999 rezultate për

konference

Thaçi udhëton nga Bullgaria në Francë Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, pas vizitës në Bullgari, ka udhëtuar sot për në Francë, ku do të jetë
Gattuso: Shpresoj që të flej sonte Për Genaro Gattuso tani është koha për debutimin në Serie A, me stolin e Milanit në duart e tij dhe detyrën e vështirë p
Zgjedhja e kryeprokurorit të ri, PS tërhiqet nga shkarkimi i Adriatik Llallës? Sot zhvillohet mbledhja e Konferencës së kryetarëve për të diskutuar programin e punës si dhe kalendarin 3 javor. Në
Mbledhja e radhës e dy qeverive, në Pejë Qeveria e Kosovës dhe ajo e Shqipërisë do të bëhen përsëri bashkë! Herën tjetër takimi i dy qeverive do të mbahet në qy
Lakers fitore për zonën play off, Chicago në krizë të thellë Los Angeles Lakers mori një fitore të rëndësishme 103 – 94 ndaj Chicago Bulls në orët e para të kësaj të mërkure, për t’
LIVE/ Ilir Meta në konferencë të përbashkët me Presidentin e Maqedonisë, Gjorge Ivanov Presidenti i Shqiperisë, Ilir Meta sot është për vizitë në Maqedoni ku për momentin është duke e mbajtur konferencën e p
Pas dënimit të aktivistëve Vetëvendosje thërret konferencë të jashtëzakonshme për media Gjykata Themelore e Prishtinës ka dënuar me burg aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje duke i shpallur fajtorë. Deputeti
Bashkia e Tiranës përzgjidhet në Konferencën e OKB-së si shembull suksesi Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mori pjesë në Konferencën e Kombeve të Bashkuara për Ndryshimet Klimatike,
Rama u drejtohet bankave: Ju të gjithë jeni në duart e krimit Ditën e sotme kryeministri Edi Rama po mban një konferencë për “Bankan dhe rritjen ekonomike në Shqipëri”. Gjatë fja
Deputeti i PAN-it mbështet VV-në kundër PDK-së Kryetari i Nismës në Prizren, Zafir Berisha do ta mbështesë në balotazh kandidatin e Vetëvendosjes, Mytaher Haskukën.
Hoxhaj e kundërshton Dacicin për idenë e konferencës ndërkombëtare Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj i ka reaguar ministrit të jashtëm serb Ivica Daciq në lidhje me deklaratat
Dacic kërkon konferencë ndërkombëtare për Kosovën Ministri i jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka propozuar krijimin e një konference ndërkombëtare e cila do të parandalonte
Zv/Kryeministrja Mesi merr pjesë Konferencën Ekonomike të Ballkanit Perëndimor Zv/Kryeministrja Senida Mesi ka marrë sot pjesë në Konferencën Ekonomike të Ballkanit Perëndimor “Sfidat në rrugën drejt
Zaev në konferencë ndërkombëtare ekonomike në Mal të Zi Kryeministri Zoran Zaev sot dhe nesër do të marrë pjesë në konferencën ndërkombëtare ekonomike "Konferenca ekonomike e M
PD-LSI bëhen sërish bashkë, braktisin Konferencën e Kryetarëve Ditën e sotme deputetët e LSI dhe PD-së kanë braktisur mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve, teksa po diskutohej projek
Ndiqni LIVE Saimir Tahirin në konferencë për shtyp (VIDEO) Saimir Tahiri është duke mbajtur një konferencë për shtyp tani në lidhje me akuzat ndaj tij. Gjatë fjalës së tij në f
Edi Rama do të dëshpërohet nga kjo konferencë e Trump me Tspiras (VIDEO) Kryeministri grek Alexis Tsipras është zënë ngushtë nga një gazetar në konferencën për media pas takimit me presidentin
"Do të të hanë m....", reagimi socialistëve pas konferencës së Tahirit (FOTO LAJM) Saimir Tahiri ka marrë mijëra komente në profilin e tij në Facebook pas konferencës për shtyp të orës 16:00 ku pjesa dër
Ndiqni live konferencën e Saimir Tahirit (VIDEO) Pas akuzave të rënda që janë bërë në drejtium të tij, ish-ministri Saimir Tahiri ka dalë në një konferencë për shtyp.
EKSKLUZIVE/ Saimir Tahiri do të lerë mandatin dhe i dorëzohet drejtësisë? Ish-ministri Saimir Tahiri pritet të dalë në një konferencë për shtyp në orën 16:00, e cila u lajmërua pasi iu refuzua t