999 rezultate për

konstatua

Tentoi të korruptonte policin, e pëson i riu në Fushë-Milot Policia Rrugore në aksin Milot – Morinë ka arrestuar një 28-vjeçar nga Kosova, pasi tentoi të korruptonte efektivët për
MAQEDONI/ 28-vjeçari gjendet i vdekur ne pishinë Gjatë ditës së djeshme në orën 15.23 në Shtip, 38-vjeçari D.P nga Vinica ka denoncuar se në pishinën e shtëpisë në pronë
Shkrumbohet makina në Lazarat, dyshim për zjarr të qëllimshëm Një mjet është djegur në fshatin Lazarat në orët e para të mëngjesit të sotëm. Mësohet se automjeti ka qenë në pronës
Gjendet i pajetë 66 vjeçari në Durrës, detajet e para Një 66-vjeçar është gjetur pa shenja jete mëngjesin e sotëm në Durrës. Shtetasi është identifikuar me iniciale V.Dh d
Muzikën në kupë të qiellit pas orarit të lejuar, gjobitet pronari i një lokali Ndëshkohet me masë administrative 1.000.000 lekë, pronari i një subjekti, pasi u konstatua duke ushtruar aktivitet në ku
COVID-19/ Rakacolli tregon grupmoshën ku janë konstatuar raste të rënda Kryetarja e Komitetit të Ekspertëve për koronavirusin në vendin tonë, Mira Rakacolli deklaroi mbrëmjen e sotme gjatë një
Vidhnin energji elektrike dhe qarkullonin pa leje drejtimi, pesë të arrestuar në Durrës Policia Rrugore në Durrës ka arrestuar në flagrancë 5 shtetas për kundravajtje të ndryshme penale. U arrestuan në fla
E RËNDË/ Vetëvaret një 27 vjeçar tek Instituti Bujqësor Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm ku një 27 vjeçar është vetëvarur në një objekt ndërtimi në zonën e Inst
Gjendet kufoma e një 37-vjeçari në bregdetin e Durrësit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Trupi i pajetë i një 37-vjeçari është konstatuar pak orë më parë në bregun e d
Gjendet i pajetë në ballkon një 63 vjeçar në Vlorë Një 63-vjeçar në Vlorë është vetëvarur në ballkonin e banesës së tij. Sipas policisë nga këqyrja paraprake nuk janë
Të dy biznesmenë, policia reagon për dy shtetasit që i dhanë fund jetës në Elbasan Policia e Elbasanit ka reaguar zyrtarisht pas dy ngjarjeve të rënda në qarkun e qytetit, ku brenda pak orëve u gjet i pa
Thyen karantinën, arrestohen 76 persona në Maqedoninë e Veriut Gjatë natës së kaluar Ministria e Punëve të Brendshme janë konstatuar se 88 persona thyen karantinën. “Sa i përket nd
Rezistoi për javë me radhë, Mati vatra më e re në vend Mati ishte një ndër qarqet e pastër nga koronavirusi deri ditën e sotme, por tashmë është shënuar rasti i parë. ISHP
Mjeku i njohur në Tiranë infektohet me Covid-19, preket edhe familja e të vëllait Bluzat e bardha kanë qënë një ndër kategoritë më të kërcënuara nga koronavirusi, ku mjaft prej tyre janë infektuar duke
Pas takimit vendoset që Kumanova mos futet në karantinë Në takimin që ka përfunduar pak minuta më parë në Spitalin e Qytetit në Kumanovë është konstatuar se qyteti nuk ka nevoj
I riu u konstatua me COVID 19 pasi u aksidentua, PD apel për shtimin e testeve Ish-deputeti i Partise Demokratike, Bardh Spahia, ka reaguar me anë të një deklarate në Facebook, lidhur me faktin se nj
Në Maqedoni janë mbyllur 22 objekte, ka pasur rritje të çmimit Janë mbyllur 22 objekte hotelerie në Shkup, Kumanovë, Gostivar dhe Tetovë, kurse është vërejtur se 60 tregtarë i kanë rr
Gjendet i pajetë një burrë në Tiranë, detajet e para Një person është gjetur i pajetë mesditën e sotme në kryeqytet. Bëhet fjalë për një burrë të moshës 79 vjeçare. Viktima
Mjeku flet vdekjes së të riut në Prrenjas: Kishte vetëm temperaturë! Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sorme në Librazhd ku një i ri ka ndërruar jetë pasi kishte shenja gripi e tempera
Rrugorja me "dorë të hekurt": Pezullohen të tjera leje drejtimi, procedohen shoferët (VIDEO) Rrugorët e kryeqytetit, duke konsideruar ankesat dhe shqetësimet e qytetarëve, kanë vijuar kontrollet policore dhe verif