999 rezultate për

konkrete

Meta e ka ndarë mendjen për Referendumin: Të hënën me ide konkrete Presidenti Ilir Meta e ka marrë shumë seriozisht referendumin dhe këtë e ka ppohuar edhe ditën e sotme. Me një posti
Shpërndarje parlamenti? Salianji: Meta është vonuar I ftuar në “Pesë pyetjet nga Babaramo”, deputeti Salianji tha se Meta duhet ta kishte shpërndarë Kuvendin prej kohësh.
VOA: Debati mes qeverisë dhe opozitës shqiptare zbret në sallat e gjyqit me dosje konkrete Qeveria dhe opozita në Tiranë u përfshinë edhe sot në një tjetër debat mbi drejtësinë, këtë rradhë jo për ecurinë e refo
Juventusi përgatit ofertën konkrete për Neymar Juventusi po studion mundësinë për të marrë Neymar. "Zonja e Vjetër" është e gatshme të ofrojë para, plus kartonin e
PSG ofertë konkrete për Donnarumma, 50 milionë dhe një lojtar PSG ofertë konkrete për Donnarumma, 50 milionë dhe një lojtar Leonardo me tu rikthyer në PSG ka filluar sulmin në ish-
Pacolli vjen vërdallë nëpër Afrikë por asgjë konkrete, lartëson Senegalin Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli sot ka zhvilluar një sërë takimesh me
Ish-trajneri i Bosnjës “vetëkandidohet” për stolin e Kombëtares Trajneri i njohur boshnjak dhe legjenda e Jugosllavisë, Safet Sushiç, gjendet prej muajsh pa një skuadër, pasi u largua
E papritur, Juventusi gati ofertën tunduese për Salah Vijojnë të përforcohet zërat e bujshëm sa i përket merkatos së fuqishme që pritet të konkretizojë Juventus në merkaton e
Liverpool përpjekje konkrete për sulmuesin e Juventusit Interesi i Liverpool për sulmuesin e Juvenrtus Paulo Dybala është tepër serioz, me raportet në Itali që sugjerojnë se n
Lubonja për abuzimet e njëpasnjëshme: Ka raste konkrete në administratë Analisti i njohur Fatos Lubonja duke komentuar abuzimet nga policët në dy rastet në Kosovë dhe Shqipëri, duke treguar a
Neymar flet për të ardhmen e tij Spekulimet që e lidhin kalimin e yllit të Paris Saint-Germain Neymar në futbollin spanjoll duke ju bashkuar Real Madridi
Icardi: Rinovimi i kontratës do të ndodhë nëse klubi do të propozojë një ofertë korrekte Situata mes Mauro Icardit dhe Interit po nxehet gjithmonë e më shumë. Pasi klubi i ka kërkuar lojtarit dhe bashkëshor
Vetëm fjalë, asgjë konkrete për ta gjobitur Bechtel Enkën Veturat e qytetarëve të Kosovës as vitin e kaluar nuk arritën të qarkullojnë në autostradën “Arbën Xhaferi” siç ishte pr
Dorëzohet Dhori Kule: Nga nesër bëjmë publike fondet Dekani i Fakultetit të Ekonomisë, Dhori Kule është shprehur në takimin me studentët se rekrutimet dhe punësimet në këtë
Këngëtarja shqiptare tregon troç sa e "ka pazarin" (FOTO LAJM) Dihet botërisht se industria e muzikës nxjerr shumë të ardhura dhe gjithashtu mbrëmjet live paguhen akoma më shumë. P
Të zgjedhurit e popullit shtojnë lluksin me 20 mijë euro Kuvendi i Kosovës edhe më tej vazhdon të kritikohet për shpenzimet që po bën. Shpenzimet për këtë tre mujor në krahasim
Tre orë bisedime, asgjë konkrete Një takim i nivelit të lartë midis delegacioneve të Beogradit dhe Prishtinës përfundoi në Bruksel pas tre orësh bisedime
Tusk përgëzon kalimin e demarkacionit, asgjë konkrete për liberalizimin Presidenti i Këshillit Evropian, Donald Tusk ka arritur në Prishtinë dhe ka zhvilluar një takim të mbyllur me Presidenti
Ivanov takon Mogherinin, kërkon datë konkrete për nisjen e bisedimeve me BE Presidenti Gjorge Ivanov sot ka realizuar takim me përfaqësuesen e lartë për politikë të jashtme dhe siguri të BE-së, Fe
Ende asgjë konkrete për Kompleksin Adem Jashari Qeveria ka shtyrë për javën tjetër, shqyrtimin e propozimit për t’i proceduar Kuvendit të Kosovës mendimin lidhur me pro