999 rezultate për

konfirmoi

Ardian Bujupi bën lëmsh ndjekësit, mohon lidhjen që sapo konfirmoi (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur shqiptar Ardian Bujupi konfirmoi lidhjen e tij me Sabrine Khan, kërcimtaren indiane e cila ishte pjes
Pasi konfirmoi lidhjen, Bebe Rexha flet për herë të parë për të dashurin "misterioz" (FOTO LAJM) Është folur shumë pak në lidhje me jetën private të Bebe Rexhës, pasi ajo është munduar gjithmonë që ta mbajë atë larg v
Vdes gazetarja ruse që i vuri flakën vetes Ka vdekur gazetarja ruse, Irina Slavina, e cila i vuri flakën vetes në qytetin e Nizhny Novgorod, pas një bastisjeje të
Konfirmoi se është me COVID-19, Stresi thyen rregullat në festën me miqtë (FOTO LAJM) Dy ditë më parë reperi Arkimed Lushaj që njihet me pseudonimin Stresi lajmëroi nëpërmjet Instagramit të tij se ka rezult
Messi fiton betejën ligjore për të regjistruar markën e tij tregtare Lionel Messi mund të regjistrojë një markë tregtare nën emrin e tij, konfirmoi sot gjykata më e lartë evropiane pas një
Xhemi konfirmoi largimin nga "Portokallia", por postimi i Arbanës sapo bëri lëmsh rrjetin (FOTO LAJM) Lajmi se Xhemi Shehu nuk do të jetë më pjesë e "Portokalli" ka marrë dhenë prej kohësh e madje vetë moderatorja e ka kon
Sapo konfirmoi shtatzëninë, Nicki Minaj fotografohet nga paparacët (FOTO LAJM) Një ditë më parë, reperja e njohur, Nicki Minaj konfirmoi lajmin e shtatzënisë me fotot më të bukura ku shfaqej me barku
Zaev merr 6 milionë euro ryshfet, Boki 13 ditë më parë e konfirmoi (VIDEO) Një tjetër bombë e re është publikuar për ish kryeministrin Zoran Zaev e cilësuar kësaj rradhe si ” bomba nukleare. N
Në një lidhje me bukuroshen shqiptare, Getinjo sapo e konfirmoi? (FOTO LAJM) Getinjo është rikthyer në muzikë së fundmi me projektin e tij më të ri “P9”. Megjithatë së fundmi vëmendjen e ka rrë
Më e sigurt se kurrë, Ronela Hajati konfirmon ndarjen me Zerkën (FOTO LAJM) Ronela Hajati, zgjodhi t'i surprizojë të gjithë duket thënë se është më "e padashuruar se kurrë"! E ftuar mbrëmjen e dje
E konfirmoi Brataj: Famëkeqi Nehat Kulla ndërroi jetë prej COVID-19 Drejtori i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj konfirmon se shkak për vdekjen e kreut të bandës famëkeqe të Nehat Kullës
Konfirmoi largimin nga PSG, Silva drejt gjigandëve anglez Mbrojtësi brazilian, Thiago Silva do të jetë transfer i lirë gjatë merkatos verore. Shumë skuadra tashmë kanë filluar
Trump i bindur: Vaksina do të jetë gati brenda fundit të vitit Presidenti i Shteteve të Bashkuara Donald Trump foli të premten me konfidencë për mediat nga Shtëpia e Bardhë për arritj
Pasi konfirmoi shtatzaninë, Arbana publikoi foton e parë dhe të gjithë sytë te barku (FOTO LAJM) Lajmin për pritjen e ëmbël, Arbana Osmani e ndau sëbashku me urimin për datëlindjen e Eduart Grishaj. Çifti së shpejti d
Shkoi të takonte nënën: Si u infektua 15 vjeçarja në Mat ISHP konfirmoi rastin e parë me koronavirus në Mat. Abcnews.al raporton se bëhet fjalë për një 15 vjeçare nga një fsh
"Meritoni mirënjohje", Meta i përgjigjet aktorit shqiptar pasi konfirmoi pjesëmarrjen me 2 mars Aktori i njohur Neritan Licaj në një postim në rrjetin social Facebook të Presidentit Meta, ka konfirmuar pjesëmarrjen n
Apple gjobitet me milionë euro Gjiganti i pajisjeve teknologjike më të shitura në treg është gjobitur me 25 milionë euro. Apple mori këtë gjobë pasi
Luana Vjollca konfirmoi dasmën me Krenar Çoçajn?! (FOTO LAJM) 10 ditë më parë, në media bëri bujë lajmi se Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj kanë planifikuar të martohen brenda këtij vi
SKANDALOZE/ Rama i jep serbëve të dhënat personale të shqiptarëve, zbardhen marrëveshjet me Serbinë Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç konfirmoi se një nga marrëveshjet që pritet të nënshkruhet në Beograd në fund të j
"Vedat Muriqi më konfirmoi se mungon katër javë" Ridvan Dilmen ka konfirmuar se ka biseduar në telefon me Vedat Muriqin rreth lëndimit të lojtarit shqiptar. Ish-futbo