999 rezultate për

konferences

Ramës nuk i del inati me Kurtin, e thumbon gjatë konferencës me Hotin Kryeministri Edi Rama tha se Kosova dhe rajoni nuk kanë rrugë tjetër përveç atë të integrimit, duke hedhur thumba edhe p
Sulmoi Thaçin gjatë konferencës për media, arrestohet qytetari (VIDEO) Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi shkaktoi një incident teksa presidenti Hashim Thaçi mbante një konferencë
Po fliste në telefon gjatë konferencës, mjekja bie nga kati i pestë Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e sotme Rusinë. Një doktoreshë ishte në një konferencë, drejtuar shefave të sa
"TURP", presidenca reagon pas konferencës së Prokurorisë: Padrejtësia ka arritur majat Pas deklaratës së ministres së Drejtësisë në konferencën e Prokurorisë, ka reaguar dhe presidenca. Zëdhënësi i President
Finalja e Ligës së Konferencës mund të luhet në "Air Albania" Nga viti 2021, për herë të parë do të zhvillohet Liga e Konferencës, si kompeticion i tretë i UEFA-së, pas Ligës së Kamp
U mblodh shifra rekord, Meta reagon pas konferencës së donatorëve Shqipëria arriti të mbledhë një shifër rekord nga BE në konferencën e donatorëve për rindëritimin pas tërmetit. Kreu
"Armëpushim në Libi", çfarë përfshin plani i liderëve botërorë Marrëveshje ka gjithashtu për faktin se nuk ka zgjidhje ushtarake të konfliktit. Pjesëmarrësit e Konferencës Ndërkomb
Fuga: Flitet për të rrezikuarit, por jo për ata që u vranë Akademiku Artan Fuga i ka drejtuar një letër të hapur Asamblesë së Akademisë së Shkencave të Shqipërisë. Në letër, Fu
E qëllimshme?! Rama nxjerr gishtin e mesit gjatë konferencës për negociatat Ditën e sotme kryeministri Edi Rama mbajti një konferencë për mediat pas dhënies së "JO" nga BE për negociatat. Gjat
Me flokë apo pa flokë, kështu përgjigjet Rama Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës për media është pyetur edhe për një krahasim për Ramën e dikurshëm ‘me flokë’ so
Me sy të përlotur dha dorëheqjen, çfarë bëri pas konferencës Ramush Haradinaj (FOTO LAJM) Me sy të përlotur kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj dha dje dorëheqjen. Gjatë fjalës së tij para mediave, Haradina
Rejan nuk e mbajnë këmbët, italiani rrëzohet në tokë (VIDEO) Një incident aspak i këndshëm u regjistrua në fundin e konferencës për shtyp të trajnerit Edi Reja. Në momentin e për
Huffington Post zbërthen mesazhin, ja pse Loredana mbajti syzë gjatë konferencës Reperja nga Kosova Loredana Zefi u akuzua për zhvatjen e 900.000 frangave të nëj çifti zviceran në bashkëpunim me të vël
Loredana mbledh "ushtaret" pas konferencës (VIDEO) Loredana ka filluar xhirimet për videoklipin e saj në Prishtinë. Pak orë pas mbajtjes së konferencës për media me Moz
Thaçi nesër në një panel me kryeministren serbe Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, me ftesë të Shefit të Konferencës së Sigurisë së Munihut, Wolfgang Isc
Anulimi i konferencës, Tahiri tregon të vërtetën: Këtë do thoja Ish-ministri i Brendshëm, njëherësh ish-deputeti i PS-së, Saimir Tahiri ka anuluar konferencën e njoftuar për ditën e so
Komplet i përhumbur, Erdoganin e zë gjumi gjatë konferencës për shtyp (VIDEO) Presidenti turk Rexhep Tayyip Erdogan u shfaq në momente tepër të vështira gjatë takimit me homologun moldav, Igor Dodon
Ja 4 folësit më të rinj të Konferencës së Parë të Marketingut Dixhital në Tiranë, AllWeb Dan Ram, Nedim Sabic, Jah Ying Chung dhe Neil Cocker janë 4 folësit më të rinj të Konferencës së Parë të Marketingut Dix
Oferta e fundit nga AllWeb, përfitoni 50€ zbritje deri në datën 9 Tetor Më 11 Tetor vjen në Tiranë AllWeb, Konferenca më e Madhe e Marketingut Dixhital për të tretin vit radhazi. Këtë vit AllW
Do të mbahet në Tiranë edicioni i 5-të i konferencës ndërkombëtare Open Source Conference Albania Konferenca e parë vjetore ndërkombëtare në Shqipëri, Open Source Conference Albania, do të zhvillohet për të pestin vit