999 rezultate për

konflikte

Përplasi për vdekje Mark Gjetën, autori tenton vetëvrasjen 60 vjeçari Mhill Gega i cili përplasi qëllimisht Mark Gjetën ka tentuar vetëvrasjen në paraburgim. Ashtu sikundër ësh
E përplasi me makinë për ta vrarë, viktima dhe autori kishin konflikte Ditën e sotme një 68-vjeçar i identifikuar si Mark Gjeta ka gjetur vdekjen në Mirditë. Mhill Gega, 60 vjeç përplasi q
Fqinja flet për ekzekutimin e motrave në Astir: Kishte çun jetim dhe punonte si kamariere Paraditen e sotme, njw ngjarje tragjike ndodhi nw zonwn e Astirit ku u ekzektuan dy motra. Fqinja e Zhanetës, e cila
Flet pronari i "X5": S'kam konflikte! Dyshimet si u vendos eksplozivi Nazmi Bandula, personi të cilit i shpërthyen me eksploziv makinën e parkuar në oborrin e shtëpisë, ka dhënë në Polici de
I zbrazën plumbat në lokali, vëllai i efektivit: Nuk kemi konflikte Lokali në pronësi të punonjësit të Forcave Shqiponja, Albert Pjetri u qëllua me breshëri armë mbrëmjen e djeshme në Shko
Monika Kryemadhi: Lleshaj u largua se kishte konflikte me Ramën Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi beson se dorëheqja e Sandër Lleshajt nga posti i ministrit të Brendshëm nuk erdhi si pa
Mustafa Nano: Rama të mos sjellë konfliktet e Turqisë në Shqipëri Analisti dhe gazetari Mustafa Nano në një intervistë për Tvt ka komentuar vendimin e qeverisë Rama për të mbyllur shkoll
HOROSKOPI/ Ditë në të cilën mund të ketë keqkuptime, tensione ose konflikte me ata që ju rrethojnë Dashi Gjatë kësaj dite do të kaloni një pjesë të mirë të pasigurive tuaja. Megjithatë në vendin e punës nuk do arrini q
Trafiku në Tiranë burim konfliktesh, nga djegia e makinave te sherret me policinë Jeta në trafikun e Tiranës, vështirësia për të gjetur një vend parkimi janë kthyer në burim ankthi dhe nervash. Këto të
Vrau kunatën në sy të vajzës, çfarë tha në gjykatë Agron Tanushi Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Agron Tanushin, i cili vrau me pushkë kunatën e tij,
HOROSKOPI/ Tregohuni të kujdesshëm me fjalët që do përdorni, mund të hapni konflikte Dashi Tregohuni të kujdesshëm me fjalët që do përdorni, pasi mund të përballeni me një konflikt në punë. Maturia do j
Dyshimet se dikur vidhte automjete, flet pronari i banesës që u shpërthye me tritol Ditën e sotme një shpërthim në një banesë tronditi pas mesnate Tiranën. Gjergji Llazi, pronari i banesës është shpreh
15 konflikte të pashuara mes familjeve, si u ekzekutuan 2 vëllezërit në Krujë "Nuk ishin djem të këqij, dukeshin djem shumë të mirë, por të rinj janë dhe nuk e di sesi mund të ketë rrjedhur ngjarja.
Ish-Sekretarja amerikane: SHBA-ja ''nuk po ndihmon'' në zgjidhjen e konflikteve mes Kosovës dhe Serbisë Ish-Sekretarja amerikane e Shtetit, Madeleine Albright ka thënë se Shtetet e Bashkuara nuk janë duke ndihmuar tani sikur
Konflikte me drejtuesit, moderatori shqiptar largohet nga emisioni (FOTO LAJM) Moderatori Alban Musa ka vendosur të largohet nga emisioni "Rreze dielli" në Report Tv. Përmes një postimi, Albani njoft
Konfliktet me Elvana Gjatën dhe Olta Dakun? Burri i Jonida Vokshit lexon në emision mesazhet (VIDEO) Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë një ndër çiftet më interesantë për momentin, të cilët shumë shpejt do të bëhen prind
Mos mbani inat, shenjat që duhet të lënë pas konfliktet Dashi Dita do të nisë me ritme të ngadalta, por mundohuni që të rikuperoni gjatë pasditës. Keni nevojë për p
Konflikte apo paqe? Çfarë do të ndodhë sot me shenjat Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, gjatë së cilës do të mund të merrni frymë, pas tensioneve dhe debateve që
Marrin fund tensionet dhe konfliktet, kjo shenjë është me fat Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, gjatë së cilës do të mund të merrni frymë, pas tensioneve dhe debateve që
Kapet autori i vrasjes në Shkodër Eshtë kapur autori i cili ditën e djeshme vrau me armë zjarri Lazër Pjetrushi në fshatin Palaj, të komunës Shosh, në Sh