një strategji për mirëmbajtjen e rrugëve 2015-2019 sipas të cilës kostoja arrin në 329 m
SKANDALI/ Tarifa e Durrës-Kukës u katërfishua, konsulenti propozoi çmimin 1 euro Tarifa e kalimit që qeveria ka vendosur mbi rrugën Durrës-Kukës është deri në 4 herë më e lartë se sa çmimi i rekomandua
Ja cilët persona duhet vizituar më shpesh konsulentin mjekësor ipas një studimi të fundit nga Kolegji Mbretëror i Mjekësisë Emergjente, thuhet se foshnjat nën moshën 12 muajshe që kan
Standardi i jetesës/ Maqedonia shteti më i keq në Evropë Maqedonia renditet në vendin e fundit në Evropë sipas “cilësisë së qëndrueshme të jetesës“, thotë firma konsulentë për m
Kombinimi i duhur në një mbrëmje festive (FOTO LAJM) Jemi në prag festash dhe veshja ka një rëndësi të veçantë për secilin nga ne. Gkjatë këtyre netëve është e rëndësishme q
Sandra Bullock bëhet bionde (FOTO LAJM) Gjithçka ndodh për një arsye dhe duket se nuk e ka pasur aspak të vështirë aktorja Sandra Bullock të bëhet bionde. Aktor
Sa dhe si do ta paguajë Rama konsulentin Toni Blair? Partia Demokratike akuzoi sot kryeministrin Edi Rama se gënjeu shqiptarët kur u tha se konsulenti i zgjedhur prej tij, i
Ish-konsulenti i Blair shoku i Edi Ramës Alister Kempell, këshilltari mediatik i ish-kryeministrit britanik, Toni Bler tha dje në një intervistë për “Opinion” të
Eva Longoria, tashmë konsulente e Obamës (FOTO-LAJM) Pas lamtumirës në filmin "Shtëpiake të Dëshpëruara", Eva Longoria është sërish një ikonë e pushtetit latin në korridoret
Prodhimi i makinave, Kina parakalon Europën Viti 2013 do të jetë viti i Kinës sa i përket prodhimit të makinave. Sipas analizave të Financial Times, gjatë këtij vit