999 rezultate për

koncerti

Këngëtari shqiptar tregon çmimin që ka për një natë në shtrat Shpat Deda, flokët e tij perfekt, dhëmbë tejet të bardhë dhe sytë e tij të shkruar, janë të ftuarit e të shtunës në "Pop
Ndërpritet koncerti i reperit me famë botërore prej 'të shtënave', disa të lënduar (VIDEO) Një koncert i reperit Lil Wayne në Atlanta është ndërprerë pasi dikush në mes të turmës bërtiti, “plasën të shtënat!”
Shokon këngëtari, puthje pasionante me fansen në skenë (VIDEO) Enrique Iglesias puthi në buzë një nga fanset e tj gjatë koncertit në Ukrainë . Këngëtari spanjoll po performonte në
Gjest i madh i Pink, këngëtarja ndërpret koncertin për... Pasi i kishte shtyrë disa koncerte në kuadër të turneut ‘Beautiful Trauma’ në Australi, Pink është rikthyer në skenë.
Pacolli sulmon qytetarët që nuk hynë në koncertin e Lipës, harron që nuk janë të pasur si ai Menjëherë pasi performoi në Prishtinë në kuadër të festivalit Sunny Hill, të organizuar nga babai i saj, u nis për në Bu
"Dogji" Prishtinën, ky është mesazhi i fundit i Dua Lipës pas koncertit të mbrëmshëm (FOTO LAJM) Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, ka performuar dje para mijëra fansave shqiptarë në natën e parë të fest
Shikoni si e lanë zhulsat mbrëmë ambientin në Gërmi (FOTO LAJM) Pas koncertit të mbrëmshëm në Parkun e Gërmisë, ku performoi këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa, i tërë park
Enca thumbon Noizyn në mes të koncertit në Tiranë Historia e sherrit të Noizyt me Encën tashmë dihet. Dyshja që dikur erdhën me bashkëpunime e bënë bujë, sot nuk i ka
Luana Vjollca tërbon fansat, bën twerk në mes të koncertit (VIDEO) Pas publikimit të projektit të fundit muzikor Luana Vjollca duket se po i shijon shumë këto ditë të nxehta vere. Si gjit
Moderatorja shqiptare ia plas në sy këngëtares: Dashnorja e burrit tim! Ditën e djeshme në sheshin Skënderbej u mbajt koncerti madhështor me të ftuar special yllin latin, Daddy Yankee. Mij
I propozon për martesë, këngëtari shqiptar ndërpret koncertin dhe puth fansen Këngëtari shqiptar i hitit "Non mi avete fatto niente", është kthyer në një nga personazhet më të dashur për publikun sh
Koncerti gjigant në Prishtinë, kush janë yjet që do të ndezin skenën Në datat 10, 11 dhe 12 gusht do të mbahet në Prishtinë koncerti “Sunny Hill Festival” me organizator kyesor të atin e Du
Shqiponja shqiptare ndez turmën në Kroaci, zbukurojnë koncertin e Rita Orës Rita Ora ka tundur Kroacinë këtë të shtunë, me një koncert madhështor. Këngëtarja shqiptare ka mahnitur gjithë publik
Ermal Metën e paska kapur paniku para koncertit në Tiranë Sikurse pati premtuar, Ermal Meta mbajti para pak ditësh një koncert në Sheshin “Skënderbej” në Tiranë. I ftuar mbrëm
Ermal Meta: Kisha frikë para koncertit në Shqipëri, nuk më kishte ndodhur kurrë Ermal Meta, fituesi i “Sanremos”, përfaqësuesi i Italisë në “Eurovision”, i cili më 1 qershor mbajti një koncert madhësh
E quajtën kur*ë e hajdute, reagojnë prindërit e Rita Orës pas kritikave Dy ditë më parë Rita Ora ishte e ftuar në koncertin që u mbajt në Sheshin Skënderbej ku këndoi disa nga hitet e saj për
Pas koncertit Rita Ora falenderon shqiptarët Ora e super muzikës në shesh për të erdhi, me recitalin live natën e djeshme duket se Rita Ora bëri një super spektakël
Rita ndez skenën, ndiqni LIVE koncertin në Tiranë Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora po mban një koncert në Sheshin Skënderbej në Tiranë. Ajo është s
Stefi ironizon koncertin e Ermal Metës: Hipokritë dhe servilë Mbrëmë koncerti i Ermal Metës mblodhi shumë njerëz dhe shumë kolegë patën reagimet e tyre. Ai që ka reaguar është Ste
Reagon këngëtari shqiptar pas koncertit të Ermal Metës: "Shumica më duken servila dhe hipokrit" Stefi Prifti është një nga vëllezërit këngëtarë korçare nga më të preferuarit në tregun muzikor. Pas koncertit të Er