999 rezultate për

konkurrence

Konkurrencë e hapur, Luana tregon me krenari rezultatin triumfues ndaj Marinës (FOTO LAJM) Motrat Vjollca të shtunën që lam pas ishin në një sfidë të hapur me njëra-tjetrën. “Klanifornia” dhe “Shiko Kush Luan” u
"Zero tolerancë", Rama vijon të publikojë foto nga subjektet e mbyllura nga Tatimet (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka vijuar edhe sot me publikimit e të tjera fotove nga subjektet e mbyllura për shkak të e fshehje
Vjehrra i bën konkurrencë Kinsey Wolanskit (FOTO LAJM) Kinsey Wolanski muaj më parë ka dhuruar spektakël në stadium pasi u fut në fushë në finalen e Ligës së Kampioneve. E
Tërheqja e KiE nga 30 qershori, Basha: Nuk ka konkurrencë pa pjesëmarrjen e opozitës Pas refuzimitz të Këshillit të Europës për të mos dërguar vëzhguesit e saj në votimet e 30 qershorit në Shqipëri, vjen r
Reperja sfidon Kryeministrin: Ke konkurrencë, jam lodhur shumë nga këto protesta (VIDEO) Edhe reperja e famshme Baby G, ka reaguar ndaj protestave të opozitës. Për këtë arsye ka vendosur që të nisë një sfid
Netflix më shumë se kurrë në konkurrencën e artit të shtatë Netfilx vazhdimisht po mundohet të bëhet pjesë e gjigantëve të kinemasë amerikane, të cilët së shpejti duhet të rishikoj
Mesfushori Manchester Cityt drejt bavarezëve në verë Sipas medieve angleze, Ilkay Gundogan mund të rikthehet në vendlindje në fund të sezonit. Lojtari i Manchester City-t
Ishin ftuar në premierën e filmit të Ermalit, si u soll Kejvina me Belindën? (FOTO LAJM) Belinda Dragoti është modelja e re që zëvendësoi Kejvinën në Xing me Ermalin. Dhe mbrëmjen e djeshme të dyja bukurosh
Harruan konkurrencën, Ermali dhe Luana “kapen” në komente (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Luana Vjollca është një ndër personazhet që komentohet më shumë në mediat rozë. Jeta e saj private
Konkurrenca bllokon vendimin e dentistëve: Gjobë kush rrit çmimet Pezullohet vendimi i Urdhrit të Stomatologut për rritjen me vendim të përgjithshëm çmimet e shërbimeve në të gjithë vend
Dentistët dyshifuan çmimet, reagon Autoriteti i Konkurrencës Autoriteti i Konkurrencës ka reaguar përmes një njoftimi për shtyp të shkurtër dhe neutral në lidhje me vendimin e Urdhr
Shtrenjtimi i karburanteve, mbledhje urgjente e Autoritetit të Konkurrencës Kryetari i Autoritetit Kosovar të Konkurrencës, Valon Prestreshi, ka bërë të ditur se ka nisur mbledhja e AKK-së për të
Nesër merren masa ndaj dyshimeve për manipulime me çmimin e naftës Valon Prestreshi, udhëheqës i Autoritetit të Konkurrencës, ka njoftuar se ka thirrur për të hënë një mbledhje urgjente p
Shqiptarët rrëmbejnë dhe rrahin prostitutën për konkurrencë, bien të tre në pranga Ndërhyrja e policisë italiane ka bërë të mundur shpëtimin e një prostitute, e cila ishte rrëmbyer nga tre shtetas shqipt
BE krijon konkurrence brenda NATO-s? Ministrat e Mbrojtjes së BE nuk arritën në takimin e tyre në Bruksel asnjë kompromis për zgjatjen e misionit të BE “Soph
Hetimi për shitjen e së drejtës televizive, FSHF: Ky është një lloj sulmi Nis “lufta” mes organeve shtetërore dhe FSHF-së. Është vetë institucioni i futbollit shqiptar që vendos alarmin për marr
Digjet "Smarti" në Bilisht, dyshohet për konkurrencë mes vajzave Një automjet tip “Smart” është përfshirë në flakë në qytetin e Bilishtit ndërkohë që pronarja ngre dyshime se mund të ke
Të dy të suksesshëm dhe të famshëm, Roberti tregon martesën me Norën Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë një ndër çiftet më të dashur të showbiz-it shqiptar. Ata janë të martuar prej 12
Trajneri i PSG paralajmëron Buffon: Ka konkurrencë të fortë Buffon ka nisur aventurën e tij me PSG por mesa duket nuk është një fillim i mbarë për të pasi ka pësuar 12 gola në 3 t
Shqiptarët pushtojnë Eurovizionin, Eleni flet për konkurrencën mes tyre Më në fund këngëtarja Eleni Fouriera prezantoi klipin që fansat e saj të zjarrtë e prisnin me padurim. Me kërcime seksi