999 rezultate për

konflikti

Konflikti në Mesdheun Lindor, kryeministri grek: I zgjata dorën e miqësisë Erdoganit Konflikti në Mesdheun Lindor mes Greqisë dhe Turqisë vazhdon të jetë ende i ndezur. Kryeministri grek, Kyriakos Mitso
Kërcet çiftja në Kamëz, arrestohet në kohë 51 vjeçari Policia e Kamzës ka parandaluar një tragjedi për motive pronësie duke arrestuar një 51 vjeçar pasi qëlloi me çifte ndaj
Kërcet arma në Astir, një i plagosur Të shtëna më armë zjarri janë raportuar në zonën e “Astirit” në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake bëhet e ditur
Adoleshenti plagos me thikë 16-vjeçarin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec. Një 16-vjeçar ka plagosur me thikë bashkëmoshatarin e tij, në Pogradec.
Si e përdori Donald Trump konfliktin e Kosovës në avantazhin e tij Një marrëveshje e ndërmjetësuar nga SHBA-të midis Serbisë dhe Kosovës për të normalizuar marrëdhëniet ekonomike mund të
Zbardhen emrat e fotoja, ky është i riu që vrau kunatën për çështje "nderi" Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Ndërkohë që në Vasil Shanto ndodhi një atentat i rëndë, në B
Konflikti me Greqinë, kërcënon Erdogan: Turqia ka fuqinë politike dhe ushtarake që të grisë hartat që i imponohen Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan deklaroi se “Si Turqi dhe si popull turk ne jemi të përgatitur për çdo mundës
Qëlloi me armë pas sherrit me 29 vjeçarin, policia i vihet nga pas autorit Një 33-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia pasi dyshohet se një ditë më parë pas konfliktit me një tjetër person
EMRAT/ Kush janë të rinjtë që u rrahën sot në mbrëmje në Rrogozhinë Një konflikt mes të rinjsh ka devijuar mbrëmjen e sotme në Rrogozhinë duke përfunduar me kërcitje armësh. Ervis Dedej
Detaje nga konflikti në burg me të izoluarit: Njëri prej tyre preu damarët! Dy të burgosur raportohet se janë konfliktuar me policët, në Burgun e Fushë-Krujës. Ardjan dhe Bert Shera nisën konfl
Plas sherri në Pogradec, një i lënduar niset me urgjencë në spital Një i plagosur, pas një konflikti çasti, është rregjistruar sot në Pogradec. Ngjarja ndodhi pasditen e sotme. Pas
Të shtëna me armë pas mesnate në Vlorë, përfundon te Trauma 18 vjeçari Një 18 vjeçar ka mbetur i plagosur mesnatën e kaluar në qytetin e Vlorës, teksa mësohet së është dërguar me urgjencë në
EMRI/ Sherri me armë e thika në Vlora, zbulohet emri i të plagosurit Policia ka reaguar lidhur me ngjarjen në orët e mbrëmjes në Vlorë, ku u raportuan të shtëna me armë zjarri. Sipas bl
I riu po lufton me jetën, arrestohet 24 vjeçari në Shkodër Policia ka vënë në pranga një 24 vjeçar në Shkodër pasi ka qëlluar me thikë një të ri, mbrëmjen e shkuar. Policia lok
Në prag të një konflikti të armatosur, zbuten tensionet Greqi-Turqi Pas disa ditësh përshkallëzim tensioni dhe me flotat e tyre ushtarake përballë njëra tjetrës në Egje dhe Mesdheun Lindor
Qëlloi me armë drejt dy të rinjve, kapet pas 18 ditësh "i forti" i Durrësit Policia ka mundur të arrestojë një 33 vjeçar i cili qëlloi me pistoletë në ajër, pas një konflikti për motive të dobëta,
Me Kroin dhe Albanin shtrirë në divan, Bieta zbulon "konfliktin" e shtëpisë (FOTO LAJM) Bieta Sulo ka ndarë gjithmonë momentet më të bukura pranë vogëlushit të saj Kroi dhe bashkëshortit, Alban Dudushi. Së
U afruan me makinë dhe qëlluan 30 vjeçarin, çfarë u bë shkak për konfliktin mes grupeve Pasditen e sotme një person mbeti i plagosur pas një sherri në Lezhë. Autori Daniel Rama ka qëlluar në dorë 29-vjeçar
Sherr për tokat, pas konfliktit me sende të forta ndërron jetë 60-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër. Një konflikt me sende të forta është regjistruar ditën e sotme në fshatin
U zunë në lokal, i riu zbraz çiften mbi makinën e kushëririt Një ngjarje e rëndë është parandaluar në kohë nga Policia në Tiranë. Një i ri pasi është zënë më kushëririn në lokal,