999 rezultate për

konferencen

Haradinaj tregon momenti kur Mogherini u tensionua, anuloi konferencën Kryeministri i Kosoves, Ramush Haradinaj në një takim me strukturat e partisë në Rahovec, ka shpalosur detaje nga takime
AMF do të organizojë Konferencën e dytë Kombëtare “Edukimi Financiar” Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare do të organizojë në datën 23 maj 2019 Konferencën e dytë Kombëtare “Edukimi Financia
Maqedonia e Veriut dhe Gjeorgjia vendosën marrëdhënie Diplomatike Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov dhe ai i Gjeorgjisë, David Ualkalian
Tirana mikpret konferencën më të madhe ballkanike për ujin Tirana mikpriti sot konferencën dhe ekspozitën më të madhe ballkanike për ujin, ku ekspertë dhe politikëbërës nga shumë
Paralajmërimi i Tahirit për konferencën: Do të bëj deklarata të forta Analisti Lorenc Vangjeli ka folur në RTSH në lidhje me konferencën që Tahiri pritet ta mbajë gjatë javës së ardhshme.
Atanda i hap sfidë Rexhinaldos Kukësi-Partizani do të jetë kryesfida e kësaj jave në kategorinë superiore. në konferencën prag ndeshje, doli në konfere
Khabib sfidon McGregor në konferencën e jashtëzakonshme Përballja më e madhe në UFC në vitet e fundit, rusi Khabib kundër irlandezit McGregor do të startojë natën e datës 6 tet
Kryeministrja e Britanisë fillon konferencën duke vallëzuar Kryeministrja britaneze, Theresa May, ka deklaruar se “masat shtrënguese kanë mbaruar” në fjalimin e saj kryesor në konf
Incidenti me Edi Ramën që nuk e pamë gjatë samitit (FOTO LAJM) Kushtet e motit e kanë vështirëruar konferencën për media të mbajtur nga kryeministrat e katër shteteve të Ballkanit Per
Festë e çmendur në konferencën e shtypit, trajneri Deschamps lahet me "shampanjë" (VIDEO) Yjet e Francës, të sapo shpallur kampionë bote, e kanë pushtuar konferencën për shtyp pas ndeshjes të trajnerit Deschamp
Çudit Griezmann, shfaqet në konferencën për shtyp me flamurin e Uruguajit Antoine Griezmann i habiti të gjithë, teksa gjendej në konferencën për shtyp pas fitores në finale me Kroacinë, u ngrit
Çmimi marramendës i veshjes së Erës në Konferencën e Botërorit Era Istrefi është emri më i komentuar në shtyp gjatë ditës së sotme. Kjo për shkak se pas arritjes së saj në Rusi dhe
Noka s'i ndahet Veliajt, i prish dhe konferencën për mediat Pas shumë debatesh dhe përplasjesh, kryebashkiaku Erion Veliaj iku nga mbledhja e Edukimit. Pas daljes nga mbledhje, bre
Putin i ndërpreu konferencën, Cherchesov: Më falenderoj për fitoren e arritur Gjatë konferencës për shtyp pas fitores me Arabinë Saudite, ishte vetë presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, që ka telefo
Nacionalistët grekë përsëri gjejnë diçka, dalin kundër marrëveshjes me Maqedoninë Partneri i koalicionit në Qeverinë greke, ministri grek i Mbrojtjes dhe kryetar i Grekëve të Pavarur, Panos Kamenos mbet
Rama humb durimin në Vjenë, kapet në momente jo serioze Kryeministri Edi Rama ka humbur durimin në konferencën e rëndësishme në Vjenë të Austrisë. Mediat e kanë kapur kryem
Siria kryeson konferencën për çarmatim, zemërim në OKB Anëtarët e Kombeve të Bashkuara kanë shfaqur zemërim lidhur me atë se Siri do të marrë presidencën e Konferencës mbi çar
AMF zhvillon konferencën kombëtare për edukimin financiar Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare organizoi sot, më 24 maj 2018, Konferencën Kombëtare “Edukimi Financiar” me fokus kr
Ramës s'i del inati me gazetaren që i prishi konferencën: Të kesh turp! Kryeministri Edi Rama është përballur me një lum pyetjesh nga gazetarët sot në Rinas në lidhje me akuzat ndaj ministrit
Plas keq, gazetarja detyron Ramën të braktisë konferencën pas pyetjes me "spec" Kryeministri Edi Rama ka braktisur konferencën e shtypi që po mbante në aeroport. Kjo për shkak të pyetjeve të gazet