999 rezultate për

konsideron

Euro drejt rekordit negativ, Banka e Shqipërisë e konsideron normale Nuk ka të ndalur rënia e euros. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, monedha e përbashkët europiane ka zbritur n
Granit Xhaka kërkohet nga Atletico Madrid Atletico Madrid po e konsideron Granit Xhakën si zëvendësuesin e mundshëm të Rodrigo Hernandes, me këtë të fundit që ësh
Koke i trembet Juventusit: Kurrë mos e konsideroni një ekip italian të vdekur Koke tha se VAR do t'ia japë Alvaro Moratës një gol një ditë, pasi sulmuesi i Atletico Madridit shënoi me kokë, por pamj
"Burdushi" fillon nesër grevën e urisë Mjeku popullor Hysni Peqani, i njohur si ‘Burdushi’, i cili po mbahet në burg, ka paralajmëruar që prej ditës së diel do
Bomba nga Torino, Juventusi konsideron shitjen e Dybalas Juventus është kthyer në super-fuqi këtë sezon pasi nuk ka pësuar asnjë humbje në të gjitha kompeticionet. Marrëdhën
Barcelona konsideron shitjen e talentit francez Barcelona po shijon momemtet e mira pasi disa javësh skuadra e Valverdes nuk po merrte rezultatet e duhura. Ata shka
Opozita e konsideron të gabuar shkuarjen e Thaçit në Bruksel Ndonëse ka dështuar, takimi i planifikuar ndërmjet presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe atij të Serbisë, Aleksandar
Chelsea refuzon ofertën e top-klubit evropian për Alonson Ai ka kontratë deri më 2021 dhe Chelsea e konsideron të pashitshëm. Sipas “Marcas”, Chelsea i ka thënë “jo” ofertës së
Ministri: Në Greqi ka pasur maqedonas, të respektohen Koordinatori Kombëtar për NATO, Stevo Pendarovski konsideron se Greqia nuk do ta shkelë marrëveshjen për çështjen e emri
Deklarata e Pavarësisë së SHBA, “Facebook” e konsideron raciste Algoritmet e “Facebook”-ut kanë përcaktuar disa pjesë të deklaratës së pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës,
Alketa Vejsiu tregon raportin me vjehrrën Alketa Vejsiu shumë rrallë ka folur për bashkëshortin e saj. Ama këtë herë e ftuar në "Mos i fol shoferit" nga Rudina
Liverpool konsideron ofertën e Realit për Salah, mund t'i thotë po Real Madrid nuk ka ndërmend të heqë dorënga nënshrimi me Mohamed Salah në këtë merkato verore. Sipas mediave angleze
Bayern konsideron shitjen e Vidalit para se ta humbasë me kosto zero Ndoshta nuk do të jetë Leëandëski porme shumë gjasa i larguari nga Bayerni i Mynihut do të jetë Arturo Vidal. Kontra
Inter ta harrojë Stefan De Vrij, hollandezi bëhet gati për kalimin tek Barcelona Mbrojtësi holandes, Stefan De Vrij do të largohet në fund të këtij edicioni si futbollist i lirë. Por e përditshmja i
Leo Messi falenderon trajnerin e Chelseat, Antonio Conten Leo Messi ka falënderuar Antonio Conten për fjalët e mira që italiani i tha për argjentinasin pas ndeshjes në “Camp Nou”
Majk tregon kë konsideron rival në estradë Reperi shumë i dashur për publikun, Kastriot Rexha apo siç njihet me emrin artistik Majk ka një numër të madh të fansave
LSDM godet VMRO-në për ligjin e gjuhëve Përmes një njoftimi dërguar mediave e vendit, Lidhja Social-Demokrate e Maqedonisë (LSDM) konsideron se amandamentet e V
Diplomati amerikan: SHBA e konsideron Serbinë shtyllë të stabilitetit në rajon Diplomati amerikan, Wes Michel, pas vizitës që sot i bëri Kosovës, pasdite qëndroi në Serbi. Ai atje u prit nga minis
SHBA-të përmirësojnë armët bërthamore, Rusia e konsideron provokim Propozimi i amerikanëve për të modernizuar armët bërthamore nuk është pritur mirë nga Rusia, e cila e ka parë lëvizjen s
Guardiola e konsideron Silvan një legjendë të Manchester City-t Pep Guardiola ka mohuar mundësinë e largimit të fantazistit spanjoll, David Silva, nga Manchester City. 31-vjeçari n