999 rezultate për

konkretizohet

Osmani: Me LDK ka përfunduar gjithçka kur më përjashtuan, me Kurtin bashkëpunoj më vonë Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani është ndarë përfundimisht me LDK-në. Ajo u shpreh se është shumë vonë për
Konkretizohet oferta, Rakitic më pranë Interit Ivan Rakitic duket më pranë se kurrë për tu bashkuar Interit. “"La Gazzetta dello Sport", zbuloi se se Giuseppe Marot
Konkretizohet marrëveshja, Rama-Basha takohen sërish Kryeministri Edi Rama dhe kryetari i opozitës po zhvillojnë takimin e dytë në pak orë, pas rënies dakord mbi zgjidhjen e
Real Madrid, 60 milionë paund për Bale Real Madrid nuk dorëzohet lehtë për Gareth Bale. 23-vjeçari uellsian i Tottenham pëlqehet shumë nga drejtuesit e skuadrë
Milan dhe Juve kërkojnë sulmues (FOTO LAJM) Me Juventusin kampion dhe Milanin me shumë gjasa në turin kualifikues të Champions League, dy klubet italiane duket se d