999 rezultate për

konfirmuar

E konfirmuar, dialogu Serbi-Kosovë nis me 26 shkurt Maja Kociançiç, zëdhënëse e Përfaqësueses së lartë të BE-së për Politika të Jashtme dhe Siguri, Federica Mogherini, ka n
Presidenca nuk i tregon emrat e mysafirëve që do të vinë për festime 70 delegacione ndërkombëtare do të vinë në Kosovë me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë. Mirëpo se kush janë ata nuk dih
Inter konfirmon lëndimin e Mirandas Interi edhe zyrtarisht e ka konfirmuar se Joao Miranda vuan nga një tendosje në kofshe, prandaj më shumë gjasë edhe do t
Aksidentohet deputeti Fisnik Ismaili Deputeti i Vetëvendosjes, Fisnik Ismaili, është përfshirë në një aksident trafiku sot rreth orës 11:00 te Fakulteti Tekn
Tronditen themelet e qeverisë greke, 1 milion qytetarë në protestë për emrin Maqedoni (FOTO LAJM) Ditën e sotme në Athinë, në sheshin Sintagma, po zhvillohet protesta më e madhe e organizuar ndonjëherë. Pritet të m
Sadiku zgjedh Instagramin për të konfirmuar si një lojtar i Levantes Armando Sadiku, nëpërmjet një postimi në Instagram, ka komentuar hapin e madh që ka bërë në karrierë, me kalimin në La L
Ky është numri që Aubameyang do të mbaj në fanellë tek Arsenali (FOTO LAJM) Skuadra angleze, Arsenale ka konfirmuar se Pierre-Emerick Aubameyang do të mbajë në fanellë numërin 14. Pierre-Emeric
Selena dhe Zayn së shpejti në një bashkëpunim Mjaftoi një koment nga një faqe fansash në Instagram që portalet online të shkruajnë për dyshen e famshme. Së fundmi
Vdes në rrethana të dyshimta një person në Prishtinë Në fshatin Bardhosh të Komunës së Prishtinës, një burrë ka ndërruar jetë në rrethana të dyshimta, Rastin e ka konfirm
Mourinho e pranon se me Sanchezin e ndan vetëm zyrtarizimi Sanchez thuhet se ka arritur marrëveshje personale me Djajtë e Kuq për tu transferuar gjatë afatit kalimtar të janarit.
E FUNDIT / Lojtarët në panik pasi marrin vesh se Koreja e Veriut do t'i sulmojnë me raketa blastike Një alarm, që paralajmëronte një sulm të pashmangshëm me raketë balistike, ka shkaktuar panik të madh dhe frikë sot në H
Coutinho kontratë pesë vjeçare dhe me një klauzolë lirimi prej 400 milionë euro (FOTO LAJM) Barcelona ka konfirmuar se ka arritur marrëveshje me Liverpoolin për transferimin e Philippe Coutinhos dhe se braziliani
Me 15 janar shqyrtohet projektligji për Demarkacion Kuvendi i Kosovës pritet të fillojë punën më 15 janar. E në këtë datë është paraparë të mbahet takimi i Komisionit pë
Kjo është vajza e Haradinajt që u plagos nga eksplozivi (FOTO LAJM) Pas një shpërthimi të fuqishëm gjatë ditës së djeshme në qytetin suedez Helsinborg, ka mbetur e plagosur vajza e veprimt
Tashmë e konfirmuar, Sokol Balla largohet nga Top Channel U përfol shumë për largimin e Sokol Ballës nga Top Channël dhe ky thashethem shkaktoi një bujë shumë të madhe, në botën
E akuzuan se u martua për lek, këngëtarja dedikim romantik dashurie biznesmenit Adelina Tahiri ka qenë emri që e kemi dëgjuar më së shumti këto ditë në mediet rozë. Kjo pasi bëri bujë lajmi që këng
Vjen dorëheqja e parë nga ASH, ja cili drejtor u largua Pas intervistës së mbrëmshme të Liderit të Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela i cili foli për aktualitetet e fundit që
Gjykata Supreme: Arrestimi i Temellkos është vendim i ligjshëm Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë me 6 nëntor të këtij viti miratoi aktvendim me të cilin e ka pranuar kërkesën
Shembet shkëmbi në Pogradec, bie mbi makinë dhe zë poshtë katër persona Një shkëmb është shembur dhe një masiv shkëmbor ka rënë mbi një makinë në fshatin Proptisht të Pogradecit, duke plagosu
Mercedesi i ri A45 AMG vjen me emër të frikshëm dhe fuqi të jashtëzakonshme (FOTO LAJM) Ekzistencën e këtij modeli e ka konfirmuar shefi i AMG, Tobias Moers. Autocar, përmes shefit të AMG ka konfirmuar se ve