E FUNDIT/ Real Madrid bën një hap fals në luftën për titull (VIDEO)
999 rezultate për

konfuzion

HOROSKOPI/ Shumë konfuzion në dashuri, shenja që sot duhet të ruhet Dashi Yjet do ju sjellin shumë konfuzion në dashuri: kini kujdes nga tradhtitë, mund të bini në tundim, por më pas të
Mesfushori i Omonia shënon gol të rrallë (VIDEO) Futbollisti spanjoll Jordi Gomes shënoi një gol në Europa League kundër PSV në minutën e 29. Spanjolli përfitoi nga k
Konfuzion dhe kufizime të udhëtimeve në BE Duke qenë se Gjermania do të vendosë testet me detyrim për çdo udhëtar që vjen nga zonat e rrezikut, duhet kuptuar se ci
Manifestoi me flamurin e SHBA, ambasadorja nxjerr bllof Metën: Nuk e mbështesim! Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim, reagon ndaj manifestimit të thirrur nga Presidenti Ilir Meta.
Momente vetmie dhe konfuzioni, çfarë ka rezervuar fati për sot Dashi Nuk jeni shumë të kënaqur nga mënyra se si janë gjërat sa i takon sferës personale dhe asaj profesionale. Dëshi
Shehu: Tërmet e konfuzion në PS, prodhon një ‘gjethe fiku’ Demokrati Tritan Shehu ditën e sotme ka reaguar në lidhje me ndryshimet në kabinetin qeveritar, duke e cilësuar si një t
Konfuzione në bisedime Serbia është optimiste për bisedimet me Kosovën përsa i përket çështjes së dy pikave kufitare veriore në Jarinë dhe Bërn
Gordeto: Konfuzion për dëshmitarët "e vdekur" Raportuesi për mbrojtjen e dëshmitarëve në Ballkan, deputeti nga Monako, Zhan Sharl Gordeto, i cili në raportin e tij, d
KQZ: Ende nuk jane ngritur 1000 KQV, Mosformimi i tyre do te sjell konfuzion ne 3 korrik Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i ben thirrje partive politike te caktojne anetaret e 1000 Komisioneve te Qendrave te Vot