999 rezultate për

konferencĂ

"Vetë heq maskën dhe të tjerët i deyron ta mbajnë", mjeku tregon gabimin që bën Rama në konferenca Mjeku i njohur Petrit Vargu, ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku shkruan se Kryeministri Rama gjatë konfere
Publikohet agjenda e plotë e KQZ-së për ditën e zgjedhjeve (FOTO LAJM) Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar agjendën për ditën e zgjedhjeve, ku përfshihet edhe orari i konferencave.
Konferenca që çoi në infektimin e 245 mijë njerëzve Një konferencë bioteknologjike e mbajtur në Boston shkurtin e kaluar, çoi në infektimin me koronavirus të të paktën 245,
Nis konferenca në Hagë ndaj Thaçit, Veselit, Selimit e Krasniqit Ka nisur konferenca mbi ecurinë e çështjes gjyqësore ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit, Jakup Krasniqit.
Konferenca urgjente e PDK-së, kjo është arsyeja Partia Demokratike e Kosovës (PDK) do të mbajë sot konferencë për media, raporton GazetaBlic. Sipas njoftimit, konfer
Përgatitjet për Ligën e Kombeve, kombëtarja publikon programin e grumbullimit (FOTO LAJM) Pas shpalljes së listës për dy ndeshjet e Nation League kundër Bjellorusisë dhe Lituanisë, trajneri Edi Reja ka përpilua
Të shtënat në Shtëpinë e Bardhë, Trump nxirret me urgjencë nga konferenca për shtyp Presidenti amerikan, Donald Trump u nxorr befasisht nga salla e konferencës së shtypit së Shtëpisë së Bardhë, pak pasi p
KORONAVIRUSI/ New York-u bëhet shteti i parë që mundëson martesat online Të martohesh online! Tashmë është e mundur në shtetin e New York, ku emergjenca e koronavirusit e detyroi guvernatorin A
Italianët zemërgjërë e amerikanët kurnacë, detajet nga konferenca ku u mblodhën 1.15 miliardë euro Një shumë prej 1.15 miliard euro në formë financimesh direkte, investimesh për ndërtime banesash apo rikonstruksione të
Gazetari: 700 milionë euro janë kredi, Shqipëria nuk ka nevojë për borxhe konferencash! Sot në Bruksel në Konferencën e Donatorëve, u mblodhën 1.15 miliardë euro dhe do të shpenzohen për ndërtimin e zonave të
KONFERENCA/ Shuma që dhuron Rumania, Hungaria, Irlanda dhe Mali i Zi, tre shtete nuk japin shifër Konferenca e Donatorëve për Rindërtimin vijon në Bruksel ku marrin pjesë 100 shtete që po japin kontributin për tërmetin
Konferenca e Donatorëve, dhurohen 15 milionët e parë për tërmetin 15 milionë eurot e para për tërmetin janë siguruar nga Konferenca e Donatorëve sot në Bruksel. Mësohet se apo është
Rama zbardh detaje nga takimi me Merkel, në fokus konferenca e Donatorëve Kryeministri Edi Rama pas takimit me Angela Merkel sot në Berlin ka zbardhur detaje nga biseda me kancelaren. Kreu i qev
Caktohet data, kur do të mbahet konferenca e donatorëve për të ndihmuar Shqipërinë Presidentja e Komisionit Europian Ursula Von Der Leyen ka deklaruar se më 17 shkurt do të zhvillohet konferenca e donato
Konferenca Ipeshkvnore Shqiptare: Korrupsioni po i largon "shqiponjat" nga vendi Konferenca Ipeshkvnore Shqiptare i ka drejtuar një mesazh besimtarëve katolikë shqiptarë , me rastin e 5- vjetorit të vi
Pas Valdrin Pjetrit, PD "djeg" sot Kajmakun: Njoftohet konferenca e rëndësishme Partia Demokratike duket se do të “djegë” sot një tjetër kryebashkiak të maxhorancës pas Valdrin Pjetit të Shkodrës.
Rikthehet AllWeb 2019, konferenca dedikuar marketingut dixhital dhe web-it Konferenca e përvitshme dedikuar marketingut dixhital, ka nisur përgatitjet për edicionin e saj të katërt. Prej 3 vit
Basha deklaratë urgjente Lideri i opozitës Lulzim Basha do të dalë mesditën e sotme në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat. Konferenc
Konferenca për shtyp, Reja flet në prag të dy ndeshjeve Është duke u mbajtur në këto momente konferenca për shtyp e trajnerit të Kombëtares shqiptare, Edi Reja, në prag të sfid
KONFERENCA/ AMF rrit përpjekjet për edukimin financiar të studentëve përmes praktikave profesionale Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare organizoi sot Konferencën e dytë Kombëtare “Edukimi Financiar” me fokus kryesor stud