999 rezultate për

konsiderohet

Nuk e prisnim, kjo familje shqiptare konsiderohet si më e pasura Me të drejtë ndoshta po pyesni veten pse Blerim Destani është beqari shqiptar më i pasur në botë. Siç ndodh zakonisht me
Kujdes! Në këto shtete bakshishi konsiderohet ofendim Blogu i udhëtimit e turizmit ‘Sonnenklar.tv’ ka analizuar për “Bild.de” bakshishet e 50 vendeve të botës, mes tyre edhe
Shqiptari që po bën bujë me trupin e tij në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Vazhdimisht femrat janë ato që bëjnë bujë në rrjetet sociale me format e bukura të trupit por këtë herë është një djalë
Do pushtojnë Sirinë? 12 anije gjigante amerikane nisen për mision Dymbëdhjetë luftanije gjigante janë duke lundruar drejt Sirisë, që konsiderohet si aksioni më i madh ushtarak i marinës
Shqiptarja trondit Zvicrën, të gjithë po e kërkojnë Policia Kantonale e Lucernit ka pubklikuar sot një njoftim për mungesën e Naime Monit nga Ebikon-i i Luzernit. Ajo ka br
Duka: Mandati i pestë ? Tashmë konsiderohet si fillimi i një katër-vjeçari të ri Presidenti rizgjedhur i FSHF-së, Armand Duka ka folur mbrëmjen e sotme në emisionin “Zona Gol”. Presidenti u është përgj
MSh reagon për paracetamolin që po konsiderohet i frikshëm Ministria e Shëndetësisë sqaron opinionin në lidhje me shkrimet në media dhe postimet e ndryshme në rrjete sociale lidhu
Interi në hall, e kërkon por akoma nuk e ka arritur rinovimin e kontratës me Icardin Zërat për një transferim të mundshëm të Mauro Icardit te Reali i Madridit për momentin nuk janë marrë shumë seriozisht n
Milan i pakënaqur me Calhanoglun, gati ta shesë atë Hakan Calhanoglu mund të largohet nga Milani dhe të rikthehet në vendlindje. Galatasaray dhe Fenerbahce janë vënë në
Kush është serbi qe konsiderohet bosi i grupit xhihadist që u arrestua në Zvicër Tetë persona që i takojnë një grupi xhiihadist franko-zviceran janë vënë në pranga dite më parë. Ato shfaqen në udhëk
Qeveria nuk e ka në agjendë projektligjin për arsimin e lartë Projektligji për arsimin e lartë nuk pritet të shkojë për miratim në Kuvendin e Kosovës gjatë vitit 2017. Ndonëse ky pro
Habit Tahiri: Të hiqet burgu për personat që kapen me drogë për konsumim vetjak Mbajtja drogës në sasi të vogla, për konsum vetjak, nuk do të konsiderohet më vepër penale. Kështu parashikon një paketë
Armina shfaqet në "Javën e Modës" si një profesioniste e vërtetë (FOTO LAJM) Ajo padyshim që konsiderohet si një femrat më të bukura dhe të diskutuara në showbizin shqiptar momentalisht shkruan Alb
Tensioni i lartë i gjakut, ja si duhet kontrolluar Tensioni i lartë i gjakut është gjendje e njohur po ashtu si hipertension, i cili prek shumë njerëz. Gjendja besohet
Irena Kita bën "gafën" e madhe, fansat e masakrojnë (FOTO LAJM) Ajo konsiderohet si një nga juristet më të njohura në Shqipëri jo vetëm për karrierën e saj të suksesshme por edhe pse
Jonida Maliqi, ikona e modës në Shqipëri (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e njohur shqiptare Jonida Maliqi padyshim që konsiderohet si një nga këngëtaret më të mira dhe më të ta
Reali i Madridit transferon "Ibrahimovicin e zi" Real Madrid ka siguruar shërbimin e talentit suedez, Isak Alexander. Sulmuesi i AIK Solna, Isak konsiderohet si një n
Ja çfarë konsiderohet trup perfekt sipas shteteve të ndryshme të botës (FOTO LAJM) Sipas një sondazhi të bërë në rrjetet sociale të shteteve të ndryshme, u pa se shtete të ndryshme kanë vlerësime të ndry
E rrallë/ Balotelli dështon nga penalltia (VIDEO) Nice ka vazhduar me formë të mirë në Ligue 1, pasi ka arritur të mund Lyonin në kuadër të xhiros së nëntë me rezultat 2:
Kombëtarja kuqezi në kaos, edhe "snajperi" kalon te Kosova Një tjetër lojtar kalon nga Shqipëria te Kosova pas Rashicës Nuk është vetëm Milot Rashica që do të braktis Kombëtaren