999 rezultate për

konkurrentet

Ish-konkurrenti publikon fotot e dyshimta të Atdheut para emisionit: Na qenka dashnori i fshehtë! Ditën e djeshme një konkurrent i ri i është bashkuar “Për’Puthen”. Ai quhet Atdhe, është 27-vjeç, dhe është nga Gjakova
Big Brother Gjermani: Konkurrentët nuk dinë asgjë për pandeminë e koronavirusit (FOTO LAJM) Konkurrentëve të Big Brother Gjermani nuk u është thënë akoma gjë për situatën e rëndë të pandemisë nga koronavirusi. Ba
Valer Kolnikaj: Fituesi dihej, konkurrentët kërcënuan jurinë e "Dance With Me" për pikët (VIDEO) Konkurreni i “Dance With Me”, Valer Kolnikaj, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Thumb On”, ku foli për finale
Polemikat për fituesin, hiqen të gjitha këngët e Festivalit nga YouTube (FOTO LAJM) Festivali i Këngës në RTSH, është shoqëruar me shumë polemika. Që pas shpalljes së fituesit, njerëzit janë ndarë në d
Zjarr në "Hell’s Kitchen Albania”, nxirren me shpejtësi konkurrentët (FOTO LAJM) Në orët e para të mëngjesit, një zjarrfikëse është parë në studiot e reja të “Top Channel”. Mësohet se ajo është njoftu
Konkurrentët ankohen se tërmeti i penalizoi, flet Fifi Gjatë emisionit artistët u mblodhën sot për të folur për votimet dhe formën si rrodhën gjërat. Alban Kondi i cili mo
Renato dhe konkurrentët lënë kuzhinën e gatuajnë për të prekurit nga tërmeti (VIDEO) Shumë personazhe publike kanë kontribuar për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti i 26 Nëntorit. Mes tyre dhe shefi i
Lot dhe panik në Hell’s Kitchen, sfida e frikshme step konkurrentët Nata e tretë në “Hell’s Kitchen”, nuk ka qenë aë këndshme për konkurrentët. Renato prezantoi sfidën e radhës në gatim:
"Hell’s Kitchen Albania 2", Renato Mekolli gjen qime në pjatë dhe qeth zero konkurrentët (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme në “Top Channel” ka nisur emisioni i njohur i kuzhinës, “Hell’s Kitchen Albania 2”. Pas suksesit t
Nga data e transmetimit tek konkurrentët, detajet e reja për këtë "Dance With Me" (VIDEO) Këtë sezon të ri televiziv, emisioni “Dance With Me” do të vijë në “Tv Klan” me ndryshime të mëdha. Më herët u bë e dit
Shpulla dhe shkelma, shef Renato tërbohet me konkurrentët (VIDEO) Mosnxjerrja e pjatës së suflesë ka ndikuar tek përqendrimi i skuadrës blu! Ervini harron të përfshijë në pjatën e ka
Njëri nga konkurrentët tentoi vetëvrasjen, ish-banorja e BB e quan Renaton "kafshëror" (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në media u përhap lajmi se një prej konkurrentëve në "Hell’s Kitchen" në TCH kishte prerë damarët pasi n
Shef Renato hedh në kosh pjatën (VIDEO) Një gjë e cuditshme ka ndodhur në emisionin Hell"s Kitchen. Shef Renato thyen pjatën e përgatitur nga konkurrentët e
Si veshka mes dhjamit, Meta shfaqet mes bukurosheve shqiptare Shprehja si veshka mes dhjamit duket se i përshtatet më së miri fotografisë që ka postuar Presidenti i Republikës Ilir M
Vogëlushja e "The Voice kids" thyen rekordin, ja kalon Encës me klikime Jo të gjitha princeshat rriten në një dhomë rozë. Nuk po flasim për vajzat e familjeve mbretërore, por për ato që janë t
Plas me konkurrentëve në "Dancing With The Stars" Mbrëmjen e së premtes është transmetuar në ekranin e Vizion Plus puntata e dytë e spektaklit “Dancing With The Stars”, e
Mallkimi i "Big Brother", ish konkurrentët që ndërruan jetë këtë vit (FOTO LAJM) Kohë më parë një tjetër banor i Big Brother-it ka ndërruar jetë si pasojë e një sëmundieje të rëndë. Shkëlqim Brushu
Mercedesi prezanton modelin me të cilin sfidon konkurrentët (FOTO LAJM) Modeli AMG GLC63, tregon se Mercedes nuk do të zmbrapset nga rivalët Jaguar F-Peace SVR dhe Porsche Macan Turbo. Ky c
Njihuni me konkurrentët e Big Brother Albania 9 (FOTO LAJM) Në përfundim të natës së parë të edicionit të 9-të janë prezantuar çiftet të cilët do të jenë konkurrentë në Big Brother
Zbulohen 3 konkurrentët e parë të “Your Face Sounds Familiar 2” (FOTO) Edicioni i dytë i talent show-t me VIP-a në Televizionin Klan, “Your Face Sounds Familiar 2” pritet të fillojë në muajin