E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

konfliktit

Majko për deklaratën e Vuçiç: Rrezik real për stabilitetin! Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko e ka cilësuar si të papërgjegjshëm deklaratën e presidentit serb, Aleksa
Shkatërrimi i automjeteve ushtarake: Azerbajxhani publikon pamje nga dita e pestë e konfliktit me Armeninë (VIDEO) Konfliktet vazhduan edhe për ditën e pestë me radhë mes Armenisë e Azerbajxhanit, derisa vendet e mëdha si SHBA, Franca
Qëlloi me armë pas sherrit me 29 vjeçarin, policia i vihet nga pas autorit Një 33-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia pasi dyshohet se një ditë më parë pas konfliktit me një tjetër person
EMRI/ Sherri me armë e thika në Vlora, zbulohet emri i të plagosurit Policia ka reaguar lidhur me ngjarjen në orët e mbrëmjes në Vlorë, ku u raportuan të shtëna me armë zjarri. Sipas bl
Sherr për tokat, pas konfliktit me sende të forta ndërron jetë 60-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër. Një konflikt me sende të forta është regjistruar ditën e sotme në fshatin
Sherr mes fqinjve, dy vëllezërit thyejnë rregullat e karantinës dhe bëjnë për spital babë e bir Edhe pse të karantinuar, dhuna nuk është mundur të shmanget në qytetin e Peshkopisë, ku një person ka mbetur i plagosur.
Ermali i drejtohet për herë të fundit Besit pas konfliktit, sulmon edhe Luanën (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme Ermali reagoi pas deklaratës së Besit i cili në "Shiko kush luan", tha "Ermali bën biznes, unë bëj ko
"Drejtësia e nevojshme pas luftërave në ish-Jugosllavi" Zbardhja e drejtësisë po konsiderohet e nevojshme në transicionin pas luftërave në ish-Jugosllavi për të zbuluar të vërt
Shkak prona, vëllezërit bëhen gati të vrasin njëri- tjetrin në Tiranë Konfliktet e pronësisë vazhdojnë të shkaktojnë përplasje të rënda, madje edhe mes vëllezërve e fëmijëve të tyre. Një
Shmanget tragjedia në Tiranë, xhaxhia dhunon mbesën pas sherrit për pronën Një ngjarje e rëndë e cila mund të kishte përfunduar në tragjedi ka ndodhur ditën e sotme në orët e pasdites në Tiranë.
Flet motra e njërit prej të plagosurve: Kjo është e vërteta e konfliktit Ndërkohë që Policia e Kosovës ka thënë se ende nuk dihen motivet që çuan deri te ngjarja e rëndë në lagjen “Mati 1” në k
Mësohet arsyeja e konfliktit që shkaktoi një të vrarë dhe tre të plagosur në Prishtinë Dëshmitarë okularë kanë zbardhur shkakun e plagosjes së katërfishtë të ndodhur këtë mesditë në Lagjen e Spitalit në Pris
Dhunoi bashkëshorten dhe të birin, arrestohet 50 vjeçari në Elbasan Policia e Elbasanit ka arrestuar një 50 vjeçar i cili ka ushtruar dhunë kundrejt bashkëshortes dhe të birit. Në konfl
Plas në Durrës, një i vrarë pas konfliktit me armë Një vrasje me armë ka ndodhur pak më parë në Durrës. Mësohet se viktima është 40 vjeçari Feriz Bardhi. Ngjarja mësoh
Sherr me rojen e shkollës, elbasanasi thyen televizorin dhe kundërshton policinë Një 40 vjeçar është arrestuar nga forcat e rendit të Elbasanit, pasi pati konflikt me rojën e shkollës dhe kundërshtoi p
"Tërbohet" Messi, përleshet me Medel dhe ndëshkohet me karton të kuq (VIDEO) Argjentina po fiton me rezultatin 2-0 në përballjen ndaj Kilit e vlefshme për medaljen e bronztë në Kupën e Amerikës.
Sherri mes repereve, Fifi tregon të vërtetën e konfliktit me Taynën Pak kohë më parë një sher i madh "plasi" mes dy këngëtareve të njohura Fifit dhe Taynës, ku të përfshira ishin dhe reper
A do të integrohen të kthyerit nga Siria? Kthimi i më shumë se 100 qytetarëve të Kosovës nga zonat e konfliktit në Siri, sipas zyrtarëve të shtetit, nuk duhet të
Amerikanët e konfirkojnë: Kthyem 110 kosovarë nga zonat e konfliktit në Siri Zëdhënësi i ushtrisë amerikane, Sean Robertson, ka thënë se mjetet ajroreamerikane janë përdorur për ta mbështetur opera
Këto janë 32 gratë shqiptare në ISIS që u kthyen në Kosovë (FOTO LAJM) Institucionet e Kosovës kanë bërë të ditur se mesnatën e së premtes në Kosovë janë kthyer 110 kosovarë të cilët ishin në