999 rezultate për

konsiderueshme

Po udhëtonin drejt Greqisë, çifti shqiptar del zbuluar nga ajo që iu gjet në makinë Një cift shqiptar ka dalë zbuluar në kufi pas asaj që iu zbulua në makinë. Mjeti drejtohej nga shtetasi Arsen Hoxha,
Grabitet banesa në Elbasan, merren sasi e konsiderueshme parash Një tjetër vjedhje ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit ku brenda një banese në lagjen “5 Maj”, janë marrë
Tentoi të fuste drogë në burgun e Lushnjës, arrestohet 20 vjeçarja Eshte arrestuar nga policia e Lushnjës një vajzë 20 vjeçare nga Tirana pasi tentoi të futë në ambjentet e burgut sasi të
Shpallet në kërkim administratori i "Gega Oil" Policia ka shpallur në kërkim administratorin e Gega Oil, i cili sipas organeve të rëndit ka kryer evazion fiskal në shu
Aksident në Prizren, ka dëme të konsiderueshme Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur në rrugën Prizren-Prevallë Nuk dihet nëse ka persona të lënduar, ndër
PESHKOPI/ Shpërthim në një lokal, plagosen dy kalimtarë Një shpërthim ka ndodhur dje në mbrëmje në qytetin e Peshkopisë në një lokal. Ngjarja ka ndodhur në orën 23:10 në l
Në këto vende, lindja e diellit është magjike (FOTO LAJM) Perëndimin e diellit mund ta shijojnë shumë njerëz, por që të kapësh lindjen duhet të sakrifikosh nga gjumi i mëngjesit.
Kapet një grek i armatosur në Kakavijë Një shtetas grek është arrestuar në pikën Kufitare të Kakavijës në tentativë për të shkuar drejt Greqisë me një sasi të
Tregu i Laçit shpërthen në flakë Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë tregun industrial në Laç . Ngjarja mësohet se ka ndodhur pak minuta më parë. Në vendng
Temperaturat po ulen, bëni kujdes çfarë prekni me duar këtë sezon gripesh Vendosja e duarve nëpër sportelet marketeve apo nëpër dorëzat e autobusëve, janë hapat e parë që ju të prekeni nga gripi
300 euro në ditë për ushqim, kjo është dieta e Anthony Joshua (FOTO LAJM) Kampioni i botës në peshat super të rënda, britaniku Anthony Joshua cilëohet si një ndër boksierët më të fortë i të gjit
Treni godet makinën në Klinë Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në fshatin Jagodë të Klinës. Treni ka goditur veturën e tipit "Mercedes"
Stuhi e rrezikshme, shiu i rrëmbyeshëm e breshëri pushtojnë Tiranën (VIDEO) Moti në Tiranë në këtë Tiranë ia kalon bindshëm çdo stuhie dimrore. Pavarësisht se tashmë jemi në fund të muajit qershor
Fusnin drogë në Itali, shkatërrohet banda e shqiptarëve 7 shqiptar dhe 1 shtetas italian janë vënë në pranga në Itali. Ata akuzohen si pjesë e një grupi që ka trafikuar sas
Zbulohen barna të jashtëligjshme turke nga Dogana e Kosovës Oficerët doganor gjatë kontrollit të dërgesave në import më saktësisht të mallrave të importuara nga Turqia kanë hasur n
Vjedhje e konsiderueshme në një banesë në Gjorçe Petrov të Shkupit Stoli ari, para, pistoletë “Brunser –Kompakt” e kalibrit nëntë mimilemtra dhe karikator me 14 plumba, janë vjedhur dje n
Vaj e çokollatë kanabis, në pranga biznesmeni i njohur vlonjat Policia ka kapur mat një biznesmen vlonjat pasi në kantinë i është gjetur një sasi e konsiderueshme vaj kanabisi dhe plu
Shokon shkencëtari: Nuk jemi krijuar as nga Zoti dhe as nga majmuni, zbulohet origjina Një pjesë e konsiderueshme e njerëzimit dhe gjithçka që e rrethon atë, nuk është material “autokton” i galaksisë sonë, p
E FUNDIT/ Grabitet pika e këmbimit valutor në Fier Duket se vala e grabitjeve ka filluar njëra pas tjetrës si një ortek në Shqipëri. Kështu një grabitje me dhunë është
Çmendet PSG, Cavani plus miliona për Ronaldon Paris Saint-Germain janë të gatshëm për shkëmbimin Edinson Cavanin - Cristiano Ronaldo. Portugezi ka qenë prej kohësh