999 rezultate për

konkretisht

Interi në sulm për yllin e PSG Merkato e janarit është vetëm 7 ditë larg dhe Interi duket se nuk do të rrijë pasiv. Zikaltrit kërkojnë një mbrojtës anë
Mos harroni, sot hidhet shorti për kalendarin e Serisë A Sot në orën 19:00 në ambientet e Federatës Italiane të Futbollit do të hidhet shorti për kalendarin e sezonit të ri në S
Haradinaj takon Tereza May, i kërkon mbështetje në dialogun me Serbinë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është takuar me kryeministren e Britanisë së Madhe, Theresa May, në kuadër të S
Rihanna “zjarr” në fotot e fundit (FOTO LAJM) Rihanna ka treguar gjoksin e saj derisa ka bërë një foto tepër seksi para se të fillojë fushatën e saj të re për linjën
Nëse Mbretëreshë Elizabeta vdes, banorëve të vendit iu ndalohet kjo gjë Kur mbretëresha Elizabeth e Anglisë të ndahet nga jeta, popullit të saj i ndalohet që të bëjë një gjë. Bëhet fjalë pë
Aksion blic në Skenderaj, gjenden armë (FOTO LAJM) Policia e Kosovës, konkretisht njësia e antitrafikimit me qenie njerëzore (DHTQNJ) në Mitrovicë, me datën 17 janar 2019,
E bujshme, Skënder Gega kërkohet nga një klub Arab E pabesueshme por e vërtetë, Skënder Gega kërkohet nga një klub arab. Trajnerit të Partizanit mësohet gjthastu se i ësht
Tronditet Jugu i Shqipërisë, 3 tërmete me këto epiqendra ka kaluar pak kohë që kur valët e tërmeteve pushtuan Shqipërinë dhe nuk ndalesin. Ama tre tërmete janë shënuar gjatë
"Blindohet" Elbasani, këto rrugë janë të bllokuara Shqipëria do të zhvillojë sonte ndeshjen hapës për Ligën e Kombëve ku përballë do të ketë Izraelin. Për mbarëvajtjen
Qeveria hyn në borxhe për magjistralen Prishtinë-Pejë Gjatë ditës së sotme do nënshkruhet marrëveshja për hua për vazhdimin e ndërtimit të magjistrales Prishtinë-Pejë. Kjo
Meta dhe Haradinaj pajtohen që të punohet konkretisht Në vijim të vizitës shtetërore në Kosovë, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, u takua sot me Kryeministrin e Kosovës, Ra
VMRO-DPMNE ndërkombëtarëve: Tregoni konkretisht se kush iu ka kërcënuar Duke e ndarë brengosjen e Komisionit evropian, VMRO-DPMNE përmes një njoftimi pyet publikisht kush dhe si ka kërcënua
Fakt shokues, Shqipëri-Izrael ishte e trukuar? Ja provat ...(FOTO) Dalin dyshimet e para që sfida mes Shqipërisë dhe Izraelit ka qenë e trukuar. Humbja 0-2 nga kombëtarja jonë ishte paras
Mahmuti-analistëve dhe politikanëve: Të mjerët ju që nuk e keni kuptuar definicionin politik Analisti politik, Rijad Mamuti ka hedhur akuza për analistët e politologët e vetëshpallur, duke thënë: ''Analistët e mj
Kushtetuesja rrëzon ligjin e Ramës për armët pa leje dhe eksploziv Nismat e vitit të kaluar të Ministrisë së Brendshme për të ashpërsuar dënimin e personave që arrestohen për veprat penal
SPECIALE/ 10 blerjet më të mira të kësaj vere (FOTO LAJM) Merkatoja e verës që lamë pas ishte një nga më të “nxehtat” në Europë me shumë miliona euro të shpenzuara dhe qindra fut
Ja çfarë thotë Abdilaqim Ademi për "Uniteti"-n (VIDEO) Ministri i Arsimit dhe Sekretari i Përgjithshëm i BDI-së, Abdilaqim Ademi, në një prononcim për 24 Vesti, ka folur rreth
"Çmendet" presidenti i Flamurtarit, jep 5 rroga paradhënie Çmenduri te Flamurtari, japin 5 muaj rroga paradhënie. Në Vlorë nuk flitet vetëm për krizë dhe borxhe të shumta që rrezi
Thyen rekordin, Dropbox me 300 milionë përdorues Për një kohë rekord, Dropbox ka arritur në 300 milionë përdorues. Bëhet fjalë për shërbimin më të famshëm për ruajtjen d
Ligji anti-xhihad në Kuvendin e Kosovës Kuvendi i Kosovës pritet të miratojë ligjin anti-xhihad me anë të të cilit përcaktohen si vepra penale bashkimi apo pjes