999 rezultate për

kongreseve

Flet Notis Sfakianakis pas akuzave: Unë i dua shqiptarët! (VIDEO) Ka mbërritur në Tiranë këngëtari grek Notis Sfakianakis, i cili do të interpretojë këngët e tij më të mira në një shfaqj
Kokainë në ish-pallatin e Kongreseve, kapen dy të rinj Policia ka vënë në pranga dy të rinj pasi janë kapur me kokainë në ish-pallatin e Kongreseve në Itali. Gjatë kontrol
Elgiti dhe Klea nuk fshihen më, shfaqen sëbashku në Pallatin e Kongreseve Janë një nga çiftet më të dashur të showbizit. Ajo një prezantuese e suksesshme, ai një kompozitor hitesh. Nje duo pe
Berisha denoncon: Çfarë po ndodh në ministrinë e Blendi Klosit? Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar në Facebook se të gjitha organet në varësi të ministrisë së Blendi Klosit pre
Kur Berisha humbte ndjenjat në Pallatin e Kongreseve (FOTO LAJM) Intensiteti i lartë i fushatës por edhe të aktiviteteve të ndryshme bën që në jo pak raste politikanë të ndryshëm të pës
U rrëzua keq në Pallatin e Kongreseve, Grida tregon si e përjetoi këtë moment të sikletshëm Grida Duma është një nga gratë më të suksesshme në vendin tonë, po edhe ajo ka patur një moment të sikletshëm, siç ka qe
"Bomba" e Artan Hoxhës: Berisha dhe Meta përgjuan takimin Rama-Basha Gazetari Artan Hoxha ka folur per takimin e gjatë Rama-Basha dhe frikën e tyre se mund të përgjoheshin. Duke shtruar tre
Mbyllet pas 5 orësh takimi Rama-Basha, mbajnë sekret detajet që u folën Ka përfunduar para pak minutash takimi kokë më kokë i kreut të qeverisë Edi Rama dhe kreut të opozitës Lulzim Basha në P
Takimi Rama-Basha, ja si i përshëndet Ilir Meta Vijon takimi në Pallatin e Kongreseve mes Kryeministrit Edi Rama dhe kreut të PD-së Lulzim Basha. Vetëm pak minuta
Rama-Basha 2 orë takim, çfarë po ndodh në Pallatin e Kongreseve? Kryeministri Edi Rama dhe kryedemokrati Lulzim Basha prej orës 10 gjenden në një takim mbi modalitetet dhe teknalitetet
I jepet lamtumira e fundit Dritëro Agollit, homazhe në Pallatin e Kongreseve (VIDEO) Ditën e sotme po zhvillohen homazhet në nder të kolosit të letrave shqipe, Dritëro Agolli. Homazhet kanë nisur në orën 1
Koncert gala nga Spitali Amerikan: Tingujt e humanizmit pushtojnë Pallatin e Kongreseve Gjigandët e skenave botërore operistike dhuruan për të gjithë të pranishmit në sallë dhe për qytetarët live nga ekrani i
Gjigantët e skenave botërore operistike zbresin në Pallatin e Kongreseve Spitali Amerikan sjell për qytetarët shqiptarë, si të ftuar nderi për të performuar në Koncertin e Bamirësisë në 27 Jana
I gjithë Pallati i Kongreseve në këmbë për Vaçe Zelën Sonte është duke u mbajtur edhe nata finale e edicionit të 55-të të Festivalit të këngës në RTSH. 14 konkurrentë do të g
Tuna: Ja përse u largova nga Pallati i Kongreseve pas Këngës Magjike? “Duam” e Altuna Sejdiut ishte një ndër këngët me të vlerësuara të Këngës Magjike 2016 dhe gjithashtu u lakua si një ndër
Prezantohet Pallati i Kongreseve në Hamburg, një zhgënjim arkitekturor (FOTO LAJM) Pallati i Koncerteve Elbphilharmonie, përfundoi së ndërtuari pas 7 vitesh vonesë dhe me një buxhet 10 fish më të madh se
Të rinjtë socialistë e duartrokitën, kjo është përgjigja e Blushit për ta Në FRESSH po zhvillohet gara për drejtimin e kësaj organizate dhe një ndër diskutimet e hedhur adje për kandidatët ishte
Elhaida Dani në Paris për rolin e Esmeraldës Elhaida Dani do të interpretojë rolin e Esmeraldës në shfaqjen e “Notre-Dame de Paris”, e cila do të mbahet në Pallatin
Martohet djali i Ylli Ndroqit, ja fotot e dasmës luksoze (FOTO LAJM) Mbrëmjen e së shtunës u zhvillua një nga ceremonitë martesore më të përfolura të momentit. Ylli Ndroqi martoi djalin
Lori-Ledion Liços: Boll për sot e ke ekzagjeruar Orët e gjata të transmetimit Live në Top Channel të “Top Awards” janë finalizuar me një foto të stafit në skenën e Palla