999 rezultate për

koncertin

Çfarë po ndodh? Madonna anulon për të tetën herë koncertin e saj (VIDEO) Këngëtarja me famë botërore, Madonna ka anuluar edhe një tjetër shfaqje të turneut të saj botëror "Madame X". Prej ko
Një person i lënduar dhe tre të arrestuar, sherr masiv në koncertin e Robert Berishës (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar një sherr masiv ka ndodhur në lokalin ku performonte këngëtari i njohur Robert Berisha. Mediat koso
Ups! Selena Gomez urinoi në pantallona në koncertin e Ed Sheeran (VIDEO) Si të gjithë ne, edhe Selena Gomez-it i ka ndodhur që ta ketë punën keq me fshikëzën e urinës, por ndryshe nga ne, Selen
Rita Ora përlotet në koncertin që organizoi familja e DJ-it të ndjerë Avicii (VIDEO) Rita Ora ka falënderuar familjen e Aviciit për organizimin e një koncerti me qëllim ndërgjegjësimin për shëndetin mendor
I kopjoi koncertin, reperi me famë botërore i kthen përgjigje Capital T (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Capital T, është një prej personazheve më të njohur të showbizzit shqiptar dhe pëlqehet shumë nga të
Pas videos që "pushtoi" rrjetin, këngëtarja e pastrehë mban koncertin e parë (VIDEO) Turma shpërtheu në duartrokitje teksa Emily Zamourka u ngjit në skenë. “Nuk kisha shumë kohë për t’u përgatitur,” tha aj
Çfarë po ndodh me Xhensila Myrtezaj, këngëtarja anullon koncertin në minutat e fundit (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të mira dhe më të dashura të estradës sonë. Artistja është gjithmonë aktiv
Poeti i njohur shqiptar shkon i sëmurë në koncertin e Aurela Gaçes: Më shërove (FOTO LAJM) Poeti i njohur Jorgo Papingji ishte së fundi i pranishëm në koncertin e Aurela Gaçes, që u mbajt te Amfiteatri i Liqenit
Pas aksidentit Tayna anulon koncertin, çfarë po ndodh me reperen (FOTO LAJM) Artistja e talentuar Tayna është padiskutim shumë e suksesshme dhe mjaft e kërkuar me koncerte të shumta. Ajo është shum
I prisnim të ngjiteshin në skenë: Pse mungoi Elvana, Dhurata dhe 2PO2 në koncertin e Capital T (VIDEO) Koncerti i Capital T, “Time Capsule” ka përfunduar dhe përpos surprizave të mëdha që ndoqëm, diçka tërhoqi vëmendjen ton
Nami sonte! Këngëtari i famshëm shqiptar do të jetë pjesë e koncertit të Capital T (FOTO LAJM) Capital T do të mbajë sonte në “Sheshin Nënë Tereza” në Tiranë koncertin e tij madhështor, për të cilin na kishte lajmër
U konfirmuan! Këta janë artistët që do të performojnë me Capital T në koncertin gjigant (FOTO LAJ) Më 19 shtator Capital T do të mbajë në sheshin “Nënë Tereza” koncertin gjigand “Time Capsul”. Ai ka premtuar se koncert
Probleme në koncertin e Rita Orës në Kroaci, ankohen organizatorët (FOTO LAJM) Ajo është një nga këngëtaret më të famshme të momentit dhe sigurisht edhe ndër më të paguarat. Rita Ora së fundmi mbajti
Ed Sheeran mbyll koncertin e fundit, largohet nga muzika për kohë të gjatë Ed Sheeran ka qenë në turne që nga viti 2017 dhe raportohet se po planifikon të marrë një pushim të gjatë. Sipas The
Fill pas shembjes, momentet e tmerrit në koncertin me 5 të vdekur ku këndoi Dhurata Dora (VIDEO) Soolking, artisti algjerian që për publikun shqiptar është bërë i njohur me hitin ‘Zemër’ bashkëpunim me Dhurata Dorën,
5 të vdekur në koncertin ku këndoi Dhurata Dora dhe Soolking (FOTO LAJM) Një incident me pasoja fatale ka ndodhur së fundmi në koncertin e reperit të njohur algjerian Soolking në të cilin këndo
“Projekti nuk është vetëm i imi”, Capital T zbulon të reja për koncertin gjigant në Tiranë (VIDEO) Në datën 19 të muajit shtator, Capital T ka lajmëruar të gjithë fansat se do të mbajë një koncert gjigant në sheshin “Në
U mburr për koncertin në Drenas, por Feron e paskan gjuajtur në skenë (VIDEO) Pak ditë më parë reperi i njohur Fero publikoi një video të koncertit të mbajtur në Drenas, ku një numër i madh fansash
Pas skandalit, Mozzik dhe Loredana anulojnë koncertin pë këtë arsye (FOTO LAJM) Prej disa muajsh e gjithë media shkruajtën për Loredana Zefin dhe skemën e mashtrimit që thuhet se ajo ka bërë ndaj një
Jeni komplet kafshë! Këngëtarja ndërpret koncertin dhe fyen rëndë fansat (FOTO LAJM) Elettra Lamborghini është e njohur në Itali për modeling si edhe muzikën e saj duke bërë një numër të madh ndjekësish d