999 rezultate për

konfirmon

E konfirmon Berisha: Do të kandidoj në zgjedhje, zemra më do shumë vende! Sali Berisha do të kandidojë për deputet në zgjedhjet e 25 prillit. Por në cfarë qarku ende nuk dihet. Mbrëmjen e
E konfirmon Barcelona, vendimin për suspendimin e Messit do të apelohet Barcelona ka bërë të ditur se do ta apelojnë vendimin për suspendimin me dy ndeshje të sulmuesit Lionel Messi. Argjen
Policia konfirmon vdekjen Fadil Syleviçit Policia e Kosovës e ka konfirmuar se gjatë ditës së sotme është gjetur një trup i pajetë, në afërsi të liqenit të Badovc
Drejt suksesit ndërkombëtar, Tayna konfirmon duetin me artistin me famë botërore (FOTO LAJM) Prej kohësh, Tayna ka paralajmëruar disa bashkëpunime me artistë të huaj por që për shkak të pandemisë ishin shtyrë për
Napoli konfirmon dëmtimin e Manolas Napoli ka konfirmuar lëndimin e mbrojtësit Kostas Manolas. Manolas u lëndua në fitoren ndaj Udineses, derisa u largua
Juve konfirmon lëndimet e Dybala, Chiesa dhe McKennie, ja sa mungon numri 10 Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala dhe dy mesfushorët Federico Chiesa dhe Weston McKennie kanë bërë testimet për lëndim
500 milion euro për Interin, Steven Zhang konfirmon negociatat Mesa duket Inter shumë shpejt do të ketë pronarë të rinj. Këtë fakt e ka konfirmuar vetë presidenti aktual i zikaltërve,
Zyrtare/ Ilir Daja konfirmon dy goditjet e para të Partizanit: Po, kemi blerë Në prag të ndeshjes së nesërme kundër Apolonisë, sfida e parë e vitit 2021 për Partizanin, trajneri i “demave” Ilir Daja
E konfirmon agjenti i Hasajt: Me 51% nuk rinovon me Napolin, kemi oferta edhe nga jashtë Kontrata e Elseid Hysajt me Napolin skadon në qershor të këtij viti, por që prej ditës së djeshme, mbrojtësi shkodran i
Solskjaer konfirmon dy mungesa shumë të rëndësishme për ndeshjen ndaj City-t Manchester Unitedi do të jetë pa sulmuesin Edinson Cavani dhe mbrojtësin Phil Jones në ndeshjen ndaj Manchester City në
E konfirmon Pirlo, Giroud në objektivat e klubit Trajneri i Juventus, Andrea Pirlo, ka folur pas fitores 4-1 te cilën e arriti Juve kundër Udinese në kuadër të xiros së
Ndeshja ndaj Mainz, Flick konfirmon mungesat e Bayernit Bayern Munchen do të ndeshet me skuadrën Mainz 05 në kuadër xhiros së 14-të të Bundesligës. Trajneri i Bayern Munchen
Ndeshja ndaj Beneventos, Milani konfirmon mungesën e Theo dhe rikthimin e Kjaer AC Milan ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen ndaj Benevento që do luhet në kuadër të javes së 15
Policia e konfirmon: Katër të vrarët në Viti janë anëtarë të një familjeje Është konfirmuar zyrtarisht se katër personat e vrarë në fshatin Pozharan të Vitisë janë anëtarë të një familje. Këtë
E konfirmon Idrizi: Shkojmë në zgjedhje me Partinë Demokratike Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka folur për zgjedhjet e 25 Prillit duke thënë se do të garojë në zgjedhje me partinë më të
E konfirmon Mourinho, Bale mungon disa javë Menaxheri i Tottenham Hotspur, Jose Mourinho, ka konfirmuar se do të jenë pa uellsianin Gareth Bale në ndeshjet e ardhsh
Lajm i keq për fansat, Barcelona konfirmon lëndimin e Messit Sulmuesi Lionel Messi është lënduar dhe këtë e ka konfirmuar zyrtarisht Barcelona. Argjentinasi ka pësuar lëndim në k
Klubi i Superligës në kërkim të trajnerit, Shehi konfirmon bisedimet: Kemi ide të njëjta për futbollin Ismet Munishi është larguar nga posti i trajnerit dhe tashmë klubi i Superligës së Kosovës, Ballkani, është vënë në kërk
E konfirmon Marotta: Eriksen është në shitje Drejtori i Interit, Beppe Marotta ka konfirmuar se mesufshori Christian Eriksen, do largohet në janar. Danezi që prej
E konfirmon Spasovski: Gruevski do të kthehet në Maqedoni Gruevski do të kthehet dhe do ta vuajë dënimin, porositi ministri i punëve të brendshme, Oliver Spasovski, në TV 24.