999 rezultate për

konfirmimi

Zyrtare/ Ilir Daja konfirmon dy goditjet e para të Partizanit: Po, kemi blerë Në prag të ndeshjes së nesërme kundër Apolonisë, sfida e parë e vitit 2021 për Partizanin, trajneri i “demave” Ilir Daja
21-vjeçari i Romës "gol" me bukuroshen 33-vjeçare (FOTO LAJM) Pas ndarjes me Sara Scaperrotta, futbollisti i Romës dhe kombëtares itaaliane Nicolo Zaniolo ka gjetur dashurinë e re në
Biden i drejtohet kombit amerikan pas konfirmimit të fitores, mesazhi për Trump Presidenti i zgjedhur, Joe Biden deklaroi të hënën, disa orë pasi Kolegji Zgjedhor bëri zyrtare fitoren e tij kundrejt p
Kryemadhi flet pas rikonfirmimit: Me dorë në zemër të them faleminderit LSI Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi mbajti sot një deklaratë për mediat, pasi u konfirmua në krye të LSI-së. Kryemadh
Pas konfirmimit se nuk bën pjesë në planet e Koamen, Suarez nis bisedimet me klubin e ri Luis Suarez ka filluar kërkimin për një klub të ri. Luis Suarez ka zhvilluar bisedime me Inter Miami në lidhje me tra
Maldini qëndron te Milani Marrëveshja e munguar me Ralf Rangnick dhe konfirmimi i Stefano Piolit në stolin e Milanin rrjedhimisht pritet të pasohe
Ditë e rëndësishme për Milanin, drejtuesit takim me Raiolan për dyshen Donnarumma-Ibra Vetëm disa javë më parë dukej e pamundur, por në Milano ngjarjet në ditët e fundit kanë ndryshuar rrjedhë papritur. K
Vjen konfirmimi nga ministri, ja kur kthehen në stërvitje skuadrat spanjolle Ministri Spanjoll i Shëndetësisë, Salvador Ila ka dhënë miratimin e tij për rifillimin e stërvitjes individuale për klub
Jonida dhe Romeo drejt konfirmimit të lidhjes, bëjnë tatuazh të dy bashkë (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi ka rënë gjithmonë në sy për pamjen e saj. Jo vetëm stili në veshje, por edhe tatuazhet në tr
Konfirmimi i dyshimit të tmerrshëm? Pse në Shqipëri lindin më tepër djem se vajza (FOTO LAJM) Në mbarë globin ka diferenca të raportit gjinorë në faza të ndryshme të jetës. Shqipëria u rendit ndër vendet me normë t
ELBASAN/ Kandidati i PS-së shumë pranë konfirmimit në detyrë ELBASAN/ Kandidati i PS-së shumë pranë konfirmimit në detyrë Po vijojnë rregullisht të numurohen votat dhe në qyteti
Vijojnë të numurohen kutitë e votimit në Lezhë, Ndreu drejt konfirmimit Po vijon rregullisht numurimi i kutive të votimit në qytetin e Lezhës. Deri më tani kandidati i PS-së Pjerim Ndreu ëstë
Juventus mbetet me "gisht në gojë", Sarri pranë konfirmimit te Chelsea Maurizo Sarri është shumë pranë konfirmit në stolin e Chelsea-t. Lajmi është publikaur nga prestigjiozja "The Times",
Solskjaer kalon testin, gati konfirmimi në stolin e United "Djajtë e kuq" të Manchesterit duket se janë gati për të konfirmuar Ole Gunnar Solskjaer si trajnerin e tyre të përhersh
Solskjaer pranë konfirmimit te Manchester United Ole Gunnar Solskjaer me shumë mundësi do të konfirmohet tek stoli i Manchester United. Norvegjezi ka bër mjaft mirë t
Manchester United konfirmon Solsjaker? Ole Gunnar Solskjaer është duke bërë shumë mirë në stolin e Manchester United pas largimit të JoseMourinhos. Norveg
ONM kundër konfirmimit në detyrë të Besnik Cani, si anëtar i KLP Komisioneri Publik ka dalë kundër vendimit të Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për prokurorin Besnik Cani, i cili u
Në prisnim konfirmimin, ndahet Ronela dhe Young Zerka Këngëtarja e njohur Ronela Hajati dhe këngëtari Young Zerka janë shpesh në vëmendjen e medias për shkak të thashethemev
Lotaria amerikane nis më 3 tetor, ja nga çfarë mashtrimesh duhet të ruheni Më 3 tetor do të nisë aplikimi për "Lotarinë Amerikane" dhe në Shqipëri interesi është çdo vit i lartë. Për të shman
Mali i Zi jep konfirmimin që fundos Saimir Tahirin Prokuroria ka marrë përgjigje nga Mali i Zi për letërporosinë për një udhëtim të Tahirit me jaht drejt Italisë. Pa